BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

Uzburkao si se ti na GSA :P...detalji su detalji.. :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Kažu da je ljepota u oku promatrača, ali i da je vrag u detaljima  :smijeh: bome su dobro rekli :thumbup: Od BMWa mi se sviđa 850gs adventure, a ne ovaj sa panjevima sa strane :) Ajmo sad, udrite, pišite  :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

Mlad si, naucit ces.  :smijeh: :smijeh:

bansi

Citat: Špoki  u Veljača 28, 2019, 08:10:21
Kažu da je ljepota u oku promatrača, ali i da je vrag u detaljima  :smijeh: bome su dobro rekli :thumbup: Od BMWa mi se sviđa 850gs adventure, a ne ovaj sa panjevima sa strane :) Ajmo sad, udrite, pišite  :beer:

:buahaha: :buahaha: :smijeh: :smijeh:

fatboy

Ispravljam se Špoki - nema nade za tebe... :P :P :P

Danijel 23

Citat: zander  u Veljača 28, 2019, 08:02:20
Uzburkao si se ti na GSA :P...detalji su detalji.. :thumbup:
Uzburko? Priprema se i on na GSA. Shvatio je da Pišta/Hogar il Helga kako god ga zvao nije motor PICOLOVAC...više ćukolovac!

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

Smejale se šerpe loncu, velika ti usta  :P
Špoki sviđa mi se tvoj ugao posmatranja  :)

Osy

Citat: Danijel 23  u Veljača 28, 2019, 08:56:57
Uzburko? Priprema se i on na GSA. Shvatio je da Pišta/Hogar il Helga kako god ga zvao nije motor PICOLOVAC...više ćukolovac!
Ćukolovac je bio dok se zvao Pišta :buahaha:

fatboy

Ne obraćajte pažnju na Špokija i Saxija...ne razumiju oni osnove...a ne mislim na proizvođača motora, već na to kako motor mora izgledati... :ooda: :ooda: :ooda:

Osy

Citat: fatboy  u Veljača 28, 2019, 10:32:30
Ne obraćajte pažnju na Špokija i Saxija...ne razumiju oni osnove...a ne mislim na proizvođača motora, već na to kako motor mora izgledati... :ooda: :ooda: :ooda:
Pa da, obojica voze pičkica edišn Stromove  :buahaha:

fatboy

Citat: Osy  u Veljača 28, 2019, 10:43:41
Pa da, obojica voze pičkica edišn Stromove  :buahaha:

Mašio si temu...nije poanta u Stromovima...već u tome kako izgleda motor...onaj GSA full crni sa svijetlim crashbarom je aman taman kombinacija...e to ova dva baletana ne kuže...i nema nade za njih... :shhh:

Saxi

Citat: Osy  u Veljača 28, 2019, 10:43:41
Pa da, obojica voze pičkica edišn Stromove  :buahaha:
Lep je GSA crni... kao smrt, pravi  grobarski, siguran sam da bi bio zaštitni znak porodice Topalović (MARATONCI TRČE POČASNI KRUG) , stim da bi na oteklinama napravili pride i nalepnicu krematorijuma [emoji8], pravi motor koji voziš do smrti, jer je nepouzdan do te mere da vlasnici požele da se kremiraju od muke kad im prdne kardan, agregat, kad se sjebu točkovi, puknu vile... [emoji23]

Osy

Citat: Saxi  u Veljača 28, 2019, 11:19:07
Lep je GSA crni... kao smrt, pravi  grobarski, siguran sam da bi bio zaštitni znak porodice Topalović (MARATONCI TRČE POČASNI KRUG) , stim da bi na oteklinama napravili pride i nalepnicu krematorijuma [emoji8], pravi motor koji voziš do smrti, jer je nepouzdan do te mere da vlasnici požele da se kremiraju od muke kad im prdne kardan, agregat, kad se sjebu točkovi, puknu vile... [emoji23]
Joooj, jooooj di spavaš tako pametan da te ukradem  :buahaha: :bravo:

Ponti

Citat: Saxi  u Veljača 28, 2019, 11:19:07
.....
..... vlasnici požele da se kremiraju od muke....
....


:smijeh: :smijeh: