BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy


Mrki

Vauuu može raditi stvari koje može svaki iole "enduro" motor (novodnici su da me Patak ne napadne  :) )..
Samo pitanje je koliko to puta može napraviti  :bzvz:

zorro

Citat: Mrki  u Veljača 20, 2018, 18:41:05
Vauuu može raditi stvari koje može svaki iole "enduro" motor (novodnici su da me Patak ne napadne  :) )..
Samo pitanje je koliko to puta može napraviti  :bzvz:
Mene sam zanima da je osy onda išao s nama na off..otkud bi se on vrnio kad nebi mogao proć pored one rampe  :huh:
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Veljača 20, 2018, 19:12:26
Mene sam zanima da je osy onda išao s nama na off..otkud bi se on vrnio kad nebi mogao proć pored one rampe  :huh:
:smijeh:

Napravio bi skakaonicu i preskočio  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


Osy

Citat: zorro  u Veljača 20, 2018, 19:12:26
Mene sam zanima da je osy onda išao s nama na off..otkud bi se on vrnio kad nebi mogao proć pored one rampe  :huh:
:smijeh:
Neće Osy nikad na off, ne brini :thumbup:

agolac

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 19:17:14
Neće Osy nikad na off, ne brini :thumbup:

Pa šta nisi onda kupio cestovni motocikl, a ne taj "enduro" za sve terene :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 20, 2018, 19:15:59
Aha!  :thumbup:


Ovaj bi se popeo na neko ozbiljnije brdo za jedno ..... 17 dana  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 20, 2018, 19:21:13
Ovaj bi se popeo na neko ozbiljnije brdo za jedno ..... 17 dana  :smijeh:
koja priprema majke ti mile kao da će skočit na Mount Everest  :buahaha: ..a i sudeći po oštećenom drvetu..mora da je to probao jedno 87 puta  :smijeh:..a lijepo može proći s desne strane pored drveta  :puke:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: agolac  u Veljača 20, 2018, 19:19:07
Pa šta nisi onda kupio cestovni motocikl, a ne taj "enduro" za sve terene :smijeh:
Zato što ti imaš čak dva "enduro" motora u garaži i isto šinjaš po terenu sve u 16 :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Mrki

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 19:30:53
Zato što ti imaš čak dva "enduro" motora u garaži i isto šinjaš po terenu sve u 16 :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Opet ne pratiš.. čovjek ima tri motora :D

Osy

Citat: Mrki  u Veljača 20, 2018, 19:33:18
Opet ne pratiš.. čovjek ima tri motora :D
Još gore... :buahaha: :buahaha: :buahaha:

agolac

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 19:30:53
Zato što ti imaš čak dva "enduro" motora u garaži i isto šinjaš po terenu sve u 16 :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Šinjam tu i tamo, bio po Učki. Ali nikad nisam rekao da neću NIKAD
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

mob: 095/573-6874

fatboy

to je u redu...čovjek išao i probao, bar zna šta može a šta ne... :)