Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Bagy

Dakle, najebasmo ove godine - dok ne popamtimo lokacije!

Pa se ti vozi po ograničenju...  :thumbdown:
mob: 095/573-6874

Black Betty

Nema vam druge nego u Istru,mi se vozimo bez straha  :blato: :moto2: :)
Prepostavka je majka zajeba

Mrki

I sjebaše jadransku magistralu..
To su naši kreteni, neće staviti pred školu već će staviti na magistralu između dva mjesta gdje nema žive duše..

fatboy

Gle imaju opravdanje da su tamo česta prekoračenja, ali s naše točke gledišta, to je samo harač!  :thumbdown:
Logiku o školi, gledam svaki dan kod sebe... :-X

gogs

A ništa....bez blata na tablicama više ni u dućan.  :)

Patak

Nije mi jasna ova represija prema građanima :cupakosu:. Svaka malo veća PP ima presretač, par fiksnih kamera te hrpu opreme i policajaca. Deru male ljude dok veliki kriminalci se provlaće kroz sustav :thumbdown:

zare

Kakvih sve idiota ima koji se prevezu kraj skole ili grad kud klinci idu u skolu da to nije normalno
S kamerama kod skola se u potpunosti slazem


agolac

Koliko vidim ovo po magistrali je sve u žešće naseljenim mjestima a ne u seocima. Tamo ni ne vozim preko 50
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Selim se u Široki Brijeg.
Tamo se igra tenis, tvornica mesa Lijanovići je tamo, imaju i umjetničku akademiju, Međugorje za neki biznis je blizu i nema kamera :)

Bagy

Na sreću, prošle 2017. niti jedna čestitka za brzu vožnju nije stigla. Motorom.  :-\ Al sam zato platio kaznu za krivo parkiranje u Karlobagu. 300 kn. Cedulja zataknuta...hm, nekud?  :misli: To mi je bila najskuplja kava ikad!  :cupakosu: Iste sekunde sam otišao i žalio se u PP Karlobag. Dali popust 50% i mo'š se...
mob: 095/573-6874



Ćoso

Ovo je opasno, Mislim da će i dalje raditi "Blato" (ali ne s tvog otoka)

Igor Mihajlik

Dal sam ja pogrešno shvatijo....svugi piše kamera..dal to znači i radar ili samo kamera?
Lado je moj idol