Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

keko

..pa di sam bio dok ste to kusali  :huh:  jedino sam dobar Zizuu kad mu služim ko teklić za tu njegovu medicu  :tongue: :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zizu

Citat: keko  u Rujan 03, 2017, 13:39:03
..pa di sam bio dok ste to kusali  :huh:  jedino sam dobar Zizuu kad mu služim ko teklić za tu njegovu medicu  :tongue: :buahaha:
[emoji1] [emoji1]  kad ides prema Ka stani da probas

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


bajki

Dali je netko od ZG ekipe i bliže okolice voljan povesti vizir (originalni za Stroma) od Edija u Brestovac? :beer: :beer:

gogs

Citat: bajki  u Rujan 04, 2017, 08:19:31
Dali je netko od ZG ekipe i bliže okolice voljan povesti vizir (originalni za Stroma) od Edija u Brestovac? :beer: :beer:

Mogu ja ako ću dolaziti...nisam još ziher.

bajki


Tyson

Mogu i ja

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

bajki

OK! Ako Gogs nebude dolazio javim ti se! :thumbup:

Mirek

 Dolazim,gospodićna je još upitna,spavamo u šatoru :beer:

zorro

Citat: Mirek  u Rujan 04, 2017, 21:32:01
Dolazim,gospodićna je još upitna,spavamo u šatoru :beer:
...  :-*  :thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mirek

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 00:02:01
OK, onda SirOliver, Stjepko i ti. Taman da se poigramo. Malo ćemo se vozati i testirati smjesu. TEKA je mjenja u realnom vremenu. Sjetim se Golilea i njegove test vožnje na raštelanom KLVu. Mislim, kužim ja njega, ali to se da srediti. Moj DL1K je prije nego sam ga kupio prošao relativno dobar tretman smjese i sasvim je ok od 2000 okretaja na gore. Nije kao DL650, ali bome kad završim s njime biti će u najmanju ruku isti. Mogu misliti kako je onima koji su relativno raštelani pa počne cukati na 3000 i ispod a oni došli s DL650. Odmah pomisle, kako je ovo drlo. Ja sam znao šta očekujem i šta moram napraviti. Na kraju, ipak je ovo muški agregat, ima da se čuje, vibrira i da vuče kad ga očepiš. Tko to ne voli, neka ostane na DL650 ili neka kupi Hondu  :buahaha:

PS. Ja imam oba  :) (ali ne Hondu) :buahaha:
Ija bi to sprobal,al tek u subotu!

zorro

Ja bih vam onda preporučio da se dogovorite svi..tamo negdje prije ručka..ili možda poslije..pa da odete dolje u centar Brestovca..kod pošte..a ima i birtija 100 m. od centra prema Pakracu..veliki parking..i da tamo štelate..i odmah probavate tom cestom prema Pakracu..taj dio nema nikad policije..a i dobar i gugačak je ravniš da ga možete probat kak spada  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Mirek  u Rujan 04, 2017, 21:59:02
Ija bi to sprobal,al tek u subotu!

Jesi imao kakvo štelanje do sad? Yoshi?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mirek

 Jesam kod Bruma prije 40 tisuća!

agolac

Citat: Mirek  u Rujan 04, 2017, 22:17:09
Jesam kod Bruma prije 40 tisuća!

I kako si zadovoljan? Trzav u niskim okretajima?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

joze

Citat: zorro  u Rujan 04, 2017, 22:02:10
Ja bih vam onda preporučio da se dogovorite svi..tamo negdje prije ručka..ili možda poslije..pa da odete dolje u centar Brestovca..kod pošte..a ima i birtija 100 m. od centra prema Pakracu..veliki parking..i da tamo štelate..i odmah probavate tom cestom prema Pakracu..taj dio nema nikad policije..a i dobar i gugačak je ravniš da ga možete probat kak spada  [emoji106]
Vratili bi se oni i motori raštelani iz te birtije [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Dobro je sve!