BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Direktore, mogao bi tako redovito i u temi Sise i guzice...jebeš ovo, već dosadio najbolji motor  :)

Grba

Gleda bemvejaš u oil penđer ns Africi...
098 737 604

Ćoso

Citat: Osy  u Travanj 25, 2019, 19:58:19
Direktore, mogao bi tako redovito i u temi Sise i guzice...jebeš ovo, već dosadio najbolji motor  :)
I meni fali Cisko [emoji17]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Patak

Citat: Osy  u Travanj 25, 2019, 19:58:19
Direktore, mogao bi tako redovito i u temi Sise i guzice...jebeš ovo, već dosadio najbolji motor  :)

Ozbiljno, daj nemoj zjb :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Ćoso  u Travanj 25, 2019, 22:19:36
I meni fali Cisko [emoji17]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:ooda: :thumbup:

beli

Kako ne bi ispalo da se bemwejaši samo naslikavaju, prezentirao bi projekt 'Sun master - SM 1' koji se ovom prilikom prvi puta predstavlja javnosti ....
Zahvaljujući Ćosi nabavljen je nosač mobitela koji 'originalno' sjeda na pripremu za navigaciju. U svrhu poboljšanja vidljivosti ekrana, potaknuta je ideja o realizaciji projekta SM1a vidljivo je čemu služi.
Važno je napomenuti da je dio izrađen od plastike koja je bila podloška u jednoj torbi i pokazala se podatnom u samoj izradi prilikom savijanja i rezanja. Bitno je i da se može reciklirati, odnosno ako se pohaba baci se u peć i jednostavno nestane .....  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

ups, ovu gore treba okrenit  :)
.... a i ovu dolje, no nije bitno. Samo da kažem da projekt nije gotov, moguće ga je doraditi da se plastika specijalnim malim vijcima učvrsti za kućište, no treba vidjeti kakva je situacija sa EU fondovima kako bi se možda i ozbiljno pristupilo daljnjem razvoju projekta u budućnosti a što svakako podrazumijeva i dodatna zapošljavanja ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Citat: zander  u Travanj 29, 2019, 17:42:48
Vrh odradjeno  :thumbup:
👍 da, nego evo odmah po objavi nazvao me lik iz 'Kinaplasta', kineska firma za centralnu EU i istočni blok i zainteresiran je u smislu izrade kvalitetnog materijala i daljnje suradnje što se tiče ulaganja .... navodno da bi bili spremni i za ECMA-u iduće godine;  mislim da je ovo dobra prilika ali ne treba srljati na prvu ..... fakat, u konačnici i forum bi od ovog svakako imao nešto koristi.
( :smijeh:   :-X )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Baš si cicija. Voziš BMW a ne kupuješ Touratech  :smijeh:
Pa kako će to izgledati bez markice. De bar kupi Touratech nalje pa zalijepi  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

beli

 :misli:  pa možda bi oni bili i direktno zainteresirani !?
Ako si primijetio sjenilo (SM1) je zatvoreno tj. baca sjenu samo s jedne strane,  dok sa druge baš i nema efekta. Dakle potrebno je voziti uvijek da ti je sunce sa lijeve strane  i iznad tako da u jednu ruku to može poslužiti i kao neka vrsta orijentacije u vožnji što bi menadžerima Touratecha možda bilo zanimljivo.....
(e hebaj ga, mislim da je sad dosta  :smijeh:)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Citat: beli  u Travanj 29, 2019, 18:44:00
:misli:  pa možda bi oni bili i direktno zainteresirani !?

Možda. Pošalji im i traži autorska prava  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Grba

Za par godina izlazi zatvoren s obje strane... SM2
098 737 604

beli

Citat: Grba  u Travanj 29, 2019, 19:06:31
Za par godina izlazi zatvoren s obje strane... SM2
:ooda: uf, strah me uopće i razmišljati o tome ....  :novac:  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zubakis

Citat: Grba  u Travanj 29, 2019, 19:06:31
Za par godina izlazi zatvoren s obje strane... SM2
:smijeh:
SM3 će imat od naprid vratašca  :thumbup: