BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: zander  u Travanj 10, 2018, 09:47:40
Jel nije to mnogo para za malo muzike? :huh:

Moram da pitam....
Nije blago ni srebro ni zlato, već je blago što je srcu drago.

Saxi

Evo vam nešto da se sladite, od Bemweja je a nije auspuF, a uživo izgleda bolesno lepo i dobro [emoji7]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ćoso

Još samo fali torbica za kateter sa strane

Ponti


Osy

Citat: Suki  u Travanj 10, 2018, 10:09:28
...kad se ima za GSA, ima se i za Akrapiviča...neće valjda nekakvog MIVVa nakeljit gore :) :smijeh:...
:) :smijeh: ma da mi ga nudi i besplatno ne bi ga stavio...99% GSA imaju Akrapa...ja sam totalno drukčiji od drugih ;)

Suki

Citat: Osy  u Travanj 10, 2018, 10:43:05
:) :smijeh: ma da mi ga nudi i besplatno ne bi ga stavio...99% GSA imaju Akrapa...ja sam totalno drukčiji od drugih ;)
:buahaha:...da si ti totalno drukčiji od drugih vozio bi Triumph Explorera, a ne GSA :tongue:..

Citat: Saxi  u Travanj 10, 2018, 10:15:00
Evo vam nešto da se sladite, od Bemweja je a nije auspuF, a uživo izgleda bolesno lepo i dobro [emoji7]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


...izgleda više bolesno nego lepo :)
:moto2:

098 9232180

Saxi

Majstor Boban iz Zemuna ga je uradio, njegov lični primerak RT-a, bruka kako dobro uživo izgleda, koliko je mekano i udobno, kad ti uđe guzica u isto, ne bi je više izvlačio  :ooda:

zander

iskreno ni meni se ne svidja ali ukusi su razliciti....lici mi na fotelju u saloonu....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Da je crni nebi bio toliko neuperan  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Ko sedlo od konja [emoji23]

fatboy

Kako sam se nagledao tapetarskih radova, mislim da je ovdje najupitniji odabir materijala. Ova koža koja je na sjedaćem dijelu, sa ovom strukturom površine, definitivno mi ne paše na ovakav motor. Glatka i tamnija bi išla sigurno ili alcantara... :misli:

Bagy

Najbitnije je da se majstoru sviđa!  ;)
mob: 095/573-6874

fatboy

A ima i u tome nešto... ;)

Osy

Sjedište je sigurno kvalitetno napravljeno i udobno, a boja je stvar ukusa ;)

Ćoso

Citat: Osy  u Travanj 10, 2018, 10:43:05
:) :smijeh: ma da mi ga nudi i besplatno ne bi ga stavio...99% GSA imaju Akrapa...ja sam totalno drukčiji od drugih ;)
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji850]