Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

agolac

Ja mislim da bih i ja mogao doći u petak. Za 2.5h sam gore autoputem. Frknem svoj šator i savršeno. :thumbup:
A nazad najdužom rutom do Rijeke :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 22:43:57
Ja mislim da bih i ja mogao doći u petak.
..može..naravno
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: gianni  u Rujan 01, 2017, 22:52:14
Petak ili ništa :)
oćmol opet kod Bege il da i petak bude u Brestovcu  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 22:52:58
:gimme5:

Radiš subotu?
Ne znam jos nista.
Moze kod Bege, viksa, suma, svejedno...

agolac

Citat: gianni  u Rujan 01, 2017, 22:56:52
Ne znam jos nista.
Moze kod Bege, viksa, suma, svejedno...

Tebe isto drže u mraku ha. Torbe spremne za posao 0-24h
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Viksa,šuma i mudri razgovori.  :beer: :beer: :beer:

zizu

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 19:48:44
I ima li još zainteresiranih s muškim motorima da se poigramo s TEKOM?
Ima ima [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


joze

Citat: fatboy  u Rujan 01, 2017, 21:34:57
Ako dobro slozimo grah bit cemo konkurencija Pro plin... :ooda:
Sve ljuto ostavi doma [emoji106] [emoji481]
Nemoj da mi hemići prorade [emoji23] [emoji23]

Dobro je sve!


keko

..jebeš bažulj ak nije šarf  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: zizu  u Rujan 01, 2017, 23:40:30
Ima ima [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

OK, onda SirOliver, Stjepko i ti. Taman da se poigramo. Malo ćemo se vozati i testirati smjesu. TEKA je mjenja u realnom vremenu. Sjetim se Golilea i njegove test vožnje na raštelanom KLVu. Mislim, kužim ja njega, ali to se da srediti. Moj DL1K je prije nego sam ga kupio prošao relativno dobar tretman smjese i sasvim je ok od 2000 okretaja na gore. Nije kao DL650, ali bome kad završim s njime biti će u najmanju ruku isti. Mogu misliti kako je onima koji su relativno raštelani pa počne cukati na 3000 i ispod a oni došli s DL650. Odmah pomisle, kako je ovo drlo. Ja sam znao šta očekujem i šta moram napraviti. Na kraju, ipak je ovo muški agregat, ima da se čuje, vibrira i da vuče kad ga očepiš. Tko to ne voli, neka ostane na DL650 ili neka kupi Hondu  :buahaha:

PS. Ja imam oba  :) (ali ne Hondu) :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zizu

Ma meni je moj i sad super...navikao sam se na njega al bi volio vidjet razliku. Mozda bolje ni ne moze al ako ne probam necu znat. Ja necu moc u petak doc al zato krecem u subotu u jutro da imamo vremena za zajebanciju. ;-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


joze

Citat: zizu  u Rujan 02, 2017, 00:09:00
Ma meni je moj i sad super...navikao sam se na njega al bi volio vidjet razliku. Mozda bolje ni ne moze al ako ne probam necu znat. Ja necu moc u petak doc al zato krecem u subotu u jutro da imamo vremena za zajebanciju. ;-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Dan ti ja krug da vidiš razliku [emoji16] [emoji8]

Dobro je sve!