BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ćoso  u Ožujak 01, 2021, 09:56:40
Ne preporučuju da se bilo što stavlja u tu rupu...Što se tiče problema s motorom, u ovih prvih 37 tisuća u 2,5g (od toga je jedna Covid) nisam imao nikakvih problema. Odradio sam i 3 vikend offroada po Velebitu tako da se može reći da se i junački "protresao".
Ukratko, motor je stvarno pogođen za mene (tu ubrajam i vožnju s suvozačicom) i moje potrebe...Još uvijek mi pruža zadovoljstvo i ne kvari se ništa. Ne znam kako je s linijama prije/poslije, međutim ova 2018 je stvarno pogođena i ugođena (možeš gdje god hoćeš (naravno ne kao Zorro, Vinko i Dadi s onim svojim kozama niti kao Ponti s svojim race jurnjavama Vela-Luka do Korčule  :-X))
Znaš ti da se ja zezam  ;) i isto tak mi je drago da da ti motor paše..i da te vesele te điđe miđe  :-* a što je najbitnije da se ne kvari  :thumbup: ..nije bitno uopće tko šta vozi..bitno da se "VOZI" pa bio to i EMZo.  :thumbup:
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Ožujak 01, 2021, 10:46:27
Znaš ti da se ja zezam  ;) i isto tak mi je drago da da ti motor paše..i da te vesele te điđe miđe  :-* a što je najbitnije da se ne kvari  [emoji106] ..nije bitno uopće tko šta vozi..bitno da se "VOZI" pa bio to i EMZo.  [emoji106]
:blato:
Naježija sam se i di neman dlaka. Predivno si to srocio...[emoji2380][emoji3059][emoji8]

zorro

Citat: zubakis  u Ožujak 01, 2021, 12:29:30
Naježija sam se i di neman dlaka. Predivno si to srocio...[emoji2380][emoji3059][emoji8]
Naježiš se ti kad ti Osy uvali jezik u uVo na klupčici pored vatrice  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tonciv666

Citat: zubakis  u Ožujak 01, 2021, 12:29:30
Naježija sam se i di neman dlaka. Predivno si to srocio...[emoji2380][emoji3059][emoji8]
Koji si ti luđak [emoji23][emoji23]


Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk


munja

Citat: zubakis  u Ožujak 01, 2021, 12:29:30
Naježija sam se i di neman dlaka. Predivno si to srocio...[emoji2380][emoji3059][emoji8]
Vjerujem da se i njemu skoro digao dok se uvlaćio Ćosi to pišući

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Mrki

Citat: Ćoso  u Ožujak 01, 2021, 09:56:40
Ne preporučuju da se bilo što stavlja u tu rupu...Što se tiče problema s motorom, u ovih prvih 37 tisuća u 2,5g (od toga je jedna Covid) nisam imao nikakvih problema. Odradio sam i 3 vikend offroada po Velebitu tako da se može reći da se i junački "protresao".
Ukratko, motor je stvarno pogođen za mene (tu ubrajam i vožnju s suvozačicom) i moje potrebe...Još uvijek mi pruža zadovoljstvo i ne kvari se ništa. Ne znam kako je s linijama prije/poslije, međutim ova 2018 je stvarno pogođena i ugođena (možeš gdje god hoćeš (naravno ne kao Zorro, Vinko i Dadi s onim svojim kozama niti kao Ponti s svojim race jurnjavama Vela-Luka do Korčule  :-X))
Jel ti nisu mijenjali felgu na garanciju?

Ćoso

Citat: Mrki  u Ožujak 01, 2021, 14:15:33
Jel ti nisu mijenjali felgu na garanciju?
Jesu, međutim to kod mene nije bio problem (već su preventivno zamijenili kada im je već odobreno)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Citat: munja  u Ožujak 01, 2021, 13:50:21
Vjerujem da se i njemu skoro digao dok se uvlaćio Ćosi to pišući

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Zato se stalno voza po šumi da može mazit mačora u miru. [emoji1787][emoji1787][emoji2380][emoji2380]

Ćoso

Citat: zorro  u Ožujak 01, 2021, 10:46:27
Znaš ti da se ja zezam  ;) i isto tak mi je drago da da ti motor paše..i da te vesele te điđe miđe  :-* a što je najbitnije da se ne kvari  :thumbup: ..nije bitno uopće tko šta vozi..bitno da se "VOZI" pa bio to i EMZo.  :thumbup:
:blato:
[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Citat: Ćoso  u Ožujak 01, 2021, 16:21:37
Jesu, međutim to kod mene nije bio problem (već su preventivno zamijenili kada im je već odobreno)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Aha.. [emoji106]

Grba

Podhitno se moramo masakrirat vatrenom vodom, izlazite iz vinkla 🥩🥘🍺
098 737 604

zorro

Citat: Grba  u Ožujak 01, 2021, 18:38:47
Podhitno se moramo masakrirat vatrenom vodom, izlazite iz vinkla 🥩🥘🍺
Mišićava gujca je davno već u ausvinklu ..preteže ga slina što mu Osy napljuvo u uvce  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Grba  u Ožujak 01, 2021, 18:38:47
Podhitno se moramo masakrirat vatrenom vodom, izlazite iz vinkla 🥩🥘🍺
...đe?! :want:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Ćoso  u Ožujak 01, 2021, 09:56:40
.....
Ukratko, motor je stvarno pogođen za mene (tu ubrajam i vožnju s suvozačicom) i moje potrebe...Još uvijek mi pruža zadovoljstvo i ne kvari se ništa. Ne znam kako je s linijama prije/poslije, međutim ova 2018 je stvarno pogođena i ugođena (možeš gdje god hoćeš (naravno ne kao Zorro, Vinko i Dadi s onim svojim kozama niti kao Ponti s svojim race jurnjavama Vela-Luka do Korčule  :-X))


Kad si ti sretan i ja sam, samo gassss  :)

zorro

Citat: Ponti  u Ožujak 02, 2021, 09:50:15

Kad si ti sretan i ja sam, samo gassss  :)
e jebga..i ti si sad opet naježio našeg romantičara Zubija  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: