Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

Stjepko

Stigo. I to bez kiše.

SirOliver

Drago brate i sva slavonska kolegstva, pučanstva moja,  hvala vam na svemu svih ovih godina. Vaša srca i gostoljubivost su neizmjerni. [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Pozdrav i svima normalnim i nenormalnim s kojima se družim svo ovo vrime. I dalje ću.[emoji3]

Ja i Dadi stigli doma prije potopa[emoji106]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

fatboy

Citat: Stjepko  u Rujan 10, 2017, 19:24:05
Stigo. I to bez kiše.

Bome si podero onu mrezu na sjedalu... :thumbup:

zorro

Citat: Danijel 23  u Rujan 10, 2017, 19:14:45
....pa valjda imaš svoje ljude.....
..haj da ne bude do kraja patetično..moram napomenuti da su moji Slavonci omogućili da se 1. put na Stromerskom Brestovcu opustim više no do sad..jes da sam se nahebo u samim pripremama i do samog srečanja..ali na samom druženju su oni na sebe preuzeli gotovo sve..tak da sam bio opušteniji i imao vremena za druženje sa svima  :klanjase:

..a 2. STVAR ..šuškali su nešto jutros da bi im mogao ubuduće potpuno prepustiti "licencu"  :) ..tak da..ima nade..na mladima svijet ostaje  ;)  :thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

glažar

Na mladima svet stoji  :smijeh:Direktore ustvari pomočnika ka sam ga ja  :buahaha:

BROJ JEDAN -OFI  :ooda:

Sada sam mu samo vozač da ga vozim okolo  :tongue:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Kak ide ono kad pišem službeni mail... ;)
Dragi svi,
odlično se osjećam jer ste nam u velikom broju došli u goste, cca sve skupa nas je bilo 45 :bravo:
Iako je ovo već 6 Brestovac, ako je bilo kakvih primjedbi, nemojte nam zamjerit...
Kako moje kolegstvo kaže, ima dobru ekipu iza sebe, tako da nije posve isključeno da ćemo nastavit u istom ritmu :thumbup:
Do idućeg nekog susreta i viđenja želim vam svako dobro :beer:
Btw. kako vas sve skoro znam, drago mi je da sam konačno upoznao Bagija i Kermita :thumbup:

Branac

Citat: zorro  u Rujan 10, 2017, 17:54:25
Srce mi je opet veliko  :-* ..ali i  "..tuga mi je velika, velika ko Rusija......." 

Kroz Brestovac je po mojoj slobodnoj procjeni  :huh:  ..kroz ovih 6 godina prošlo oko 100 ljudi/žena ..neki su bili jednom..neki usputni..a većina vas se vraćala..a neki nisu niti jedan propustili.  :thumbup:
Hvala vam svima !!! .. što ste mi punili srce svih ovih godina..međutim..kao što neki već znaju..ne mogu više..stari se..ni zdravlje nije nešto naj ...srce može..hoće..puca od želje..ali glava i tijelo nemreju više  :'(  ..bar ne na ovaj način kao do sada.  ;)
Ali to ne znači da Brestovca više nema..  kapija Brestovca ( i moje srce) za vas su uvijek otvoreni.  :beer:


(Fotke uskoro..dok odaberem i uredim )
Kolegstvo moje, nakon ovog mi je mnogo lakše  :bravo: Aj živio  :beer:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Keko fali ti naljepnica na tanku

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov