BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Mrki

Vjerovatno prerada.. ima ime firme na tablici..

Danijel 23


Osy


Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 10, 2018, 10:42:39
Mnogo lijep :want:
Meni su lijepši Gsovi ...vrlo su elegantni i dolazi do izražaja boxer motor.

JZ

Citat: Danijel 23  u Srpanj 09, 2018, 09:44:20
Evo grane za igranje  :) i nije preskupa.

https://www.subito.it/accessori-moto/collettore-di-scarico-bmw-r1200gs-lc-13-16-milano-210916168.htm


Novi akrapovic od inoxa je 500era. ..mislim da se ne isplati. .. :)
A i rekao si Osyu da ne kokošari jer se vozi BMW...pa čemu onda kokošariti ... :)  ( inače sam protiv takvih izjava,  mislim da bez obzira Šta se vozi , čovjek treba raditi prije svega ono što ga veseli. ..pa makar i kokošario )
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Citat: JZ  u Srpanj 10, 2018, 17:12:13
Novi akrapovic od inoxa je 500era. ..mislim da se ne isplati. .. :)
A i rekao si Osyu da ne kokošari jer se vozi BMW...pa čemu onda kokošariti ... :)  ( inače sam protiv takvih izjava,  mislim da bez obzira Šta se vozi , čovjek treba raditi prije svega ono što ga veseli. ..pa makar i kokošario )
1. ispričavam se svim kolegama i prijateljima ako sam koga uvredio sa kokošarenjem tj preporukom kupovine orginal rezervnih dijelova, a tek onda zamjenski dio. Neda mi se sada tipkat zašto preporučam orginalne, a koga zamima budem mu objasnio u Brestovcu.  :vino:
2. inače sve moje izjave baziraju na-u šali, a ne na vređanju il ismijavanju.
3.nedavno sam u ovoj temi izjavio....:
Citat: Ponti - Srpanj 07, 2018, 11:30:54

    Aloooo .... nema kokošarenja  :smijeh:

Istina,  prvo i preporučam orginal, jer su to inģinjiri nešt računali i crtali ....a kaj se mene tiče može i pocinčana vodovona cijev za spuh! A to mogu kolegama i pomoć izradit je deblji lim od 0,5 mm mi je teško zavarit, jedino još Ti materijala nemam.  :huh: ....za sad. Mg imam i varim dekla kolegama GSovcima.  :)


4. tko me pozna, a ima ih sada dosta i sa ovog foruma, znaju da ću svima rado pomoći koliko mogu i umijem, bez obzira dali je orginal il kolega vozi KTMa, Suzu, Folciku i Labin progresa.
5. daj mi reci gdje ima novoga Akrapa za 500E, dali misliš na granu bez katalizatora (da ti se ne grije) il na topa?
6. neću više tipkat jer sam počeo pisat memoare ko Zorro!  :smijeh:

:-*  SVIMA

Zorro!  :vino:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 10, 2018, 19:32:16
1. ispričavam se svim kolegama i prijateljima ako sam koga uvredio sa kokošarenjem tj preporukom kupovine orginal rezervnih dijelova, a tek onda zamjenski dio. Neda mi se sada tipkat zašto preporučam orginalne, a koga zamima budem mu objasnio u Brestovcu.  :vino:
2. inače sve moje izjave baziraju na-u šali, a ne na vređanju il ismijavanju.
3.nedavno sam u ovoj temi izjavio....:
Citat: Ponti - Srpanj 07, 2018, 11:30:54

    Aloooo .... nema kokošarenja  :smijeh:

Istina,  prvo i preporučam orginal, jer su to inģinjiri nešt računali i crtali ....a kaj se mene tiče može i pocinčana vodovona cijev za spuh! A to mogu kolegama i pomoć izradit je deblji lim od 0,5 mm mi je teško zavarit, jedino još Ti materijala nemam.  :huh: ....za sad. Mg imam i varim dekla kolegama GSovcima.  :)


4. tko me pozna, a ima ih sada dosta i sa ovog foruma, znaju da ću svima rado pomoći koliko mogu i umijem, bez obzira dali je orginal il kolega vozi KTMa, Suzu, Folciku i Labin progresa.
5. daj mi reci gdje ima novoga Akrapa za 500E, dali misliš na granu bez katalizatora (da ti se ne grije) il na topa?
6. neću više tipkat jer sam počeo pisat memoare ko Zorro!  :smijeh:

:-*  SVIMA

Zorro!  :vino:


Šta se vrijeđaš kao neka princeza, naravno da se zezamo. Preporuka originalnih ili zamjenskih dijelova je ionako bzvz, npr. ja ću uvijek uzimati svječice u Novemi jer su sigurno bolje od istih takvih s ebaya  :buahaha:

Danijel 23

I ovo je za mene kokošarenje, ali ću rado i nije problem za frenda potrošit pol magnezij žice te spasit nosač.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 10, 2018, 19:35:15

Šta se vrijeđaš kao neka princeza, naravno da se zezamo. Preporuka originalnih ili zamjenskih dijelova je ionako bzvz, npr. ja ću uvijek uzimati svječice u Novemi jer su sigurno bolje od istih takvih s ebaya  :buahaha:
Ok...
Ja bi radije svečkice uzimo od Bojana. :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Bojan uvijek da neki poklon! :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ponti

Hahaha  pa opet zezam  :buahaha:


Nego kakva je to bmw kvaliteta kad puca kao staklo  :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 10, 2018, 19:32:16
1. ispričavam se svim kolegama i prijateljima ako sam koga uvredio sa kokošarenjem tj preporukom kupovine orginal rezervnih dijelova, a tek onda zamjenski dio. Neda mi se sada tipkat zašto preporučam orginalne, a koga zamima budem mu objasnio u Brestovcu.  :vino:
2. inače sve moje izjave baziraju na-u šali, a ne na vređanju il ismijavanju.
3.nedavno sam u ovoj temi izjavio....:
Citat: Ponti - Srpanj 07, 2018, 11:30:54

    Aloooo .... nema kokošarenja  :smijeh:

Istina,  prvo i preporučam orginal, jer su to inģinjiri nešt računali i crtali ....a kaj se mene tiče može i pocinčana vodovona cijev za spuh! A to mogu kolegama i pomoć izradit je deblji lim od 0,5 mm mi je teško zavarit, jedino još Ti materijala nemam.  :huh: ....za sad. Mg imam i varim dekla kolegama GSovcima.  :)


4. tko me pozna, a ima ih sada dosta i sa ovog foruma, znaju da ću svima rado pomoći koliko mogu i umijem, bez obzira dali je orginal il kolega vozi KTMa, Suzu, Folciku i Labin progresa.
5. daj mi reci gdje ima novoga Akrapa za 500E, dali misliš na granu bez katalizatora (da ti se ne grije) il na topa?
6. neću više tipkat jer sam počeo pisat memoare ko Zorro!  :smijeh:

:-*  SVIMA

Zorro!  :vino:
Ime, de dobro je...opusti se. Niko se ne ljuti ni ne vrijeđa...samo zajebancija...Kao i ti, stavit ću na svoj motor šta god hoću i gotovo :thumbup: :gimme5: :beer:

Ćoso

Kokošarenje [emoji15][emoji850]

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 10, 2018, 19:50:46
Hahaha  pa opet zezam  :buahaha:


Nego kakva je to bmw kvaliteta kad puca kao staklo  :smijeh: :smijeh:
Ne znam, puklo samo od sebe ;)  ....takva pitanja je najbolje postavit stručnjacima na MOTORI.hr.  :smijeh:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 10, 2018, 20:19:02
Ne znam, puklo samo od sebe ;)  ....takva pitanja je najbolje postavit stručnjacima na MOTORI.hr.  :smijeh:

Evo, sad ću  :buahaha: