Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

joze

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 01:11:46
Hahahahaha, dobarrrr.  :buahaha:

Ja ipak voljem svoje DL motore i ne bi ih nikad mjenjao za nijednu Hondu.
Da ostanem bez njih, onda bi sljedeći bio KTM :ooda:
Ja sam volio Plavu Pticu toliko da sam mislio kako je nikad neću prominit...al sve su to motori [emoji106] komad lima i to [emoji481] [emoji481]
Ne kupuju motori nas nego mi njih [emoji481] [emoji481]

Dobro je sve!


agolac

Citat: joze  u Rujan 02, 2017, 01:19:05
Ja sam volio Plavu Pticu toliko da sam mislio kako je nikad neću prominit...al sve su to motori [emoji106] komad lima i to [emoji481] [emoji481]
Ne kupuju motori nas nego mi njih [emoji481] [emoji481]

Dobro je sve!

Ma ima tu neka tajna veza. Baš sam neki dan pričao Jurici. To je kao ljudi koji kupuju oldtimere (kao neke kante), ili ljudi koji vole Subaru imprezza model neki itd. Ipak se neki od nas i vežu s tim predivnim strojevima jelte. Ne mjenjaju ih svi, neki ostaju "u vezi" i "igraju" se s njima desetljećima. Ha, ja sam jedan od tih. Tako da, ima nas svakakvih, ali bitno da se vozimo, naravno.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

joze

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 01:22:50
Ma ima tu neka tajna veza. Baš sam neki dan pričao Jurici. To je kao ljudi koji kupuju oldtimere (kao neke kante), ili ljudi koji vole Subaru imprezza model neki itd. Ipak se neki od nas i vežu s tim predivnim strojevima jelte. Ne mjenjaju ih svi, neki ostaju "u vezi" i "igraju" se s njima desetljećima. Ha, ja sam jedan od tih. Tako da, ima nas svakakvih, ali bitno da se vozimo, naravno.
[emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji481] [emoji481] [emoji481]

Dobro je sve!


Suki

...ma ja volim sve motore koje vole mladi :) :buahaha: :ooda:...
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Rujan 02, 2017, 02:14:33
...ma ja volim sve motore koje vole mladi :) :buahaha: :ooda:...

Samo ti pazi na pse i ostalo šta te u prošlosti naguzilo  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Suki  u Rujan 02, 2017, 02:14:33
...ma ja volim sve motore koje vole mladi :) :buahaha: :ooda:...

No ako malo gledaš, mladi vole sve neke sportive it to  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 02:20:03
No ako malo gledaš, mladi vole sve neke sportive it to  :smijeh:

Ma mladi vise ne voze motore...neki mali dio njih koji se mozda ne snalazi u virtualnom svijetu pa onda drki po motorima....mladi biker danas je recimo Suki, ti, JZ i slicno...ostalo su stare prdonje na HD ili GS (ili jebi ga na TA) .... ;)

keko

..koliko sam bio prestravljen kad mi je sin počeo voziti motore, trenutno na banditu 650, sada mi je drago da je zavolio tu slobodu, upoznao mnogo divnih ljudi, vidio krajeve i prirodu koje bi  vjerojatno vidio samo na fotkama i što je najbolje više ne sjedi u sobi za računalom po nekoliko sati  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Citat: joze  u Rujan 02, 2017, 01:19:05
Ja sam volio Plavu Pticu toliko da sam mislio kako je nikad neću prominit...al sve su to motori [emoji106] komad lima i to [emoji481] [emoji481]
Ne kupuju motori nas nego mi njih [emoji481] [emoji481]

Dobro je sve!
:thumbup:
Tako je svi vozimo najbolje  sto mozemo, DL je dobar motor to uopce nije upitno, al isto tako dobri su i drugi
Da iskoci kakva sansa sutra bi odmah kupio nesto bolje, jace novije
recimo BMW od Bobia iz  V Luke

Tyson

Citat: gianni  u Rujan 01, 2017, 23:08:00
0-24
365 dana
Pa kak koga pogodi
Ajde, neće biti sad Ciosa

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Tyson

Citat: keko  u Rujan 02, 2017, 00:00:56
..jebeš bažulj ak nije šarf  :smijeh:
To te ja pitam, ima da je bažulj bomba ovu godinu

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: Tyson  u Rujan 02, 2017, 08:14:47
To te ja pitam, ima da je bažulj bomba ovu godinu

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Moramo nas dva napravit plan kuhanja kroz tjedan....a ostali neka ponesu Gastale i Faktu mast... :buahaha: :buahaha:

Tyson

Ja koristim samo zdravu ljutninu

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

zizu

Citat: gianni  u Rujan 02, 2017, 07:44:07
Kako za koga, ta je ona nasa, jel tak Zizu :)
Oooo daaaa [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!