BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: gianni  u Kolovoz 23, 2018, 13:47:54
Drž
Nedaj
Pila
Brusilica
Švas aparat


Mi krenusmo opravit nekog bobbera ;D

Šta ja kardan pukao  :smijeh:

Suki

Štaj puklo? Rukohvat ili nosač kofera?
:moto2:

098 9232180

gianni

Nista od bembe nije puklo ;)

Suki

...ma nema veze :). Nek se Digić tog dokopao i bit će sve OK! :gimme5:
:moto2:

098 9232180

jalni

nisam pratio sve, možda je i neko već stavio, eto nije sve tako crno, crni Beli!!!
https://www.youtube.com/watch?v=SUWexBZClvo
091 4410491

zander

eto...ko zna prevod?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Citat: tibertov  u Kolovoz 23, 2018, 09:33:43
Onda se Beli zajebo kaj je kupio gs jer on ima 60kg [emoji28]
:smijeh: 1980 kasarna Vasa Čarapić  ..... 63 kg  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Citat: Saxi  u Kolovoz 22, 2018, 23:40:11
Evo još jedne poslastice iz BMW radionice, kako u Loncinu prave vrhunske krseve [emoji22]
Za one koji ne znaju, pre 2 nedelje na putu ka Bosni upoznamo veselog Rusa na glanc novom GSA, izgleda mrak zaista uzivo sem pederskog ekrana, ali dobro ima nas raznih, neki su topdzije a neki furundzije, zajedničko je da jedni bez drugih ne možemo [emoji39]
Elem primimo u društvo i veselog Rusa, Dr iz hitne, krenuo na more kod familije i to direkt iz Moskve, 18 godina vozi motore [emoji869]
Usput se fino upoznali, jurila nas kiša, napadao radar, goveda, jeleni... i zove me pre neki dan, kaze ima neki problem sa motorom, nije nesto kako treba. Po simptomima sam bio ubedjen da je krivac Anakee 3 guma, ali na žalost nisam bio u pravu a on je završio u Bg u velikom kvaru [emoji22]
GSA je u servisu ovlašćenom u kome umesto da odmah zavrnu rukave i krenu sa opravkom, pokušavaju njemu da zavrnu jajca i naplate nekoliko hiljada evra opravku novog krša [emoji20]
SAD su u fazi prepucavanja navodno sa fabrikom dal je on sam kriv za defekt koji je nastao, bezobrazluk bez presedana, šteta što sam u Turskoj, inače bi dzumbus nastao [emoji850]
A evo i odgovora njegovog u originalu sta je u pitanju a ja vas izvestim kad cujemo rasplet, svakako velika sramota i blamaza, da ne kazem teško jajarenje i ciganisanje [emoji43]

Well... I have visited BMW Official Dealer. The problem was with rear wheel. Rear suspension partially destroyed. As the result front wheel also damaged. Dealer wrote the letter to the Headquarters that the bike is absolutely new (3 Month), with small range. They hope that BMW decided that my case is warranty. Also Headquarters requested photos of particular broken parts. Final Decision will be tomorrow. Spare parts will be on Monday. If the Headquarters refused the request the cost of parts will be around 2500 Euro.

U prevodu u najboljem slučaju čekaće 8 dana rezervne delove u Beogradu, nadomak Moskve [emoji849]
Nastaviće se...

Alo ba... ne zabušavaj. Gdje je nastavak. Novi motori pa takve krame, jaooo :samaranje:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Nije imala sreće.....

Danijel 23


Saxi

Citat: agolac  u Kolovoz 24, 2018, 21:34:28
Alo ba... ne zabušavaj. Gdje je nastavak. Novi motori pa takve krame, jaooo :samaranje:
BMW mene nikad neće videti, definitivno, elem, motor još nije opravljen, Rus je kupio kartu za 6 septembar da dodje po GSA, ali pošto nisu otklonili kvar uprkos datom obećanju, i dalje je na kanalu [emoji24][emoji855] i to nije sve, jos ne zna ni šta je sve u kvaru, izgleda je pored kardana i vešanje otišlo u kurac, tako da je sledeći dolazak planirao za 5 oktobar i nada se da će imati sreće i vremena da mu maltene nov motor vrate u prvobitno stanje i da sve bude pokriveno garancijom. Ovo je daleko od zezanja, velika sramota za BMW.

Ponti

Citat: Saxi  u Rujan 10, 2018, 11:21:04
BMW mene nikad neće videti, definitivno, elem, motor još nije opravljen, Rus je kupio kartu za 6 septembar da dodje po GSA, ali pošto nisu otklonili kvar uprkos datom obećanju, i dalje je na kanalu [emoji24][emoji855] i to nije sve, jos ne zna ni šta je sve u kvaru, izgleda je pored kardana i vešanje otišlo u kurac, tako da je sledeći dolazak planirao za 5 oktobar i nada se da će imati sreće i vremena da mu maltene nov motor vrate u prvobitno stanje i da sve bude pokriveno garancijom. Ovo je daleko od zezanja, velika sramota za BMW.


Jaooo .... jel mu to i ESA otišla?

Danijel 23

Citat: Saxi  u Rujan 10, 2018, 11:21:04
BMW mene nikad neće videti, definitivno, elem, motor još nije opravljen, Rus je kupio kartu za 6 septembar da dodje po GSA, ali pošto nisu otklonili kvar uprkos datom obećanju, i dalje je na kanalu [emoji24][emoji855] i to nije sve, jos ne zna ni šta je sve u kvaru, izgleda je pored kardana i vešanje otišlo u kurac, tako da je sledeći dolazak planirao za 5 oktobar i nada se da će imati sreće i vremena da mu maltene nov motor vrate u prvobitno stanje i da sve bude pokriveno garancijom. Ovo je daleko od zezanja, velika sramota za BMW.
:bzvz: to je samo sini  postotak kvarova na ukupnu količinu prodanih BMWa.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 10, 2018, 11:30:59
:bzvz: to je samo sini  postotak kvarova na ukupnu količinu prodanih BMWa.

Jel misliš da bi te to utješilo da se dogodi tebi  :smijeh:

zorro

Citat: Danijel 23  u Rujan 10, 2018, 11:30:59
:bzvz: to je samo sini  postotak kvarova na ukupnu količinu prodanih BMWa.
Sitni postotak..ova 2 u zadnjih par mjeseci za koja znamo (ovaj Rus i Juricin) ..a za koliko ih ne znamo  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: