DL1000A L4> Remus Okami

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 10:45:44

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Osy  u Kolovoz 19, 2017, 09:26:20
Kak si zadovoljan sa Mivvovima...jbte, novi top košta ko polovni Akrapovič :thumbdown:

Meni su super. :thumbup: :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


Stjepko


Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

..tak ti je to moj tibi..puna vreca pica i jedan kuronja..zavuces ruku u vrecu..i bas za njega..jeb ga
..Ib izdrzi
..tibi izdrzi

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Ma bude to sve bilo ok. Dobro izgleda


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
(Prodajem Highway Pegs...ima u tržnici...)

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 19, 2017, 13:53:07
..tak ti je to moj tibi..puna vreca pica i jedan kuronja..zavuces ruku u vrecu..i bas za njega..jeb ga
..Ib izdrzi
..tibi izdrzi

Poslano prekoku*ca


Puna vreča akrapoviča, a on izvuče remusa  :rofl:

agolac

Još čekamo jubito filmić :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Snimio sam, ali nisam doma da ga dignem na jubito...a i cekam da skinem db killer pa da onda sva tri zvuka snimim.

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 19, 2017, 20:53:08
Snimio sam, ali nisam doma da ga dignem na jubito...a i cekam da skinem db killer pa da onda sva tri zvuka snimim.

Jesi zadovoljan zvukom?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Zvuk je bolji naravno nego ono cudo originalno...ali nije to jos to...zelim dubok zvuk, a to mogu dobit jedino bez killera...

Peco

Citat: tibertov  u Kolovoz 19, 2017, 20:58:19
Zvuk je bolji naravno nego ono cudo originalno...ali nije to jos to...zelim dubok zvuk, a to mogu dobit jedino bez killera...

Ne moras.
Mozes db kiler malo preradit.
Dobis zvuk i panduri ne gnjave.


Sent from my iPhone using Tapatalk

tibertov

A jebiga, zvuk sa snimke bas nema veze s onim kako je u živo...


agolac

Meni super zvuči. Ako je uživo još bolje onda je to turbooo :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain