BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: tonciv666  u Lipanj 14, 2018, 12:19:23
Alo Rossi nisan te pripozna [emoji23][emoji23][emoji23]
:smijeh:

zubakis

Citat: Joke  u Lipanj 14, 2018, 14:17:30
NU

Tko kupuje gsa za trkkivat se  :P
Za kurcit se vazmes R-a a ne Strrrroma  :ooda:
benveja uzmes za zadovoljstvo. Dok se vozis uzivas. Kad fali svi veseli. obostrano zadovoljstvo  :tongue:
Ako mi fali prine 100,000 svi cete biti obavijesteni sa full izvjestajem servisa  :beer: pa se nasladjujte  :bzvz:

Tako je Rossi, ovaj kapetane. Nece tebi niko govorit da voziš drlo...

Grba

Citat: gianni  u Lipanj 14, 2018, 13:41:45
Nekaj tu ne stima :misli:
Koliko je ono benvejasa preslo na Stroma i obratno?
Koliko je ono prodano Stromova, a koliko gejesova?
Hm...
Zar su svi ti ljudi vozaci gs u zabludi :huh:
Protupitanje:
Kolko je ljudi na gs-ovima napravilo ozbiljna putovanja i namlatilo kilometara bez kvarova ko ljudi s kenjama  :kava:
098 737 604

Osy

Citat: Grba  u Lipanj 14, 2018, 17:34:41
Protupitanje:
Kolko je ljudi na gs-ovima napravilo ozbiljna putovanja i namlatilo kilometara bez kvarova ko ljudi s kenjama  :kava:
:ooda: :ooda: :ooda:
http://adventure-rakela.com/moto-ture/

Suki

Citat: Grba  u Lipanj 14, 2018, 17:34:41
Protupitanje:
Kolko je ljudi na gs-ovima napravilo ozbiljna putovanja i namlatilo kilometara bez kvarova ko ljudi s kenjama  :kava:
...Long Way Around i Long Way Down  :) ;)...ali uz 7 kombija servisnih dijelova i logistike :ooda: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zander

2010 Beograd Bar Bari Taranto Sicilija Napulj Rim Firenca Venecija Pula Rijeka Beograd 4850km
2011 Beograd Nordkap 9650km
2016 Beograd Rimske terme Genova Monte karlo Nica Andora Barselona col de Iseran Grenobl Livigno Stelvio Bled Beograd 4700km
I jos dosta manjih oko 2000km
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Beograd Nordkap [emoji7]

Ponti

Samo da pitam ove s LC-om..... sto ste napravili s grijanjem desne noge?

Na 30C vanjske temperature mene je przilo kao da sam nogu stavio u mikrovalnu, a Vjestica me pitala jel se nesto pokvarilo [emoji23]
Mislio sam da ce mi djon cizme odlijepiti [emoji23] Sva sreca pa imam visoke cizme inace ajme mojoj nozi.

zander

Nemam takav osecaj iako cesto vozim u patikama..
Mozda si sporo vozio pa si se ukuvao???  :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Tako je gianni... prevoz... prevozno sredstvo ... 
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23


Ponti

Citat: zander  u Lipanj 14, 2018, 19:47:13
Nemam takav osecaj iako cesto vozim u patikama..
Mozda si sporo vozio pa si se ukuvao???  :misli:
Kad se vozi sporo onda je ok, ne grije toliko. Ali na 150kmh i +, skoro pa je neizdrzivo kada je temperatura zraka 30C pa na vise. Kada je hladnije grije i osjeti se, ali ne toliko jako.

fatboy

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2018, 20:05:56
Kad se vozi sporo onda je ok, ne grije toliko. Ali na 150kmh i +, skoro pa je neizdrzivo kada je temperatura zraka 30C pa na vise. Kada je hladnije grije i osjeti se, ali ne toliko jako.

Jel u jamstvu?  :-\

tibertov

Sjebo si opet motor od Jurice...sad kod Tomica na popravak [emoji28]

zander

Gsa LC ima ventilatore ili samo jedan....koji duvoju unazad ako se ne varam... tako da to potice od toga....bas kontam da li je jedan ili dva... levi ili desni...jbga nisam gledao samo ga cujem ponekad...
OPENMINDED PEOPLE WANTED