BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov


Saxi

Citat: gianni  u Rujan 16, 2018, 15:15:23
150 e komplet znaci sa stelanjem ventila..
Pa rvacki Stromeri pricaju o puno visim ciframa, ili grijesim
Neka netko napise koliko kosta takav veliki servis u Novemi ili kod doktora, bas me zanima :misli:
Kod vas je servis a bogami i motori u startu ihaaaj skuplji, znam sigurno, mada ni ovde cene u ovlašćenim nisu iste, ja sam naveo cene u servisu gde sam ja radio a on je 150ak km od Beograda, u samom Beogradu je skuplje i nemarniji su majstori.


Patak

Citat: gianni  u Rujan 16, 2018, 09:12:21
Koliko u Srbiji kosta veliki servis za Stroma?
Znaci sva ulja filteri svjecice i stelanje ventila sa radom
Za gs1200 kakav je moj to je u ZG kod ovlastenog servisera 1600 kn cca 215 e

To nije puno!

Citat: Saxi  u Rujan 16, 2018, 12:22:34
Tuto kompleto 130/150 evra ispadne mislim , stim da se svećice, filter vazduha i stelovanje rade svako u svom terminu, a ulje i filter ulje na svakom servisu.

Znam par par ljudi iz SRB koji voze motore na servis u Sloveniju. Ne vjeruju domaćim majstorima, natrpaju kombi i prikolicu (5-6 kom) te gas i tako već par godina...

fatboy


Danijel 23

Citat: fatboy  u Rujan 16, 2018, 21:13:30
Povijest, stroj, dio legende... :thumbup: :thumbup:
:thumbup: slazem se i kolega se vozi, a ziher nije iz RH!
:blato:

tibertov

Finska...On je sa zenom iz Finske dosao na tom motoru...pa upm ako ja onda ne odem na Nordkapp [emoji3]

agolac

Citat: tibertov  u Rujan 16, 2018, 21:28:19
Finska...On je sa zenom iz Finske dosao na tom motoru...pa upm ako ja onda ne odem na Nordkapp [emoji3]

Štaš u toj pripizdini
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Eto da mi guzica vidi puta [emoji3]

agolac

Citat: tibertov  u Rujan 16, 2018, 21:31:56
Eto da mi guzica vidi puta [emoji3]

Samo pazi da ne završiš u guzici nekog losa :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 16, 2018, 21:33:23
Samo pazi da ne završiš u guzici nekog losa :buahaha:
:thumbup:  idi na zapad do kraja....il na istok, zavisi kaj ti pase.

Patak

Dugo godina sam bio u upravi najvećeg Slavonskog oldtimer kluba, sam vozio BMW oldtimera iz 1970 i podosta naučio o njima.

Ekipa ovo vam je povijesni stroj R80GS a ne ovaj sklepani s givi maglenkama.


fatboy

Nemas ti koristi od predsjedovanja...moras citat sa razumijevanjem...rekao sam dio legende... :belj:

Patak

Citat: fatboy  u Rujan 16, 2018, 22:18:41
Nemas ti koristi od predsjedovanja...moras citat sa razumijevanjem...rekao sam dio legende... :belj:

Cijenjeni kolega, ovdje razgovaramo o BMW-u neki nivo mora postojati...Ipak je ovo jedan od naj starijih proizvođača motora.

Sam što nije Tibi uletio i rekao najbolja godina je :smijeh:, hebiga R80GS je legenda a na slici je R100GS - s čudnim dodacima...

Nadalje nije isto R60/2 i R60/7 samo je zadnji broj drugačiji ...

branimir

Citat: tibertov  u Rujan 16, 2018, 21:28:19
Finska...On je sa zenom iz Finske dosao na tom motoru...pa upm ako ja onda ne odem na Nordkapp [emoji3]
Ako se skupljaju prijave za podršku, eto me[emoji4]