BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: tibertov  u Kolovoz 16, 2020, 19:32:14
Jemo se mi sreli danas u žutoj lokvi, na ulazu na autoput?
Ti si bio ti? Dobar ti motor [emoji1303]
Ja sam produžio po staroj na janjetinu u Josipdol



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Krecemo u vožnju danas, kad eto ti matorog da se žali da ga jebava GSA sa paljenjem, kaže sam ne može, troje je idealno. Svakakve smo gluposti radili što nas je čovek zamolio i tek kad smo digli sokoćalo na stender centralni, savili copavu, jedan je držao motor na prednjem točku, drugi je palio a matori se gurao i ključeve ispod sedišta a iznad točka negde gurao i upali motor posle 10 minuta drndanja. Baš mi beše žao čoveka.

Suki

To je BMW zaštita od krađe :), a ovaj je vjerojatno ukraden čim se neće upalit i skinio je tablicu :), tak da slažem se, treba čovjeku pomoć, a i vlasnika ste usrećili što se riješio drla :ebudale: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Možda mu baterija u ključu slaba.

Saxi

Ima čovek original ključ, makar tako izgjeda, a ne verujem da je kraden jer je pored nas milicija stajala, ne verujem da bi ušao na pumpu sa kradenim motorom u punoj opremi. Žalio se da je slab akumulator, da mu je ključ sjeban...
Svasta može biti. Pre neku godinu neki kreten izazvao udes u kom je fino stradao drugi motorista. Ja sam se bavio medicinskom negom stradalog a moje društvo i brdo prisutnih su pomogli liku koji je kriv da motor ubaci u kombi koji se tu stvorio. Bilo je preko 50 duša.
Dodje hitna, odvezose klinca, saobraćaj u prekidu u oba smera kad stize policija, a za njim i vlasnik ukradenog motora kojim je lopov napravio havariju [emoji17]
On i motor i kombi nestali, niko nije primetio koje su tablice kombija i tako se mufljuz izvukao [emoji3525]

beli

Kaže Dule Savić ženi: ženo, Savi mi cigaretu .. ona će: saviću Dule saviću !  :)

... ugodan dan želi Vam restoran ...  :misli:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Bagy

Citat: Saxi  u Kolovoz 17, 2020, 13:48:52
Ima čovek original ključ, makar tako izgjeda, a ne verujem da je kraden jer je pored nas milicija stajala, ne verujem da bi ušao na pumpu sa kradenim motorom u punoj opremi. Žalio se da je slab akumulator, da mu je ključ sjeban...
Svasta može biti. Pre neku godinu neki kreten izazvao udes u kom je fino stradao drugi motorista. Ja sam se bavio medicinskom negom stradalog a moje društvo i brdo prisutnih su pomogli liku koji je kriv da motor ubaci u kombi koji se tu stvorio. Bilo je preko 50 duša.
Dodje hitna, odvezose klinca, saobraćaj u prekidu u oba smera kad stize policija, a za njim i vlasnik ukradenog motora kojim je lopov napravio havariju [emoji17]
On i motor i kombi nestali, niko nije primetio koje su tablice kombija i tako se mufljuz izvukao [emoji3525]

Ovo je već scenarij za jednu epizodu "Mućki"!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Kolovoz 17, 2020, 14:33:23
.....


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


:smijeh: :buahaha:

zare

Citat: Ćoso  u Kolovoz 17, 2020, 14:33:23



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
jbt, na kraju će i popustiti  :)

zander

To je specijalni rat i prinuda i pritisak istovremeno :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs


RoadRunner

Citat: gogs  u Kolovoz 17, 2020, 21:54:19
O moj Bože

Jesi kapitulirao ili te još Ćoso mora obrađivat?

gogs

Citat: RoadRunner  u Kolovoz 17, 2020, 22:16:33
Jesi kapitulirao ili te još Ćoso mora obrađivat?

Nema kapitulacije.  Sad sam proveo 10 dana na putu i apsolutno sam zadovoljan svojom  somarom  :-*



RoadRunner

Citat: gogs  u Kolovoz 17, 2020, 22:28:08
Nema kapitulacije.  Sad sam proveo 10 dana na putu i apsolutno sam zadovoljan svojom  somarom  :-*

To je bez sumnje, motor je odličan, ali pazi sad kad krene pojačana propaganda...

Ćoso, 3...2...1  :beer: