BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

agolac

Evo cicije, prije nego se skršite :smijeh:

https://www.mccruise.com/
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Ne kužim prepisku...Tempomat na mom motoru je fantastičan. Kakva plastika, kakvi bakrači !!!?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Citat: Ćoso  u Lipanj 08, 2019, 22:48:19
Ne kužim prepisku...Tempomat na mom motoru je fantastičan. Kakva plastika, kakvi bakrači !!!?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Nemaju svi bmwi tempomat, par slikica iza...pa ima nadobudnih vlasnika koji koriste razno razne štipaljke, blokatore itd.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki



Citat: RoadRunner  u Lipanj 08, 2019, 21:07:38
Meni sama ideja tog "tempomata" s klijestima je gluplja od koncepta cigle na gasu u autu. To je jedno veliko sranje koje ceka da se dogodi.

Ako nekoga boli ruka od duge voznje na autocesti, preporucio bih da pogleda Sukijev potpis  :smijeh: ;)

A Suki kupio tu štipaljku :)

Suki

:moto2:

098 9232180

RoadRunner

Citat: Mrki  u Lipanj 08, 2019, 22:54:55

A Suki kupio tu štipaljku :)

Moj komentar nije slučajan, pa tko god se prepoznao u njemu  :)

Citat: Ćoso  u Lipanj 08, 2019, 22:48:19
Ne kužim prepisku...Tempomat na mom motoru je fantastičan. Kakva plastika, kakvi bakrači !!!?



Mislim da nije riječ o motorima koji imaju ride-by-wire tvornički s tvorničkim tempomatom, koji se gasi čim se dotakne bilo koja kočnica ili kuplung...  takav je sustav očigledno morao proći rigorozno testiranje da bi mogao biti homologiran.

Ovdje je riječ o kojekakvim "a je to" rješenjima koja naprosto vrište "PROBLEM".

Sam koncept je naprosto glup i bilo kakvo blokiranje gasa, tj. imanje naprave koja će pružiti makar i vrlo mali otpor puštanju gasa je idiotizam koji može dovesti do toga da u određenoj situaciji brzina bude veća taman toliko da je preko neke kritične granice, i da se dotična situacija ne prepričava s ekipom uz pivu i smjeh nego sa suzama u očima.

Kao da sama vožnja motora nije dovoljno rizična, pa povećajmo to još malo s ovakvim "korisnim" dodacima.
Užas...  :thumbdown:

Suki, prijatelju, bacaj to u smeće što prije!

Ćoso

Moje prvo "zalijeganje" na V-Stromu je bilo upravo zbog takve jedne stvarčice




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Citat: Ćoso  u Lipanj 09, 2019, 05:59:10
Moje prvo "zalijeganje" na V-Stromu je bilo upravo zbog takve jedne stvarčice




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

I kolega se skoro razbio zbog toga. Meni super!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Neki dan na povratku s đira od 500-tinjak km, stanemo u Vtc na baklave. Dolaze 3 motora - GS, RT i jedan đapanez. Svi krcati opremom i 3 kofera. "Dečki jel vi odnekud izdaleka dolazite? Ma ne , tu iz Slatine (40 km). Pa šta će vam koferi?! A nije nam se dalo skidat prije vožnje..."  Ja mislio da se vraćaju najmanje iz Japana! :smijeh:

mob: 095/573-6874

Mrki


Danijel 23

Citat: Bagy  u Lipanj 12, 2019, 07:57:03
Neki dan na povratku s đira od 500-tinjak km, stanemo u Vtc na baklave. Dolaze 3 motora - GS, RT i jedan đapanez. Svi krcati opremom i 3 kofera. "Dečki jel vi odnekud izdaleka dolazite? Ma ne , tu iz Slatine (40 km). Pa šta će vam koferi?! A nije nam se dalo skidat prije vožnje..."  Ja mislio da se vraćaju najmanje iz Japana! :smijeh:
A dobro dođi u slućaju pada....bolje zaštite motor od slidera!