BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Patak


Suki

...sviđa mi se kombinacija boja na onom HPu :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

iviccaa

prvi test:

https://www.motorradonline.de/motorraeder/fahrbericht-bmw-r-1250-gs-2019.679916.html

Malo kasnije:
ukratko vozi se bolje nego stari, posebno u nizim okretajima.
110 Nm je dostupno vec od 2000 okretaja, od 60-180km/h je 2sec brzi od starog.
Nova tehnologija upravljanja bregastim osovinama se uopce ne osjeti u voznji,
kazu niti najmanji zvuk ni trzaj. Za razliku od Hondinog VTEC-a.

tibertov

Valjda je sad brži od stroma [emoji51]

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 10:48:07
Valjda je sad brži od stroma [emoji51]

Ne može bokser biti brži od v2  :smijeh:

zorro

Ma ja..a šta će napisati drugo neg sve na naj BeMWejovi testeri  :bzvz:
..da bi test bio objektivan i vjerodostojan..jedino Ponti da ga testira..onda bi vjerovao  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 19, 2018, 10:54:09
Ma ja..a šta će napisati drugo neg sve na naj BeMWejovi testeri  :bzvz:
..da bi test bio objektivan i vjerodostojan..jedino Ponti da ga testira..onda bi vjerovao  :-*

Nije mi jasno zašto jašu po tom kardanu i ne promijene u lanac ili zupčasti remen u nekom kućištu, kada je očigledno da ne mogu rješiti problem. Evo, jednom ovdje kardan je riknuo neki dan, doduše na 90Tkm, ali opet u usporedbi s drugim motorima u toj kilometraži to je neoprostivo.
A ovaj novi gs ako bude dobar i pogođen to je moj slijedeći motor za tamo 10 godina :)

Osy

Citat: Ponti  u Rujan 19, 2018, 11:04:28
Nije mi jasno zašto jašu po tom kardanu i ne promijene u lanac ili zupčasti remen u nekom kućištu, kada je očigledno da ne mogu rješiti problem. Evo, jednom ovdje kardan je riknuo neki dan, doduše na 90Tkm, ali opet u usporedbi s drugim motorima u toj kilometraži to je neoprostivo.
A ovaj novi gs ako bude dobar i pogođen to je moj slijedeći motor za tamo 10 godina :)
Evo vidiš, toliko lupanja prazne slame, a ipak ti se svidio :smijeh: :thumbup:

Špoki

Ma sunce ga udarilo, ne zna što priča/piše/govori,zamanta se čoeku od pomisli same pa halucinira :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 19, 2018, 11:24:41
Evo vidiš, toliko lupanja prazne slame, a ipak ti se svidio :smijeh: :thumbup:

Ti si puko ko kokica ..... oduvijek pričam da je gs za penzionere, tako i post prije.
Ono, lagana i udobna vožnjica, kao na kenji  :buahaha:

tibertov

Kupit ce motor koji je sporiji od stroma...i to za 10 god kad strom bude 5sec brzi [emoji23]

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 11:46:17
Kupit ce motor koji je sporiji od stroma...i to za 10 god kad strom bude 5sec brzi [emoji23]

Ne, nego za 10 god sam u penziji  :)

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 19, 2018, 11:46:09
Ti si puko ko kokica ..... oduvijek pričam da je gs za penzionere, tako i post prije.
Ono, lagana i udobna vožnjica, kao na kenji  :buahaha:
..onda bumo zajedno..ti na GS, a ja na GW  :-*  ..idemo ganjat milfače  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Rujan 19, 2018, 10:54:09
Ma ja..a šta će napisati drugo neg sve na naj BeMWejovi testeri  :bzvz:
..da bi test bio objektivan i vjerodostojan..jedino Ponti da ga testira..onda bi vjerovao  :-*

Po mogućnosti tester od 190 cm pa na više... pa da vidim razmak između potkoljenice i tog štršećeg radijatora.  :) Pretpostavljam da je super za vožnju po zimi! A što kad se tim GS-om moraš vratiti malo u rikverc na nekom uskom puteljku, a ispod još lagani šljunak? Kostobrani su u cijeni motora?  ;) Osy, javi se!
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 19, 2018, 12:13:58
..onda bumo zajedno..ti na GS, a ja na GW  :-*  ..idemo ganjat milfače  :smijeh:

Ganjam ja i na stromu  :smijeh:


Citat: Bagy  u Rujan 19, 2018, 12:15:09
Po mogućnosti tester od 190 cm pa na više... pa da vidim razmak između potkoljenice i tog štršećeg radijatora.  :) Pretpostavljam da je super za vožnju po zimi! A što kad se tim GS-om moraš vratiti malo u rikverc na nekom uskom puteljku, a ispod još lagani šljunak? Kostobrani su u cijeni motora?  ;) Osy, javi se!

To je cestovni motor, s max 5% izleta na dobar makadam. Kakvi puteljci, šljunak, blato.... previše je to ttrrresssskanja za njegovu elektroniku i kardan.