BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Bitno da je bio u HR i SLO :-)...Nemam info gdje je to...Pa može biti bilo gdje u našem susjedstvu..sudeći po kući na drugoj strani jezera, Austrija

jures

Bio lud, i prodao Stroma

beli

... a u desnom retrovizoru zidne pločice iz garaže  :smijeh:
malo kasnije: a i dvaput (je dvaput) bio u HR , kad je išo i kad je izlazio ...  :smijeh:
... a 'džezva' za kavu je najbolja, da je ručka duža još za pol metra, ne bi uopće trebo ustajat . :smijeh:..
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: jures  u Ožujak 30, 2020, 11:59:41
Vrlo lako, Misurina ispod Tre Chime

https://goo.gl/maps/T6MJ23uRDYo3ps8Q7
Nije. Vrlo slično ali nije. Zato sam i pitao. Potržil bum fotke kaj se vidi od Doma crvenog križa na livadi prije jezera i sa jezera.

Danijel 23

Ok..
ali je fotka oplemenjena!

Danijel 23

Jel ko bio na izvoru Drave. Zanima me gdje se to skreče u Dobbiacu? Navodno kod nekoh Hotela. Tražio sam al nije išlo.... a bio sam i kratak sa vremenom.

beli

Citat: beli  u Ožujak 30, 2020, 12:22:15
... a u desnom retrovizoru zidne pločice iz garaže  :smijeh:
malo kasnije: a i dvaput (je dvaput naljepnica) bio u HR , kad je išo i kad je izlazio ...  :smijeh:
... a 'džezva' za kavu je najbolja, da je ručka duža još za pol metra, ne bi uopće trebo ustajat . :smijeh:..
... a pazi ovo, bočni nogar stavio na 'air mod' :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

jures

Bio lud, i prodao Stroma


Danijel 23


beli

 :) :thumbup: ... to je fotka, a ne onaj hipster što sjedi na gajbi od pive ...  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: beli  u Ožujak 30, 2020, 14:21:40
:) :thumbup: ... to je fotka, a ne onaj hipster što sjedi na gajbi od pive ...  ;)
Naravno, to je moj digić!  ;)

beli

 :) tu se već lagano da osjetit miris jutarnje kave, a ne tamo, ona 'džezva' dimi ko parnjača iz western filmova ...  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

niš, krivo sam stiso a nemrem brisat ..  :snow:
malo kasnije: aj' da iskoristim prostor pa ću odgovorit na ovo ispod.
Ma znam da su gušti,  htio sam samo još jednom naglasiti da je fotka 'fejk' ...  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: beli  u Ožujak 30, 2020, 14:48:14
:) tu se već lagano da osjetit miris jutarnje kave, a ne tamo, ona 'džezva' dimi ko parnjača iz western filmova ...  :thumbup:
Ali to su gušti!  :vino: