BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Bagy  u Rujan 19, 2018, 12:15:09
Po mogućnosti tester od 190 cm pa na više... pa da vidim razmak između potkoljenice i tog štršećeg radijatora.  :) Pretpostavljam da je super za vožnju po zimi! A što kad se tim GS-om moraš vratiti malo u rikverc na nekom uskom puteljku, a ispod još lagani šljunak? Kostobrani su u cijeni motora?  ;) Osy, javi se!
Bez beda kad se navikneš...ispočetka je bilo par udaraca, ali sad je sve ok...ali me čudi kako niko nije reagirao neki dan na iste te cilindre kad sam napisao da su u prometnim nesrećama, mnogima spasili noge i stopala...
Evo Offi ima prijatelja koji je imao sličan sudar kao i naš Grba, pa neka napiše ili još ima slike...

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 19, 2018, 12:36:52
Bez beda kad se navikneš...ispočetka je bilo par udaraca, ali sad je sve ok...ali me čudi kako niko nije reagirao neki dan na iste te cilindre kad sam napisao da su u prometnim nesrećama, mnogima spasili noge i stopala...
Evo Offi ima prijatelja koji je imao sličan sudar kao i naš Grba, pa neka napiše ili još ima slike...

Bolje bez noge, nego bez 20 T€   :buahaha: :buahaha:

Igor Mihajlik

Jebote al se te "upalili" na te bavarce.   :) :) Ponti je 100% u pravu. Nijedan GS ni 850 a 1200 još manje, u biti ni jedan motor koji ima skupnu masu višu od 140 kila i koji ne može motorista sam da podigne nije za "off road". Bokseri su se pokazali kao pouzdane mašine koje u velikoj večini rade super. Kao i svaka druga igračka i taj famozni GS ima mane, al sam siguran da bi ga vozilo 95% ljudi i na ovom forumu  samo da mogu. Cilindri mu nisu mana, ne smetaju, bar meni ne i večini ljudi koji si kupe bavarca. A baš te motore voze visoki ljudi. A to što je Osi napisao je istina. Cilindar dokazano štiti noge kod pada. Na starim uljarama cilindar je zašarfljen na blok, dok je na novim LC vse iz jednog djela. Vidijo sam kako izgleda kad od udarca popuste vijci na cilindru i sve skupa od u qrac...al noge ostanu cjele.  :thumbup:  Nemam slike pri ruci da vam pokažem kako to izgleda u praksi. 
Lado je moj idol

Suki

...a šta s onima koji stavljaju nogu pred motor da se ovaj ne ošteti?! :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Meni osobno ne smeta ni cijena ni kardan (čak mi je to i bolje od lanaca).. najveći problem je što je gadan za popizditi..
Rama kao da je sastavljena od ostataka skele, kljun koji još malo pa će viriti metar ispred motora, prednje svijetlo kao dugmad na  WC školjci.. [emoji107]
Da je jeftiniji i od Tigera, Trenere pa čak i od Stroma ja ga ne bi kupio.. jer je gadan :)

Ponti

Ajmo stromeri ... mijenja za somaru  :)

Jedino mi akrapovič liči na kineski :smijeh:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/bmw-r-1200-gs-1170-cm3-oglas-25598702

Bobi

Teski neki offroaderi tu... :-)

Ponti

Citat: gianni  u Rujan 19, 2018, 13:22:42
Cudno je to koliko se pise na ovom forumu o bavarskom drlu, kao ono kad đevojka kaze: ma bi ja, al da mi ne uđe :smijeh:
Kad ostarimo tada Gold Wing :) prosjecna dob kupca tog autobusa je 57 godina, neki bi trebali pozuriti sa buxanjem para ahahahahaaa...

Ne kužim, zašto bi bilo čudno, pa trećina foruma vozi bmw-a. Moramo malo zezati bemvejaše, kardan i tako to.  :buahaha:

Ponti

Citat: gianni  u Rujan 19, 2018, 13:52:49
Tko je ovdje imao problem sa kardanom osim ono novo drlo od Jure?
Nek se javi taj

Glažar na Selmi  :)

Osy

Citat: gianni  u Rujan 19, 2018, 13:52:49
Tko je ovdje imao problem sa kardanom osim ono novo drlo od Jure?
Nek se javi taj
I BF je imao i nabavio za 400 eura, a ne 20000 eura kako tozla priča...tako da, uzbuđujete se bezveze :bzvz:

bajki

Citat: gianni  u Rujan 19, 2018, 14:06:58
A ti si Glazar?
I to mu je rijeseno u garanciji....
Ajmo dalje...
A mogu se javiti i ovi stromerijanci sa korpama, magnetima i tepeeseovima  :smijeh:

Koliko znam to i nije baš tako lako išlo u garanciji. Da je u igri bio netko drugi tko zna šta bi bilo! :misli:

Osy

Pa nije ni tebi išao senzor za Abs glatko...pa šta...jel se rješilo, je...de opustite se i vozite dok je još lijepo vrijeme :thumbup:

Ponti

Citat: gianni  u Rujan 19, 2018, 14:06:58
A ti si Glazar?
....

Kakve to sada veze ima, jer nije da nikome nije otišlo s ovog foruma kao što je zvučala tvoja insinuacija.
Zna se da je to mana modela. A redovito se to pokušava marginalizirati, kao nije.
Meni kad ode korpa ili bilo što svi će to znati u trenutku dijagnoze. Nova somara nema problema s magnetom jer je iz komada, a s korpom će vjerojatno imati.  :-*


Ponti

Citat: gianni  u Rujan 19, 2018, 14:53:01
Ma znao sam da je Glazar nesto servisirao.
Bit je u tome da kake oni koji nemaju gs, isto kao i oni sa kenjcima dok ne probaju somaru :bzvz:
To su notorne cinjenice i biti ce tako i dalje hi hi

Ma, je li .... pa kenja je bolji i pogođeniji motor od somare. To tvrdim i dalje.
Samo isto tako tvrdim da somara stvara širi smiješak pod kacigom. :)
Osim toga, 2005. sam vozio novu somaru, tj. klv od šogija, a prije nego li sam kupio kenju.... i ti to dobro znaš.  ;)

Danijel 23