[Komentari] Čepin - Munster - Pa gdje nas put odvede.e

Autor Saxi, Srpanj 08, 2018, 18:51:07

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Ponti  u Srpanj 15, 2018, 11:06:14
Nema dorucka od 40€. Usput stanemo na cugu, nema mjesta u mojoj prtljazi za bocu vode. Kada sam zedan stanem popiti. Svaki dan od npr. 400-500km obicnom cestom stanem barem 3-4 puta. Jedno stajanje je rucak. Hocu vidjeti i usputna mjesta. Na destinaciji izadjemo van, setamo, opet neka cuga iza vecere i tako. Tako zivim i doma, nema dana da ne posjetim birc iako nisam neki drinker.
Dobro cugu i večeru nakon što sam došao na odredište ne računam pod stajanja na putu..
Ono prvo stajanje za kavu i doručak, drugo stajanje opet za kavu i možda nešto malo prigristi.. i to je to, sljedeće stajanje je na odredište (stati popiti vode i natočiti ne računam)..
Odvesti 500km lokalnih cesta i doći do odredišta do 18-19h (za večeru) mislim da ni ne možeš sa više stajanja između.. bar ja ne mogu..

Mrki

Citat: gianni  u Srpanj 15, 2018, 09:41:52
Fantasticno Mrki
Pohvale i Jagodici Bobici (sorry ne znam pravo ime)
Pogotovo je interesantna ruta, pravo osvjezenje ;)
Hvala..

Evo Suki je rekao..
Iznenadila je i mene.. i cijelo prijepodne po kiši, i 250kn u komadu bez stajanja i tako dan za danom.. ni a nije rekla, a kamoli kukala i prigovarala..

branimir

Citat: Mrki  u Srpanj 15, 2018, 11:16:26
Hvala..

Evo Suki je rekao..
Iznenadila je i mene.. i cijelo prijepodne po kiši, i 250kn u komadu bez stajanja i tako dan za danom.. ni a nije rekla, a kamoli kukala i prigovarala..
E za to sam najviše ljubomoran...
I to čuvaj ko oko u glavi...

Mrki

Citat: gianni  u Srpanj 15, 2018, 11:41:05
A prosle godine zenica i ja prvi puta zajedno na duzem putovanju motorom.
3200km u 6 dana i nis se ne zali, mislih bude odustala, ali nis...pa sam rade prodal pravi motor :smijeh: citaj FJR
Na benveju se jos nije vozila ;D rekoh joj da je jako neudoban za suvozacucu, pa bumo videli 8)
:D

Moja je isto vjerovatno skužila ako se bude žalila da ju neću više voditi :)

Ponti


jeeves

Citat: Mrki  u Srpanj 15, 2018, 11:16:26
Hvala..

Evo Suki je rekao..
Iznenadila je i mene.. i cijelo prijepodne po kiši, i 250kn u komadu bez stajanja i tako dan za danom.. ni a nije rekla, a kamoli kukala i prigovarala..

Što se tu ima prigovarati?
Ako ti smeta, ne ideš drugi put.

Dobar putopis Mrki

Autocesta je nužno zlo ako si ograničen s vremenom, a želiš poći negdje dalje.
U Češkoj pred, sad već dosta godina, stavio izbjegavanje autoputa. Nakon nekog vremena dosadila mi sva ta fina mjestašca i doline i livade i krave itd...i samo se htio dokopati Praga, pa se vratio na autocestu
Jbga, nismo svi isti.

Saxi

Mrki, super destinacija, svašta ste nešto videli, ma šta koštalo, imalo se, kad se nema sedi se doma, kad se skupi para i vremena opet ponovi akrobacije sa Martinom naravno, srecan si jako što je imas, ceni to i uživaćete dugo i veselo u zajedničkim avanturama kao i mi u tvojim putopisima

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka