Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

Branac

Citat: glažar  u Rujan 06, 2017, 08:05:15
Zdravo društvo pa da kažem i ja nešto lepo Evo dobio zadatak od crnogorca Gorana da vidim onaj zvanični šator od Branca koji smo ga svi tako željno čekali na svim susretima  :smijeh:


Glažar, nisi baš informiran ; moj na forumu sada već jako popularni šator bio je na Čiovu, bio je tri puta u Brestovcu, bio je u Farkašiću , bio je i u Čavoglavama, bio je u Splitu na koncertu Iron Maidena, na Fak Am See na HD susretu, kao i na dosta drugih moto druženja na kojima nije bilo bitno hoće li biti smještaj sa 4 ili 5 * za probranu klijentelu, već samo da se ljudi sretnu i druže pa makar spavali i u šatoru koji prokišnjava i u kojem je noću jako hladno, ali za prave , istinske moto zaljubljenike to i nije važno, važna je samo svrha zbog koje se dolazi a to je druženje s ljudima do kojih ti je stalo. I to je sva  moja  filozofija, a zašto sam ja na svakom susretu tražio mogućnost smještaja u šatoru to je već druga priča koja ima isključivo veze s financijskim prilikama,odnosno neprilikama, ali kao što mi je već netko u jednom prije par godina objavljenom postu rekao da ako imaš motor onda moraš imati i za hotel , sa čime se apsolutno ne slažem,no nažalost neki danas imaju a neki nemaju i to je činjenica.... Eto, sad znaš, kad me već vučeš za jezik,zbog čega nisam bio na nekim"velikim" forumskim susretima( a jako sam želio biti!). Ukoliko mi zdravstvene prilike i financijske okolnosti dozvole, nadam se da se vidimo u Brestovcu  i veselim se ponovnom susretu sa svim meni dragim ljudima. Dolazim autom a spavat ću valjda u šatoru . :beer:

Martin

Citat: Branac  u Rujan 06, 2017, 21:22:33
  Glažar, nisi baš informiran ; moj na forumu sada već jako popularni šator bio je na Čiovu, bio je tri puta u Brestovcu, bio je u Farkašiću , bio je i u Čavoglavama, bio je u Splitu na koncertu Iron Maidena, na Fak Am See na HD susretu, kao i na dosta drugih moto druženja na kojima nije bilo bitno hoće li biti smještaj sa 4 ili 5 * za probranu klijentelu, već samo da se ljudi sretnu i druže pa makar spavali i u šatoru koji prokišnjava i u kojem je noću jako hladno, ali za prave , istinske moto zaljubljenike to i nije važno, važna je samo svrha zbog koje se dolazi a to je druženje s ljudima do kojih ti je stalo. I to je sva  moja  filozofija, a zašto sam ja na svakom susretu tražio mogućnost smještaja u šatoru to je već druga priča koja ima isključivo veze s financijskim prilikama,odnosno neprilikama, ali kao što mi je već netko u jednom prije par godina objavljenom postu rekao da ako imaš motor onda moraš imati i za hotel , sa čime se apsolutno ne slažem,no nažalost neki danas imaju a neki nemaju i to je činjenica.... Eto, sad znaš, kad me već vučeš za jezik,zbog čega nisam bio na nekim"velikim" forumskim susretima( a jako sam želio biti!). Ukoliko mi zdravstvene prilike i financijske okolnosti dozvole, nadam se da se vidimo u Brestovcu  i veselim se ponovnom susretu sa svim meni dragim ljudima. Dolazim autom a spavat ću valjda u šatoru . :beer:
Potpisujem i podržavam te!!  :gimme5: :beer:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Citat: Branac  u Rujan 06, 2017, 21:22:33
... nadam se da se vidimo u Brestovcu  i veselim se ponovnom susretu sa svim meni dragim ljudima. Dolazim autom a spavat ću valjda u šatoru . :beer:
Šta se nadaš  :huh: ..pa il dolaziš il ne ? ..sad bi već trebao znat..2 dana prije druženja ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko


Branac

Citat: zorro  u Rujan 06, 2017, 21:41:02
..pa il dolaziš il ne ? ..sad bi već trebao znat..2 dana prije druženja ;)
očekujem već par dana  neki "priljev" pa zato ta neizvjesnost, al biće valjda ....

zorro

Citat: Branac  u Rujan 06, 2017, 22:10:27
očekujem već par dana  neki "priljev" pa zato ta neizvjesnost, al biće valjda ....
Za gorivo se snađi..za ostalo ne brini ..es čuo !!!
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

...Branac armoniku na leđa i dolazi :thumbup:
:moto2:

098 9232180

joze

Citat: Suki  u Rujan 06, 2017, 22:25:11
...Branac armoniku na leđa i dolazi [emoji106]
Al mu nije lakše armoniku u gepek stavit [emoji15]

Dobro je sve!


agolac

Citat: joze  u Rujan 06, 2017, 23:24:28
Al mu nije lakše armoniku u gepek stavit [emoji15]

Dobro je sve!

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Zorro, može neka Google map lokacija susreta? Eto, Kermit i ja bi napravili neki đir do Brestovca...  ;)
mob: 095/573-6874

tibertov

Samo prati partizanske znakove, nemoš fulat  :)

Grba

Ja još uvjek visim  :huh:
Jebu me ko sansku kozu s tim toplicama u Lipiku.
Ak me zaprime vidimo se ak ne jbg...bar če vam više cuge ostat  ;)
098 737 604

fatboy

Majku mu...prognoza nam se mijenja polagano...još ću morat ić sa autom... :thumbdown: :thumbdown:

keko

Citat: fatboy  u Rujan 07, 2017, 10:28:57
Majku mu...prognoza nam se mijenja polagano...još ću morat ić sa autom... :thumbdown: :thumbdown:
..o čemu ti, pa malo kiše može biti još samo u petak ujutro, ostalo je sasvim ok
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

..uostalom, ne buš se otopil ak malo pokisneš  :tongue:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎