BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Listopad 03, 2018, 15:26:09
1 lit na 5000km

Stvarno bezveze. I onda nas još uvjeravaju da je to normalno. Sramota za takvog proizvođača.
Ovaj moj ne troši ništa ulja + ide kao raketa.

gianni

Manje price, vise voznje ;)

fatboy

Imenjak, lijecis pluca?  ;)

Ćoso


keko

Citat: fatboy  u Listopad 03, 2018, 16:30:39
Imenjak, lijecis pluca?  ;)
traži duh Ljerke pl. Šram  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

damjandugi


Neven

Meni je na zračnjaku trošio od 1-1,5 l na 10000 km, ovisno o tome koliko je desna ruka bila teška. 

Patak

Citat: tibertov  u Listopad 03, 2018, 15:26:09
1 lit na 5000km

S obzirom da je relativno nov motor u pitanju - previše. Nešto tu ne štima.

agolac

Citat: Patak  u Listopad 03, 2018, 20:16:40
S obzirom da je relativno nov motor u pitanju - previše. Nešto tu ne štima.

Šta nije da uljare piju ulje oduvijek. :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Upravo obrnuto, zracnjak do 30tis km najvise trosi, a onda prestaje potrosnja jer se neke gumice nastimaju nakon toga...posto sam vozio alpe sa zenom i natrpanom opremom, a i moja kilaza...sve to smatram razlogom zasto je potrosio 1 lit na 5000km ( zapravo 800ml)

agolac

Citat: tibertov  u Listopad 03, 2018, 20:22:42
Upravo obrnuto, zracnjak do 30tis km najvise trosi, a onda prestaje potrosnja jer se neke gumice nastimaju nakon toga...posto sam vozio alpe sa zenom i natrpanom opremom, a i moja kilaza...sve to smatram razlogom zasto je potrosio 1 lit na 5000km ( zapravo 800ml)

Ma bolje ti je da prodaš to drlo dok još možeš. Još malo pa ti ga ni Metis neće preuzeti :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Svi gesovi troše ulje, samo je pitanje koliko  :-\

Patak

Vjerovati ću ti. Al čudna mi je to logika/mehanika, svaki serviser će tvrditi dok je motor nov il relativno nov manje troši ulja ili uopće ne troši nadalje potrošnja ulja se povećava s brojem pređenih kilometara a kod GS obrnuto :-\

Patak

Citat: Ponti  u Listopad 03, 2018, 21:11:51
Svi gesovi troše ulje, samo je pitanje koliko  :-\

I moj počeo trošiti, na 3000 km potrošio deci ulja :smijeh: :P

Ipak je suzuki u pitanju ;)