BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Toni

zumo 595 je OK. Svejedno zna zastekat prilikom spajanja na mobitel. Baterija traje uru vrimena kad ga skines sa punjaca ako si sritan. Uglavnom traje 20 min iako je zamjenjena pod garancijom. Moj stari 550 zumo je moga dva dana na bateiji iako je bio 12 godina star i baterija originalna. Uglavnom nis posebno barem meni obicnom krisniku kojemu ne tribaju sve te điđe miđe koje on ima. Puno zuji malo meda daje.E i Peco me zajeba.
Nije mi nista.

Black Betty

...ma kakve điđe miđe,ja kad idem na put uzmem zemljopisni globus iz osnovne škole i sve nađem...
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: Black Betty  u Veljača 08, 2018, 07:05:16
...ma kakve điđe miđe,ja kad idem na put uzmem zemljopisni globus iz osnovne škole i sve nađem...
Tako je, kartu čitaj, seljaka pitaj :thumbup: ;)

Danijel 23

Citat: Osy  u Veljača 08, 2018, 07:10:40
Tako je, kartu čitaj, seljaka pitaj :thumbup: ;)
....BIRTIJAŠA PITAJ!!!

Osy


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Danijel 23

:)

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Bagy

mob: 095/573-6874

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Mrki

Citat: Danijel 23  u Veljača 08, 2018, 10:58:58
:)

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Ideš.. oprostio bi joj što se vozi bez opreme :)

Mrki

Citat: cisco  u Veljača 08, 2018, 10:57:11

Ja očekujem sudar a ono samo ga spustila na bok.. :bzvz:

Bagy

Citat: cisco  u Veljača 08, 2018, 11:22:58


Shit happens!  :huh:

Tip super vozi, ima znanja i iskustva i stvarno lijepo niže te zavoje! Malo zakašnjela reakcija na kočnici - da je odmah počeo kočiti možda bi spustio brzinu na 60 km/h, ali svejedno bi ga kresnuo! Valjda nije bilo težih posljedica?!
Meni je u jednoj selendri iza jednog takvog zatvorenog zavoja izletio tip s trimerom, skoro mi ga zapičio u felgu. Srećom, kočim motorom prije svakog takvog zavoja pa sam ga uspio izbjeći u zadnji tren!
mob: 095/573-6874

zander

Prvi snimak je nista strasno, ali zato ovaj drugi UZAS!!!! Tako je i meni izasao lik 2008....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

cisco

Citat: Bagy  u Veljača 08, 2018, 12:05:46
Shit happens!  :huh:

Tip super vozi, ima znanja i iskustva i stvarno lijepo niže te zavoje! Malo zakašnjela reakcija na kočnici - da je odmah počeo kočiti možda bi spustio brzinu na 60 km/h, ali svejedno bi ga kresnuo! Valjda nije bilo težih posljedica?!
Meni je u jednoj selendri iza jednog takvog zatvorenog zavoja izletio tip s trimerom, skoro mi ga zapičio u felgu. Srećom, kočim motorom prije svakog takvog zavoja pa sam ga uspio izbjeći u zadnji tren!


šofer ti je urednik na internetnoj  stranici (Motosvet) ...tip koji se kasnije saginje ka motoru snimila ga kamera kad je motor bio na podu, to je on...imao je veliku sreču, ništa mu nije bilo  :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

fatboy

Citat: cisco  u Veljača 08, 2018, 12:26:05

šofer ti je urednik na internetnoj  stranici (Motosvet) ...tip koji se kasnije saginje ka motoru snimila ga kamera kad je motor bio na podu, to je on...imao je veliku sreču, ništa mu nije bilo  :thumbup:

Pa zar nije da netko leži na onim fotografijama??  :misli: