Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Stjepko  u Rujan 10, 2017, 16:10:21
Tek do Mostara. A jes vrućeeeee.

O jbt...kod mene je sparno u Selu, mogu mislit sta je dole...sva sreca moja oprema dise... :shhh:

Citat: Martin  u Rujan 10, 2017, 16:11:13
....i ja potvrđujem, bar za ono što sam vidio kad ste me pretekli  :thumbup:

A di smo tebe obisli?!?

zare

Citat: gianni  u Rujan 10, 2017, 14:40:57
Nakon Brestovca gdje je bilo dobro kao i uvijek :thumbup: otisao sam malo meditirati na ovo mjesto :)
:thumbup:
Prekrasno

joze

Evo ja i Nera stigli doma [emoji106] [emoji123]

Hvala svima na ugodnom druženju [emoji481] [emoji481] [emoji481] 
Bilo je lipo vidit sve te drage ljude [emoji8]

Domaćinima kapa do poda [emoji106] [emoji481]




Dobro je sve!


joze

Eeeeeeee...Zorro hvala na majici [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Dobro je sve!


agolac

Eto i mene. Hvala Zorro i organizacijski tim. Do jaja ste :beer: Nemam riječi :bravo:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Tvoje hrkanje se čulo do Ogulina :smijeh:

Dadi

stigao i ja,fala Siru i Stjepi šta su rašćerali svu krupnu divljač,a sitna je pokrepala na mjestu(da ne govorim o odljepljenim pločicama i egzodusu borovih iglica sa istoga)  :strah:
fala imenjaku i njegovoj družini na gostoprimstvu i lijepom druženju
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Srce mi je opet veliko  :-* ..ali i  "..tuga mi je velika, velika ko Rusija......." 

Kroz Brestovac je po mojoj slobodnoj procjeni  :huh:  ..kroz ovih 6 godina prošlo oko 100 ljudi/žena ..neki su bili jednom..neki usputni..a većina vas se vraćala..a neki nisu niti jedan propustili.  :thumbup:
Hvala vam svima !!! .. što ste mi punili srce svih ovih godina..međutim..kao što neki već znaju..ne mogu više..stari se..ni zdravlje nije nešto naj ...srce može..hoće..puca od želje..ali glava i tijelo nemreju više  :'(  ..bar ne na ovaj način kao do sada.  ;)
Ali to ne znači da Brestovca više nema..  kapija Brestovca ( i moje srce) za vas su uvijek otvoreni.  :beer:


(Fotke uskoro..dok odaberem i uredim )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Svaka tebi čast majstore. Nije to lako svake godine organizirati  :beer:

:bravo: :bravo:

gianni

Ne moras ti drug nis organizirati, doci cemo i bez poziva ;)
:smijeh:

fatboy

Evo i snimke kak su se ljudi vracali iz Brestovca... ;)

https://www.instagram.com/p/BY3NwAcF-_a/


agolac

Citat: fatboy  u Rujan 10, 2017, 18:49:11
Evo i snimke kak su se ljudi vracali iz Brestovca... ;)

https://www.instagram.com/p/BY3NwAcF-_a/

Mlazni pogon of fažola?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 10, 2017, 19:04:39
Mlazni pogon of fažola?
Što se tiče graha nisma zadovoljan,  bio je vjerovatno vlažan.....svaki 3. je OPALJIVAO!!!!
;)

Danijel 23

Citat: zorro  u Rujan 10, 2017, 17:54:25
Srce mi je opet veliko  :-* ..ali i  "..tuga mi je velika, velika ko Rusija......." 

Kroz Brestovac je po mojoj slobodnoj procjeni  :huh:  ..kroz ovih 6 godina prošlo oko 100 ljudi/žena ..neki su bili jednom..neki usputni..a većina vas se vraćala..a neki nisu niti jedan propustili.  :thumbup:
Hvala vam svima !!! .. što ste mi punili srce svih ovih godina..međutim..kao što neki već znaju..ne mogu više..stari se..ni zdravlje nije nešto naj ...srce može..hoće..puca od želje..ali glava i tijelo nemreju više  :'(  ..bar ne na ovaj način kao do sada.  ;)
Ali to ne znači da Brestovca više nema..  kapija Brestovca ( i moje srce) za vas su uvijek otvoreni.  :beer:


(Fotke uskoro..dok odaberem i uredim )
DonT vori prijatelj, budi kao hercegovac....pa valjda imaš svoje ljude. Odredi datum, odredi lokaciju birtije, planinarskog doma il OPGa i niš ne brini....vrijem je da se i ti opstiš-uživaš. A mi bumo opet  došli..bili...vozili se...jeli...pili....spavali...hebali TE!  :thumbup:

glažar

Jebaka vas Lidija Bačič :buahaha:

Umalo da nas sa Ofijem hapse na granici ka Crnogorca :ooda: