BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Bagy  u Lipanj 21, 2018, 08:53:43
Evo kažu na motori.hr:
"Covijek je do sada vozio KTMa. Kupio je Adv jer novac nije problem. Razocaran je ciklistikom i slabim motorom."

Izgleda da je ipak problem novac... :shhh:
Većini BMWeaša nije problem lova. 

Bagy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 21, 2018, 08:58:31
Većini BMWeaša nije problem lova.

Je dok je imaš previše, pa nisi s ničim zadovoljan... Ja s malim se navozam isto ko i vi s velikima!  ;) To sam čuo od kolege. Samo je on pričao o nečem drugom...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Lipanj 21, 2018, 10:21:45
Je dok je imaš previše, pa nisi s ničim zadovoljan... Ja s malim se navozam isto ko i vi s velikima!  ;) To sam čuo od kolege. Samo je on pričao o nečem drugom...  :smijeh:
:ebudale:
:thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Lova je uvijek problem.

zorro

Citat: tibertov  u Lipanj 21, 2018, 10:44:41
Lova je uvijek problem.
..ne baš svakome..onome kome nije..njemu je problemm "vrijeme" ..i nisam siguran da bih se mijenjao s takvim
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 21, 2018, 11:02:39
..ne baš svakome..onome kome nije..njemu je problemm "vrijeme" ..i nisam siguran da bih se mijenjao s takvim
:thumbup:

Bagy

Citat: zorro  u Lipanj 21, 2018, 11:02:39
..ne baš svakome..onome kome nije..njemu je problemm "vrijeme" ..i nisam siguran da bih se mijenjao s takvim

Na zadnjem Zg Autoshow gledam novi Triumph Tiger 1200 i divim mu se. Pored mene tip koji kaže - to je moj idući motor, samo da prodam ovog pored - i pokaže na izloženi Speedmaster (njegov vlastiti). Mrcina od skoro 400 kg! Kupio ga je prošle godine (pazi sad) prodavši novi KTM 1290 Adv. Uglavnom ide na bajkerske susrete pa nije mogao iskoristiti puni potencijal KTM mašine. O ovakvim tipovima ja pričam... Pa, jebote odeš u faking rent-a-moto i isprobaš sve modele i kupiš na kraju onaj koji ti odgovara - ako novci nisu u pitanju!  :samaranje:
mob: 095/573-6874

fatboy

Citat: Bagy  u Lipanj 21, 2018, 08:53:43
Evo kažu na motori.hr:
"Covijek je do sada vozio KTMa. Kupio je Adv jer novac nije problem. Razocaran je ciklistikom i slabim motorom."

Izgleda da je ipak problem novac... :shhh:

Ciklistikom nije zadovoljan?! Još jedan koji ne zna vozit... :samaranje: :samaranje:

Ćoso


zorro

Citat: Ćoso  u Lipanj 21, 2018, 12:40:39

..prije će bit ..uzrok stresa   :misli:  ..pitaj Juricu slobodno  :smijeh:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


fatboy

Ovaj što drži novine - isti ja...mislim ima bradu... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Danijel 23

Ćoso, dali si možda pribavio il razmišljo o ovoj mesch mrežu za vruće ljeto? Il ti se Airhawk koji imaš ne užari po ljeti i u vožnji?


Ćoso

Uzeo za za ženu Triboseat, a ja više ne vozim bez airhawka (ma koliko god se "zli jezici" smijali)

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Lipanj 21, 2018, 22:37:01
Uzeo za za ženu Triboseat, a ja više ne vozim bez airhawka (ma koliko god se "zli jezici" smijali)
Da gledao sam Triboseat, al nekužim ako rade isključivo za zadnje sijedalo i repove neznam zašto ne rade za glavno sijedalo.