BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

Citat: iviccaa  u Kolovoz 13, 2020, 22:12:06
Na Biokovu, iznad Makarske.

Bio sam na Sv.Jure dva puta ....ne kapiram gde je onda tamo ali toga nije bilo u vreme mojih voznji tamo....poslednji put bio tamo Kad su bile Brele ili godinu ranije.....davno bese....

Ivice hvala ....vis Beli ljut na mene i nece da mi kaze gde se slikao  :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

...malo kasnije....
Ma gde je ljut, vozi GSA najbolji motor! :ooda: :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

....jos malo kasnije.....

A na kog Belog mislis? Prvog ili?...malog ili....?  :) :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 22:17:09
Ja kriv? Za GSA? Za Belog? Kukuuuu....ne verujem nista dok Beli to ne kaze :ooda:
kukuuu !? ... A di je 'lele' !? ... evo, strpi se malo idem pročitat što piše prije pa javim  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 22:23:36

A na kog Belog mislis?
na onog malo belog što ostane na nosnicama  :shhh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Ta šetnica je prije mesec dana puštena u promet
098 737 604

beli

nešto docnije: ... sve je jasno, otvoreno friško, treba odguglati, nešto kao u drugom mjesecu ove godine (?) tako da nisi promašio kad si bio, a i da jesi nisi mogao pronaći jel još nije bilo napravljeno  :ooda: :beer: :thumbup:
... eto, Grba zna, Ivica zna, Zorretu vjeruj  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Hvala momci, moram se ponovo ispeti gore to da vidim....svidjaju mi se ti stakleni mostovividokovci....bio na jednom u Alpima u Soeldenu na 2300 i kusur metara nv
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso






Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 15:17:23
Ma ne..nije tak ..nemoj jebat ..meni osobno.iako te ne poznam si ok lik i u raspravama/komentarima i da se povučeš s foruma..meni bi falio i sjtio bih te se često 100% kao što se sjetim hrpu drugih koji su se napizdili zbog ovakve ili slične bezvezne pizdarije i otišli.
Glede tebe i Grbe..radi se samo o tome da 99% nas aktivnih članova Grbu OSOBNO poznamo..i znamo kak "diše" i kakav je čovjek, a o njegovim putovanjima po i oko svijeta moš naći na netu kad god želiš.

Ćoso ti je ono .."da se s Grbom ne zajebava" napisao vjeruj mi dobronamjerno.. baš zato što ga jako dobro pozna.
Ev ja tebe ne poznam dobro  al si već dugo na forumu i vidimo da si ok lik i da sad dođe neki novi jazavac na forum kojeg nitko ne pozna i počne ti srat..logično da ću jazavcu pokupšat objasnit neke stvari, a da se recimo s nama upoznaš na kojekakvim manjim druženjima, susretu itd...onda je to opet druga priča..level iznad
Et toj to..naj se srdit bezveze  :-*

Zorro, hvala na objašnjenju i bez brige ne ljutim se ja, nisam baš takva pičkica da se na svaku krivu naljutim ;). Ja sam od onih koji kako daju tako i prime zajebanciju.
Moj komentar je jedino išao iz razloga što ne volim dvostruke kriterije niti oprečna razmišljanja pa se ne želim dovesti do situacije kada mi tolerancija posustaje. Zato sam rekao da se povlačim od komentiranja bilo kakve rasprave o motorima.
Što se tiče druženja za druženja sam uvijek. Želio sam biti na Žumberku, ali se nažalost  ispriječila druga situacija.
Žao mi je da ovdje nema nekih dogovora za neke zajedničke jednodnevne ili vikend đireve gdje bi ta druženja bila učestalija ili možda ima, ali mi "jazavci" nismo sa istima upoznati.
Sve u svemu još jednom hvala na tvom obraćanju. Niti ja tebe ne poznajem, ali mi se doimaš kao otvorena osoba uvijek raspoložena za zezanciju. My kind of people ;) :thumbup:

Ponti

Oni gore parovi izgleda da se spremaju za gej paradu  :buahaha:

zorro

Citat: bansi  u Kolovoz 14, 2020, 08:03:26

Žao mi je da ovdje nema nekih dogovora za neke zajedničke jednodnevne ili vikend đireve gdje bi ta druženja bila učestalija ili možda ima ...

Na žalost nema..sve se to nekak razvodnilo dolaskom Vibera..vocapa i ostalih pizdarija
Svi imaju nekakve svoje regionalne grupe i tamo se zajebavaju..dogovaraju itd.
Ponekad se i ovdje (uglavnom Ćoso  :thumbup:) predlože nekakav plan..vožnju..
Forum je uglavnom ostao zajebancija i eventualno "edukacija"  :smijeh:
Jes da su me malo Dalmoši razočarali jer kao nije in biti na forumu..meni to više djeluje da mi "smrdimo" al haj..kak bi moj glupi prijatelj Munja kazao..svakak ih sve mrzim  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Kolovoz 14, 2020, 08:34:45
Na žalost nema..sve se to nekak razvodnilo dolaskom Vibera..vocapa i ostalih pizdarija
Svi imaju nekakve svoje regionalne grupe i tamo se zajebavaju..dogovaraju itd.
Ponekad se i ovdje (uglavnom Ćoso  :thumbup:) predlože nekakav plan..vožnju..
Forum je uglavnom ostao zajebancija i eventualno "edukacija"  :smijeh:
Jes da su me malo Dalmoši razočarali jer kao nije in biti na forumu..meni to više djeluje da mi "smrdimo" al haj..kak bi moj glupi prijatelj Munja kazao..svakak ih sve mrzim  :-*
Frodo promini dilera... :belj:

zorro

Citat: zubakis  u Kolovoz 14, 2020, 08:37:14
Frodo promini dilera... :belj:
ooooo ti ratniče Mišićava guzico   :butt: ..želiš li da moj plemenski vrač i tebi smućka jednu dozu..bit ćeš jači od Velikog Bleka  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: