BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: zorro  u Kolovoz 14, 2020, 08:41:39
ooooo ti ratniče Mišićava guzico   :butt: ..želiš li da moj plemenski vrač i tebi smućka jednu dozu..bit ćeš jači od Velikog Bleka  :-*
Grba ima li još one vode mudrosti? Zorra bi trebalo polit kanaderom. :smijeh:

Ćoso

I onda neš pit



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti


Ćoso

Otrčao par kilometara i sjeo "na mineralnu"...2 muškarca na terasi s ženama i oboje piju pivu...žena naruči kavu i
mineralnu, a ja pivo...I tako je počela svađa u 8 ujutro [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Kolovoz 14, 2020, 09:16:01
Otrčao par kilometara i sjeo "na mineralnu"...2 muškarca na terasi s ženama i oboje piju pivu...žena naruči kavu i
mineralnu, a ja pivo...I tako je počela svađa u 8 ujutro [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Zašto si otrčao par km .... nije valjda da je bmw riknuo

Osy

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 22:03:47
ti šuti..jer ak ja popizdim i kažem opet rič-dvi Diji..jebeš mi prase ak te neće natjerat da prodaš drlo ..pa ćeš onda slavit u V-Strom image  :buahaha:  :tongue:
:buahaha: :-*

Grba

Citat: zorro  u Kolovoz 14, 2020, 08:34:45
Na žalost nema..sve se to nekak razvodnilo dolaskom Vibera..vocapa i ostalih pizdarija
Svi imaju nekakve svoje regionalne grupe i tamo se zajebavaju..dogovaraju itd.
Ponekad se i ovdje (uglavnom Ćoso  :thumbup:) predlože nekakav plan..vožnju..
Forum je uglavnom ostao zajebancija i eventualno "edukacija"  :smijeh:
Jes da su me malo Dalmoši razočarali jer kao nije in biti na forumu..meni to više djeluje da mi "smrdimo" al haj..kak bi moj glupi prijatelj Munja kazao..svakak ih sve mrzim  :-*
Ima vožnji ima Dalmatinaca.
Evo u ponedjeljak mi dolazi grupa splićana u Samobor, na čelu im Joke.
4-5 dana vodim ih na upoznavanje "gornje rvacke"... Zagorje, Lonjsko polje, Kordun, Pokuplje... Svi ste dobrodošli, jazavci, oposumi, tapiri... Mogu jedan dan i gsa1250 prošetat radi ugođaja  :)
Elem, ko dolazi izdaleka, smještaj osiguran ko i uvijek  :thumbup:
Zoro, bolovanje, godišnji  :misli:
098 737 604

zorro

Citat: Grba  u Kolovoz 14, 2020, 09:40:02

Zoro, bolovanje, godišnji  :misli:
Na žalost bez mene..ko u ramšlu  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Jebate led,ja ode jedini Istrijan,u Istri nema Štromera samo bmw i arli....
Prepostavka je majka zajeba

zander

Citat: Ponti  u Kolovoz 14, 2020, 09:17:52
Zašto si otrčao par km .... nije valjda da je bmw riknuo

Nisi shvatio....Coso se rekreira :beer: sa par kilometara trcanja, a onda se i dalje rekreira sa pivom :beer:E sad sta mu draga supruga mu kaze na taj drugi deo rekreacije , samo on zna...
Mada pivo je hrana a ne pice  :smijeh:, tako da treba elektrolite nadoknadjivati posle rekreacije i prve i druge.. :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bansi

Citat: Black Betty  u Kolovoz 14, 2020, 10:13:43
Jebate led,ja ode jedini Istrijan,u Istri nema Štromera samo bmw i arli....
Ja ti sutra u Istri :ooda:

Ponti

Citat: zander  u Kolovoz 14, 2020, 10:15:06
Nisi shvatio....Coso se rekreira :beer: sa par kilometara trcanja, a onda se i dalje rekreira sa pivom :beer:E sad sta mu draga supruga mu kaze na taj drugi deo rekreacije , samo on zna...
Mada pivo je hrana a ne pice  :smijeh:, tako da treba elektrolite nadoknadjivati posle rekreacije i prve i druge.. :ooda:


Uh, dobro je, već sam se uplašio  :smijeh:

Ćoso

Citat: zander  u Kolovoz 14, 2020, 10:15:06
Nisi shvatio....Coso se rekreira :beer: sa par kilometara trcanja, a onda se i dalje rekreira sa pivom :beer:E sad sta mu draga supruga mu kaze na taj drugi deo rekreacije , samo on zna...
Mada pivo je hrana a ne pice  :smijeh:, tako da treba elektrolite nadoknadjivati posle rekreacije i prve i druge.. :ooda:
Sve doktor zna


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Citat: Ćoso  u Kolovoz 14, 2020, 11:25:43
Sve doktor zna


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

:thumbup:

P.S. Cuvaj se oklagije :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy