Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

Grba

098 737 604

gogs


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Macak

Stubica donja, izgleda Matija Gubec,,,,, :vino: :bravo:
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

beli

možda je i Stubica gonja' .... meni je blizu doma ali da se ne vozim bez veze do Siska prespavaću u Stubici ovisi koja će biti jeftinija, svejedno mi je !

btw. u čast održavanja Foruma možemo zasaditi klon Gupčeve lipe, promovirati na taj način bajkere kao izuzetne ovisnike o pozitivnim zbivanjima .... lokaciju prepuštam organizatoru, sve ostalo je moja briga .... može i ispred neke birtije, svejedno  !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

pikas

Citat: beli  u Studeni 25, 2019, 12:21:38
možda je i Stubica gonja' .... meni je blizu doma ali da se ne vozim bez veze do Siska prespavaću u Stubici ovisi koja će biti jeftinija, svejedno mi je !

btw. u čast održavanja Foruma možemo zasaditi klon Gupčeve lipe, promovirati na taj način bajkere kao izuzetne ovisnike o pozitivnim zbivanjima .... lokaciju prepuštam organizatoru, sve ostalo je moja briga .... može i ispred neke birtije, svejedno  !
Bila zajebancija ili ne, podržavam inicijativu a lokacija može biti u neposrednoj blizini stare Lipe... [emoji6][emoji106]

Poslano sa mog H4113 koristeći Tapatalk


beli

Pa mislim da je zajebancije dosta ... ovo je ozbiljna zajebancija !  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Grba

Ja bi rađe trs zasadil, bilo bu koristi. Kolko celo Zagorje pije čaj i ova jedna lipa im je preveć..
098 737 604

beli

 ;) .... ova ima velike listove i slabije cvate, nije toliko za čaj koliko malolisna, više je za  :butt: kad zagusti ( :ooda: :-X ) .... možemo i trs negde zapiknut ... ovo sa lipom je čisto u promotivne svrhe, za 'prema van'  ...
možda bude prilog u 'Lepoglava danas' ...  :smijeh:

btw. ispred stare lipe nema smisla obzirom da će se za to vjerojatno pobrinuti politika kad stara bude pred raspadom (ne znam u kakvom je sad stanju ?).. mislim da je bolje negdje kod objekta gdje će se održati 'skup', čisto da nas ne zaborave !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Grba

Kakva korist onda ak se s listom gujca briše? Bolje onda iza objekta  :misli:
098 737 604

beli

 :smijeh: .... ima vremena, lako ćemo riješiti, gujica je sporedna u ovoj priči ... uglavnom nije za čaj, zapravo je al ima bolja samo ta ima manji list pa nije za gujicu   
;) :snow:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Posadite marihuanu, život će nam biti ljepši ... tako barem kažu  :)

Borko

Ponti, kralj si!  :) :smijeh: Ali i ideja o klonu mi se sviđa! :vino: 

Ponti

Citat: Borko  u Studeni 25, 2019, 23:21:29
Ponti, kralj si!  :) :smijeh: Ali i ideja o klonu mi se sviđa! :vino:

Pa da.... zamisli ideje, saditi lipu ili lozu. Pari da smo na forumu Ivice Kičmanovića  :smijeh:

Grba

Pih  :bzvz: marihuana
Pa to djecu u osnovnoj zanima
Nama treba Izabela sorta, vino Direktor (plazizidec)... Mene još jedino to može sfrkat  :vino:
098 737 604