BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2019, 10:25:22
Mislim da ti to radiš, ali ti nikad nisam rekao...znači lagano obilaziš i onda staneš tako da se onaj iza nema gdje uvući...ustvari, jednom se sjećam da sam ti to rekao, ali slabo si to popratio...
Nema veze, samo obrati pažnju na to, pogotovo sad kad budemo išli :want: ;) :thumbup:

To uopće nije problem, pretekneš i njega, pa nek guta tvoju prašinu  :)

Suki

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2019, 10:25:22
Mislim da ti to radiš, ali ti nikad nisam rekao...znači lagano obilaziš i onda staneš tako da se onaj iza nema gdje uvući...ustvari, jednom se sjećam da sam ti to rekao, ali slabo si to popratio...
Nema veze, samo obrati pažnju na to, pogotovo sad kad budemo išli :want: ;) :thumbup:
... :bzvz: de bokte, treba ti par kilometara da obiđeš kamion :tongue:...poslije svakog drugog pretjecanja vozim stoječki i berem cvijeće dok se tvoja svjetla pojave u retrovizoru :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Suki

...ako krava neće skočit, onda niža i gasss :) i eto te preko 5t okretaja :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 01, 2019, 10:27:01
To uopće nije problem, pretekneš i njega, pa nek guta tvoju prašinu  :)
Bilo je i toga na putu na susret u Boru, ali se ne sjeća...I njega sinkopa opizdila... :smijeh:
A i ti si vozio iza mene i ispred mene, pa moš slobodno napisati kratki osvrt :gimme5:

Suki

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2019, 10:51:58
Bilo je i toga na putu na susret u Boru, ali se ne sjeća...I njega sinkopa opizdila... :smijeh:
A i ti si vozio iza mene i ispred mene, pa moš slobodno napisati kratki osvrt :gimme5:
:buahaha: :buahaha:
...vožnju do Bora nek ti bajki iskomentira :smijeh: :)...dobro ajd, bio si sa ženom ;).
:moto2:

098 9232180

bajki

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2019, 10:51:58
Bilo je i toga na putu na susret u Boru, ali se ne sjeća...I njega sinkopa opizdila... :smijeh:
A i ti si vozio iza mene i ispred mene, pa moš slobodno napisati kratki osvrt :gimme5:

Koliko ja znam iz zajedničkih vožnji, Suki nema nikakvih problema sa obilaženjem, znači nema čekanja prilike za obilaženje, već se to odmah riješava. Prilika je svaki trenutak ako si na motoru!

Ćoso

Citat: bajki  u Kolovoz 01, 2019, 12:10:26
Koliko ja znam iz zajedničkih vožnji, Suki nema nikakvih problema sa obilaženjem, znači nema čekanja prilike za obilaženje, već se to odmah riješava. Prilika je u svaki trenutak ako si na motoru!
[emoji1303]...sve si rekao


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: bajki  u Kolovoz 01, 2019, 12:10:26
Koliko ja znam iz zajedničkih vožnji, Suki nema nikakvih problema sa obilaženjem, znači nema čekanja prilike za obilaženje, već se to odmah riješava. Prilika je svaki trenutak ako si na motoru!

E to, to :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

Je da, dok vam jednom baja neskrene u birtiji lijevo a vi ga obilazite.. prilika je kada je sigurno a ne uvijek.. bar meni..

Ponti

Citat: Mrki  u Kolovoz 01, 2019, 13:26:30
Je da, dok vam jednom baja neskrene u birtiji lijevo a vi ga obilazite.. prilika je kada je sigurno a uvijek.. bar meni..

Gdje je problem.... samo moraš biti brži od njegovog skretanja  :)

zander

I ja imam problem sa obilazenjem kamiona i autobusa :huh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Citat: Ponti  u Kolovoz 01, 2019, 13:34:32
Gdje je problem.... samo moraš biti brži od njegovog skretanja  :)
jbg nisu svi brzi kao ti koji vozis 200 po kiši da ti se ne skupljaju kapljice po viziru [emoji14]

zander

Brinem se da li je dovoljno 150kmh ili 170??? Kad je 140 onda nekako mi traje to obilazenje celu sekundu, i osecam se cudno i nesigurno... :buahaha: :shhh:
Eto , poverio sam vam se, skoro ispovedio se... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Kolovoz 01, 2019, 13:40:42
I ja imam problem sa obilazenjem kamiona i autobusa :huh:

Prebrz si ili   :smijeh:

Ponti

Citat: Mrki  u Kolovoz 01, 2019, 13:41:27
jbg nisu svi brzi kao ti koji vozis 200 po kiši da ti se ne skupljaju kapljice po viziru [emoji14]

Točnije 210  :)