Ugradnja Nissin 4-klipnih klješta na malog Stroma, ili ti kako se pravi Fanta

Autor Saxi, Ožujak 16, 2018, 00:10:04

« natrag - naprijed »

Borko

Tvoj stromek vraća smisao ovom forumu. Nikome se na stromu ništa ne kvari, pa svi pišu samo o benvejima.  :smijeh:

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso


ToWaRR

Citat: Borko  u Rujan 11, 2020, 20:18:11
Tvoj stromek vraća smisao ovom forumu. Nikome se na stromu ništa ne kvari, pa svi pišu samo o benvejima.  :smijeh:
Drago mi je da bar netko gusta u tome :)
Dobro je senzor je taknut ali je prezivija. Neki tarzan koji je minja gume nije "zakacija" zadnju kocnicu tako kad bi bia na uzbrdici komplet zadnja kocnica bi se sa kolon okrenila u nazad i skoro senzor iscupala :)
Danas to brzo rijeseno hvala ATT suzuki :)
Sta se tice prednje narucia san glavni cilindar tako da sad treba cekat da dojde. Ako koga zanima 350kn u ATT puna cijena, a popust koliki uvatite.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Suki

Citat: ToWaRR  u Rujan 11, 2020, 23:15:56
Drago mi je da bar netko gusta u tome :)
Dobro je senzor je taknut ali je prezivija. Neki tarzan koji je minja gume nije "zakacija" zadnju kocnicu tako kad bi bia na uzbrdici komplet zadnja kocnica bi se sa kolon okrenila u nazad i skoro senzor iscupala :)
Danas to brzo rijeseno hvala ATT suzuki :)
Sta se tice prednje narucia san glavni cilindar tako da sad treba cekat da dojde. Ako koga zanima 350kn u ATT puna cijena, a popust koliki uvatite.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
:thumbup:
:moto2:

098 9232180

Borko

Ne guštam ja šta je tebi puka motor, nego šta se priča o stromu.  ;) Sredit ćeš ti to. Opet ćemo mi radit đireve do Velebitske 11.  :smijeh: :thumbup:

Ćoso

Citat: Borko  u Rujan 12, 2020, 08:39:08
Ne guštam ja šta je tebi puka motor, nego šta se priča o stromu.  ;) Sredit ćeš ti to. Opet ćemo mi radit đireve do Velebitske 11.  :smijeh: :thumbup:
Za sada su đirevi prema Put Duja 16

ToWaRR

Zar i postoji neka bitnija relacija od te dvi? Ko pravi suzukista, kava i servis :)
U suprotnom bi vozili Honde i nebi se ni znali [emoji14]

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

RoadRunner

Citat: Ćoso  u Rujan 12, 2020, 09:56:22
Za sada su đirevi prema Put Duja 16

Hvala Bogu, jer ne rade dodatnu guzvu u folnegovicevoj 12 😂

ToWaRR

kad tamo nema mista pa smo se prebacili Put Duja 16 :)

Da ne ispadne totalni off, s obzirom da sam malo nestrpljiv išao sam stavit klišta i izgleda obečavajuče.
Trebalo bi staviti duže vide što se vidaju na vilicu bar 3mm ili može 5mm kako Mrki kaže biti će ok jer ima mista točnije 10x30.
Ne bi preporučio ovo kombinaciju ako imate stare diskove (sa žljebom) jer ova pločica vata malo drugačije i vata niže disk, za gornji dio nisam vidio ali nadam se da je cila pločica na disku :) .
Što se bužira tiće mislim da će bit sve ok.
Jedino što mi je ono, onako malo.... je da vanjska pločica prolazi dosta biiže disku za razliku od unutarnje al nadam se da će se hiraulika prilagodit slučaju.

p.s. nadam se da će povuč slike
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zorro

Kud nize za disk ??
De ti to dobro provjeri da ti olocice vataju cijeli dio diska namjenjen za kocioni dio
Nesmi bit ni iznad ni ispod

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ToWaRR

Teško je slikat. ali vidiš donji tamniji dio diska koji pločica ne vata. E pa vama malo sipod koji mm nije strašno. Nakon par sto km bi ga trebalo ispolirat kao gornji dio. neče tu bit neki problem jer nije disk potrošen i nema skale.
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

ToWaRR

Kupio sam vide 8x30 i 10x30. Ali mislim da sam pogrijesio i da bi bile bolje 8x25 original je 8x27. Toliko za sad i usput cu uzet nove bakrene sajbice.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

ToWaRR

Uz mnogo picketavanja klista montirana. Naravno kad se uvatin neceg mob ne prestaje zvonit zena dica itd tako da mi je malo uteklo ulja po disku al nije strasno. Sad je jos ostalo klip prominit. To se nadam veceras.

Liva je stala u milimetar, bilo bi idealno da je bužir bar 3mm duži jer ovako je malo nategnut. Malo san ga gore na vidi zakrenija.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

ToWaRR

Ove plocice nasjedaju vecom povrsinom na disk. Od samog vrha pa dole malo nize nego tvornicke tako definitivno ne radit ovo na lose diskove.
Stavio malo bakrene masti na plocice da ne skripi i skinuo pumpu. Sutra cu nastojat bar prominit cilindar i vratit sve nazad.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke