Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

agolac

Ti Mrki? Zaovoljan s svojim?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ja ću u nedjelju skopčat TEKU na svoju litru crnog i igrati se do Brestovca da postignem osjećaj za izmjene... :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

SirOliver

Veselim se[emoji3]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Suki

...bogati, kad se ove somare poštelaju ići će skoro ko Africe :) :smijeh: :beer:..
:moto2:

098 9232180

SirOliver

Citat: Suki  u Rujan 01, 2017, 20:41:54
...bogati, kad se ove somare poštelaju ići će skoro ko Africe :) :smijeh: [emoji481]..
:smijeh: možemo probati kako ide i bez štelanja [emoji106]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Mrki

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 20:32:13
Ti Mrki? Zaovoljan s svojim?
A šta da ti kažem.. nemam s čime usporediti.. i da nešto ne valja ne znam ti reći.. somara mi prvi motor, i vozio sam još dva tri ali sve na kratko.. i jedino od 1000 kubika je bio Varadero..


Suki

...lud jesam, al tolko nisam :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2017, 20:49:40
A šta da ti kažem.. nemam s čime usporediti.. i da nešto ne valja ne znam ti reći.. somara mi prvi motor, i vozio sam još dva tri ali sve na kratko.. i jedino od 1000 kubika je bio Varadero..
..tebi je mrki najrelevantniji zorro. Daj čovjeku krug, sve će ti reć :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

agolac

I to što Suki kaže. Đir zorro i sve znaš...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: Suki  u Rujan 01, 2017, 20:50:54
..tebi je mrki najrelevantniji zorro. Daj čovjeku krug, sve će ti reć [emoji106].
Pa da mi diže motor na zadnji.. i onda će opet reći da ne valja, da je njegov bio bolji.. :)

Suki

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2017, 20:53:07
Pa da mi diže motor na zadnji.. i onda će opet reći da ne valja, da je njegov bio bolji.. :)
...ne brini, neće. Ima PTSP od dizanja na zadnji :smijeh: :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Stjepko

Trka somara na Glavici.

agolac

Africa ima manje konja (94/98) i okretnog momenta (98/101). Ne puno manje ali... Ne znam kakav joj je gearing, ali vjerovatno gleda u rep DL1000 :buahaha: :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 19:41:21
Koliko će biti šatoraša? Ima dovoljno mjesta? Zaboravih već koliko je velika ona livada?
1. Branac siguran  :)
Mjesta za šator ima..naravno  :thumbup:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Onda još zizu brokback mountain s Mariom i ja solo :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain