BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Patak

Lijepo :thumbup: kod svojih u posjeti? 

Danijel 23

 :) Da...od famoznih i navikanih passova  :smijeh: počeo sam istraživat rute giro d'italia.  I mogu reči da ništa nisam fulo  :thumbup: ....za moj gušt još lijepši i mirniji predjeli. Sada imam više poštovanja prema biciklistima gdje voze....mislim na uspone i dištance!  :bravo:
Jedan od uspona.....nije za turistički (natovaren i u dvoje) motocikl......samo SOLO!!!  :huh:


zander

kolika je temperatura tamo?
Isto preko 30 ili...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Ceste široke 2.5 metra bez branika, tuneli u mraku jer rjetko tko prolazi, tj pale se na sezor! Ja prezadovoljan.  :)





Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


agolac

Je, sve su to lijepi pasovi...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Jel ovo tunel prema ili od Livinja? Isto tako uzan i policija regulise prolaz ili semafor po odredjenoj satnici...jako mi lici zato pitam
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: zander  u Lipanj 29, 2019, 22:26:25
Jel ovo tunel prema ili od Livinja? Isto tako uzan i policija regulise prolaz ili semafor po odredjenoj satnici...jako mi lici zato pitam

Semafor ovaj kod Livigna. I plaća se mislim. S druge strane je policija jer je granica, Švicarska
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: zander  u Lipanj 29, 2019, 22:26:25
Jel ovo tunel prema ili od Livinja? Isto tako uzan i policija regulise prolaz ili semafor po odredjenoj satnici...jako mi lici zato pitam
Ma jok...mont Zoncolan...tu ni cucka nema, a kamoli murje!

zander

Citat: agolac  u Lipanj 29, 2019, 22:32:35
Semafor ovaj kod Livigna. I plaća se mislim. S druge strane je policija jer je granica, Švicarska

Bio sam tamo i zimi i leti...naplacuje se tako je i to poskupo nesto....ali lice mnogo tuneli, ista tehnologija izrade...

pustare su najbolje za voznju...ti, motor i pustara  :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: Danijel 23  u Lipanj 29, 2019, 22:33:34
Ma jok...mont Zoncolan...tu ni cucka nema, a kamoli murje!

Kad stigneš, bar napiši listu prijevoja koje si prošao pa ja sam pospajam ceste
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: zander  u Lipanj 29, 2019, 22:39:17
Bio sam tamo i zimi i leti...naplacuje se tako je i to poskupo nesto....ali lice mnogo tuneli, ista tehnologija izrade...

pustare su najbolje za voznju...ti, motor i pustara  :ooda:
12 eura.. poprilično skupo za taj mali tunelčić

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 29, 2019, 22:48:41
12 eura.. poprilično skupo za taj mali tunelčić
Nije jer ga održavaju, ali je puno kad ti hoče čoban na Vršiču naplatit parking 5 €!

Ćoso

Samo jamraš


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23