BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: zander  u Listopad 04, 2018, 21:06:22
Ajde ajde...sve se da srediti i snovi ostvariti... :thumbup:bice i taj junk :) jednog dana ispod tvoje  :butt:...pa jedno 2/ 3000km na njemu i uvideces kako si gresio....sa godinama pamet sve veca  :ooda:...pa ko Zagar 20tkm godisnje ...a nije lose ni ko ja 10tkm... :-*

KTM je u cijenovnom rangu GSa. Nego, jesi ti probao voziti KTM?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: agolac  u Listopad 04, 2018, 21:09:25
KTM je u cijenovnom rangu GSa. Nego, jesi ti probao voziti KTM?
Jeste, u vise navrata se vozio u retorvizorima KTM-a [emoji23]

zander

Nisam ...zao mi je ali nisam...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: beli  u Listopad 04, 2018, 21:06:45
:) BMW  je zakon.... kad se potrga kupiću si novog ...  ;) :P

Kazi Agolcu kada si to shvatio? I usporedi mu tvoj prethodni motor sa GSA...razlika je drasticna siguran sam da ces to reci...ja sam od 2009 na GSA vise i nemam taj osecaj....prvi 2009 nov 105KS, drugi polovan 110KS i sad LC 2016...

Neznam sta bi me palilo od drugih motora adventure varijante....KTM mi izgleda suvise enduroovski...V Strom kao ....kao.....kao....kao...nemam pojma....Afrika sareno i lepo bizuterijsko cedo Hondino....

Jedino me pali GT 1600 i vidim sebe na njemu da kao nadobudni penzioner teram to 200kmh pored radara....pa kad vide da imam 62 63g....valjda ce me puste hahah
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: Saxi  u Listopad 04, 2018, 21:24:09
Jeste, u vise navrata se vozio u retorvizorima KTM-a [emoji23]

:buahaha:  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zander  u Listopad 04, 2018, 21:25:09
Nisam ...zao mi je ali nisam...

Pa dobro, probaj koji put. Možda ti se svidi  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Iza dobrog konja se prašina diže...na V STROM forumu zadnjih 10 postova Bmw image :smijeh: :P :ooda: Samo toliko :tongue:

Ponti

Citat: Osy  u Listopad 04, 2018, 22:18:10
Iza dobrog konja se prašina diže...na V STROM forumu zadnjih 10 postova Bmw image :smijeh: :P :ooda: Samo toliko :tongue:

Prašina se diže i iza traktora  :buahaha:

Mrki

:D

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

RoadRunner

Citat: Ponti  u Listopad 04, 2018, 22:21:28
Prašina se diže i iza traktora  :buahaha:

Neznam ja jel Osy mislio na vozača ili vozilo  :-X


zander

Citat: Saxi  u Listopad 04, 2018, 21:24:09
Jeste, u vise navrata se vozio u retorvizorima KTM-a [emoji23]
:bzvz:

posto imam vise godina staza na motoru nego mnogi ovde godina zivota normalno je da junce propustim malo da se kurce...meni je dosta toga...ali retrovizore KTM nisam gledao, dosta si natrucao u putopisu , ali nisi lagao :thumbup: a sada lazes :thumbdown:, niti cu niti je to moguce...dam gas i odem :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

RoadRunner

Citat: zander  u Listopad 04, 2018, 22:47:28
:bzvz:

Potpis  :beer:

Al u svakom slučaju je fora kurblat ljude koji se kvalitetno pjene  :)

zander

Citat: RoadRunner  u Listopad 04, 2018, 22:27:16
Neznam ja jel Osy mislio na vozača ili vozilo  :-X

jedno bez drugog ne moze, zar ne?  :ooda: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Buaxaxaxa, slažem se da bez starca nema udarca, al ko ne ume da primi ne može ni da da kad ustreba, zato te zezam da bi bio u formi, treniram te da nam trajes [emoji23]