DL1000A L4> Remus Okami

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 10:45:44

« natrag - naprijed »

Ponti

Ono..... i drugi puta me ne slušaj, nego tamo neke garaža delance kupuj. :hellno:
Kakav zalotan šaraf, jel ne vidiš da te nasanjkalo .... vrati to nazad i kupi znaš već što, jedini pravi auspuh na svijetu i šire.

Mrki

A jbt koje njesra..

Dobro izgleda.. a i sigurno je duplo lakši od orginala..

tibertov

Gle tip ima 4000 fedbeka i 100% sve pozitivno.. Nije on tu nista kriv, auspuh dolazi originalno zapakiran...Sad razumijem da se moze u tvornici dogodit propust...rijesit ce se ta kapica...ali ono kaj me cudi je zalotan šaraf...mislim koji kurac...bas cu poslat mail u Austriju da vidim zasto to rade kad nitko drugi u tako nesto se ne upusta...

Uglavnom kaj se tice samog izgleda na motoru, cista 10-ka od mene, a za zalotani šarav 1-ca.

tibertov

Citat: fatboy  u Kolovoz 18, 2017, 19:13:34
Da nije najebalo u transportu?  :huh:
Ne, nije to puklo, nego kao da ima viska plastike koja viri.  Nije dobro nasjelo.

gianni

 To je neki lazni kinez  ;D
Odmah tuzba

tonciv666

Ako se ne varam bilo je govora da db kileri moraju biti zavareni tvornicki i da se nece smit skidat..Nekakav novi zakon..

...


tibertov


jeeves

Citat: tibertov  u Kolovoz 18, 2017, 20:06:34
Gle tip ima 4000 fedbeka i 100% sve pozitivno.. Nije on tu nista kriv, auspuh dolazi originalno zapakiran...Sad razumijem da se moze u tvornici dogodit propust...rijesit ce se ta kapica...ali ono kaj me cudi je zalotan šaraf...mislim koji kurac...bas cu poslat mail u Austriju da vidim zasto to rade kad nitko drugi u tako nesto se ne upusta...

Uglavnom kaj se tice samog izgleda na motoru, cista 10-ka od mene, a za zalotani šarav 1-ca.
Mislim da na svi novi koji imaju homologaciju nemaju jednostavnu mogućnost skidanja dB killera. Prijatelj je nedavno kupio Akrapoviča za MT07 i bome se namučio dok je uspio skinuti killer bez da ga ošteti.
Koliko vidim kod tebe je samo puknut šaraf koji ga drži. Ide to dolje sa tankom finom pilicom.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


tibertov

A kaj kad spilim saraf, kaj onda...mislim dal se stavlja drugi ako zelim stavit db killer il kaj?

jeeves

Citat: tibertov  u Kolovoz 18, 2017, 20:24:30
A kaj kad spilim saraf, kaj onda...mislim dal se stavlja drugi ako zelim stavit db killer il kaj?
Ispilaš samo onaj pik koji drži šaraf i odvrneš ga

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 18, 2017, 20:24:30
A kaj kad spilim saraf, kaj onda...mislim dal se stavlja drugi ako zelim stavit db killer il kaj?

Prvo ispiliš šaraf, pa izvadiš db kiler, pa snimiš zvuk. Onda vratiš db kiler i staviš novi šaraf.
I onda tako sa db kilerom voziš do prodaje motora, jer ilegalno je voziti bez db kilera.

tibertov

Tip mi javio da nis ne radim sa sarafom dok ne vidimo kaj cemo opce s tom kapicom...hocu vracat cijeli auspuh u Francusku ili kaj...jel se opce moze promjenit samo ta kapica...tko ce to promjenit...100 pitanja...

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 18, 2017, 20:33:37
Tip mi javio da nis ne radim sa sarafom dok ne vidimo kaj cemo opce s tom kapicom...hocu vracat cijeli auspuh u Francusku ili kaj...jel se opce moze promjenit samo ta kapica...tko ce to promjenit...100 pitanja...

vrati mu to sve nazad  :cupakosu:

fatboy

Trosak povratka je "zanimljiv" sigurno... :'(

tibertov

E bome ce ga on platit, jer ovo nije vracanje u roku 14 dana jer mi se tako prohtjelo, nego auspuh ima materijalni nedostatak...znaci tip bi trebao sve organizirat, od preuzimanja do popravka i vracanja natrag meni na svoj trosak.