BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Mrki

Jbt ovi u BMW-u proveli sate možda i dane projektirajući to bude šuplje.. a ti začepio s čepovima iz Peveca :D

Danijel 23

To se nesmije radit/štopat, po zimi ok ali kad dođe ljeto čupaj te štoplne!!!
:misli: Mislim da ti je glavčina pukla.

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 09, 2018, 21:00:42

:misli: Mislim da ti je glavčina pukla.
..i men se čini al nisam tia niš reč  :huh: ..čeko sam stručnjaka s okom sokolovim
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 09, 2018, 21:02:41
..i men se čini al nisam tia niš reč  :huh: ..čeko sam stručnjaka s okom sokolovim
Daj bože da je sijena, dlaka na objektiv,u ali fakat se vidi...i tmo gdje inače pucaju, a pogotovo na LC modelima....jeblo ih smanjivanje garmaže i ušdede materijala!  :thumbdown:

Danijel 23

Zorro, a vidi diska, po vanjskom obodu 5 mm uopće nema traga pločice, vjerovatno su stavljene od modela 850.

Patak


Osy

Citat: zorro  u Veljača 09, 2018, 20:59:10
sad si tek napravio sranje..ta rupa je za hlađenje kardana..sad će ti se raspast prije no inače
Viš da je već puko, zato sam i začepio da se ne vidi :ooda: :bzvz:

Lavandić

Danijele crni sine Brute, prvo Mivv pa sad nakeljiš te čepove

Ponekad je manje više!! Nemaš na taj Motor više što dodati, prema tome ne trkeljaj po njemu.

Osy

Citat: Lavandić  u Veljača 09, 2018, 22:00:04
Danijele crni sine Brute, prvo Mivv pa sad nakeljiš te čepove

Ponekad je manje više!! Nemaš na taj Motor više što dodati, prema tome ne trkeljaj po njemu.
To je samo tebi i Mrkiju manje je više :P Meni je odlično, a za ostale me boli floksan, kak bi reko Tiby :gimme5:

Lavandić

Citat: Osy  u Veljača 09, 2018, 22:02:20
To je samo tebi i Mrkiju manje je više [emoji14] Meni je odlično, a za ostale me boli floksan, kak bi reko Tiby :gimme5:
BMW već ima velike sisurine sa strane!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Veljača 09, 2018, 22:08:26
BMW već ima velike sisurine sa strane!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ono su mu jaja  :smijeh:

JZ

Citat: Pontoffer  u Veljača 09, 2018, 22:11:52
Ono su mu jaja  :smijeh:

Ne..ne ..to su cice od 50togodisnjanjike....moto guzi ima cice od 20godisnjakinje  :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

zander

Al si ga zacepio  :buahaha:

P.S. A da li je bezbedno ili nije? Pitanje je sad! ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

A možda se sad u toj tubi može nešto švercati, zašto ne razmišljate na široko...nešto iz Bugarske  :ooda: :smijeh: ;)

Suki

...jel ti bmw znakovi svijetle u noći?!...ako ne svijetle ja ih ne bih ni stavljao :bzvz:...
:moto2:

098 9232180