Cobrra Nemo 2

Autor Mrki, Kolovoz 25, 2017, 20:17:21

« natrag - naprijed »

Saxi

Citat: bansi  u Ožujak 29, 2019, 07:38:59
Saxi ti nisi njega zajebo, ti si njemu jeb...majk... :smijeh:
Svaka čast na riješavanju problema
Šta ću kad sam talenat, ja ti uvek imam problem za svako rešenje

bansi

Citat: Saxi  u Ožujak 29, 2019, 22:37:03
Šta ću kad sam talenat, ja ti uvek imam problem za svako rešenje
To se cijeni :gimme5:

zorro

Citat: Saxi  u Ožujak 28, 2019, 21:56:34


A evo kako bi taj ventil zapravo trebao da izgleda, ali biće i to uskoro


..i ?? jesi li nabavio taj ventil..tj prije bi to nazvao "brza spojnica"
Ja sam danas svoju "abre dabre cobre"  spojio i za sad ne curi..al sam također skužio da je ta spojnica slaba karika.
Jer kad se mrda po crijevu koje izlazi iz nje..dobije zraka..više nema vakuuma u posudici i tad ulje curi slobodnim padom.
Pokušao danas u PŽ naći tu spojnicu..ali me svi blijedo gledaju, el ima netko ideju gdje da to nabavim ili naziv pod kojim da to tražim  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Travanj 09, 2019, 20:56:00
..i ?? jesi li nabavio taj ventil..tj prije bi to nazvao "brza spojnica"
Ja sam danas svoju "abre dabre cobre"  spojio i za sad ne curi..al sam također skužio da je ta spojnica slaba karika.
Jer kad se mrda po crijevu koje izlazi iz nje..dobije zraka..više nema vakuuma u posudici i tad ulje curi slobodnim padom.
Pokušao danas u PŽ naći tu spojnicu..ali me svi blijedo gledaju, el ima netko ideju gdje da to nabavim ili naziv pod kojim da to tražim  :huh:
Brza spojica za poliamidna crijeva iliti tekalon. Zovi u Hansaflex...a ziher ima i Martin.

Martin

Citat: Danijel 23  u Travanj 09, 2019, 21:23:54
Brza spojica za poliamidna crijeva iliti tekalon. Zovi u Hansaflex...a ziher ima i Martin.
F4 PB4-1/8"  :misli: možda....naravno da imam, samo treba vidjeti koji je točno navoj
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Danijel 23

To...

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Ak smem pitat zašto ideš na poliamidnu cijev, nema nikakvog tlaka....zašto ne vulgaris gumenu...ajmo reč onu tanku 3,2 od povrata goriva sa diza?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Martin

Citat: Danijel 23  u Travanj 09, 2019, 21:39:52
To...

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
me ne to, klik-klak sistem, onakav kakav je već na kobri
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Danijel 23

Citat: Martin  u Travanj 09, 2019, 21:51:35
me ne to, klik-klak sistem, onakav kakav je već na kobri
:thumbup: a zašto klik-klak, a ne na konus,puškica i holender? To se nigdar ne skida kad jednom zmontiraš uređaj.

Martin

Citat: Danijel 23  u Travanj 09, 2019, 21:54:39
:thumbup: a zašto klik-klak, a ne na konus,puškica i holender? To se nigdar ne skida kad jednom zmontiraš uređaj.
mislim da ne postoji manji od hermeto spoja 6L (M12X1,5) ili 6LL (M10x1), a ovo je PA ili PU 4  ;)
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Saxi

Stavio sam teflon trakicu na spojnicu ali nisam isprobao uredjaj još, a Kinezi su poslali novu spojnicu svakako

zorro

Citat: Saxi  u Travanj 10, 2019, 02:37:25
Stavio sam teflon trakicu na spojnicu ali nisam isprobao uredjaj još, a Kinezi su poslali novu spojnicu svakako
Teflon traku sam i ja stavio , ali na navoj prije no što sam spojnicu ušarafio u tijelo  ;)
..i kak rekoh ..jučer sam testirao i radilo je bez problema..e sad..vidjet ćemo za dalje  :)
i daj molim te kad ti bude zgoda premjeri promjer na navoju ..ušarafio sam pa da sad ne skidam ..Martin misli da je 1/8 (3,2 mm) ..a po mom bi prije bilo 1/4 (6,35 mm)
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Renči

Festo,
Njihove spojnice sam ja stavljal kad san radil oiler!
Imam doma par komada ali neznam koje !
https://www.festo.com/cat/hr_hr/products_NPQR
Pogledaj si, ima raznih!

zorro

Citat: Renči  u Travanj 10, 2019, 09:15:08
Festo,
Njihove spojnice sam ja stavljal kad san radil oiler!
Imam doma par komada ali neznam koje !
https://www.festo.com/cat/hr_hr/products_NPQR
Pogledaj si, ima raznih!
Thnx drug  :thumbup: , ali već sam riješio s Martinom..nije mi za glavu pa će mi on donijeti kad bude dolazio u moj kraj na rakiju  :)
A glede onog ranijeg posta i molbe za Saxija..isto nema potrebe..jer sam se totalno zajebo sa colnim računanjem i pretvaranjem u mm.
I sad mi još nije jasno na koju foru promjer 1/8 cola može bit 9,7 mm  :-\  ..al haj ..sad smo sve definirali  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: zorro  u Travanj 10, 2019, 09:55:56
Thnx drug  :thumbup: , ali već sam riješio s Martinom..nije mi za glavu pa će mi on donijeti kad bude dolazio u moj kraj na rakiju  :)
A glede onog ranijeg posta i molbe za Saxija..isto nema potrebe..jer sam se totalno zajebo sa colnim računanjem i pretvaranjem u mm.
I sad mi još nije jasno na koju foru promjer 1/8 cola može bit 9,7 mm  :-\  ..al haj ..sad smo sve definirali  ;)
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)