Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Bagy

Dakle, ko ne prati motori.hr i temu "novi stacionarni radari" jadna li mu majka!  :smijeh:

Uglavnom "Snečer" radi za nas - postavio je sve lokacije sadašnjih i budućih kamera u aplikaciju - i za one koji koriste mobitel preporuča ovo:

https://f-droid.org/en/packages/net.osmand.plus/


A njegov blog s update-ovima za naše krajeve:

http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html

Svaka mu dala!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zubakis

Citat: Bagy  u Svibanj 09, 2019, 09:52:03
Dakle, ko ne prati motori.hr i temu "novi stacionarni radari" jadna li mu majka!  :smijeh:

Uglavnom "Snečer" radi za nas - postavio je sve lokacije sadašnjih i budućih kamera u aplikaciju - i za one koji koriste mobitel preporuča ovo:

https://f-droid.org/en/packages/net.osmand.plus/


A njegov blog s update-ovima za naše krajeve:

http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html

Svaka mu dala! 
Pratim i updatea sam sve uređaje. Svaka mu cast na trudu.

fatboy

Kako god bi mi bilo žao da dobijem kaznu, ona bi ipak bila svojevrstan dokaz da sam "buntovnik na motoru"...i da mogu biti brz ... :-\ :smijeh: :smijeh: :smijeh:
A i ovo sa uređajima, apdejtanjima i praćenjem istih - nije to za mene...fali talenta...  :bzvz:

Suki

Citat: fatboy  u Svibanj 09, 2019, 11:38:52
Kako god bi mi bilo žao da dobijem kaznu, ona bi ipak bila svojevrstan dokaz da sam "buntovnik na motoru"...i da mogu biti brz ... :-\ :smijeh: :smijeh: :smijeh:
A i ovo sa uređajima, apdejtanjima i praćenjem istih - nije to za mene...fali talenta...  :bzvz:
Pošaljem ti ja svoje :ooda: :smijeh:. Osječat ćeš se ko Marlon Brando u mladim danima :).
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: fatboy  u Svibanj 09, 2019, 11:38:52
Kako god bi mi bilo žao da dobijem kaznu, ona bi ipak bila svojevrstan dokaz da sam "buntovnik na motoru"...i da mogu biti brz ... :-\ :smijeh: :smijeh: :smijeh:
A i ovo sa uređajima, apdejtanjima i praćenjem istih - nije to za mene...fali talenta...  :bzvz:

Bogme, ubija svako zadovoljstvo vožnje! Više ćemo gledati u aplikaciju nego na cestu!  :bzvz:

Ili, k'o i dosad - ne voziti više od 30 km/h od ograničenja, pa ni kazna (ako bude) neće biti prevelika!  :ooda:

Lijepo mi je frend rek'o na početku - "ako nemaš za kazne, nemoj se ni vozit'!"  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zander

Drugari i kolege, posto treba u Medulin da se dovezem Jadranskom magistralom, a ovo je svakako interesantna i vazna prica, gde sve mogu da ocekujem ili radare ili kamere.? :misli:

A link sa slovenackog sajta nisam uspeo da otvorim..i ako ga otvorim i skinem te kamere po Hrvatskoj, kako da ih ubacim u Garmina?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: zander  u Svibanj 09, 2019, 12:33:13
Drugari i kolege, posto treba u Medulin da se dovezem Jadranskom magistralom, a ovo je svakako interesantna i vazna prica, gde sve mogu da ocekujem ili radare ili kamere.? :misli:

A link sa slovenackog sajta nisam uspeo da otvorim..i ako ga otvorim i skinem te kamere po Hrvatskoj, kako da ih ubacim u Garmina?

Kaže on:

"nije komplciriano, samo copy-paste funkcije

http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html

nadam se, da toliko razumeš slo :)

Navodilo za naprave Garmin:

Datoteko CRO-GATSO.gpi prekopiraj:

- v napravo v mapo \Garmin\Poi\ ali
- na spominsko kartico v mapo \Garmin\Poi\
(po potrebi ustvari mapo Poi, če še ne obstaja na napravi)."

;)
mob: 095/573-6874

fatboy

Citat: Suki  u Svibanj 09, 2019, 12:13:57
Pošaljem ti ja svoje :ooda: :smijeh:. Osječat ćeš se ko Marlon Brando u mladim danima :).

Falite me usta moja... :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: fatboy  u Svibanj 09, 2019, 12:58:06
Falite me usta moja... :smijeh: :smijeh:
...nisam ja taj đir :bzvz:, to je više za tebe ;).
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Svibanj 09, 2019, 13:01:07
...nisam ja taj đir :bzvz:, to je više za tebe ;).

Ovaj đir s cigarom u ustima posebno... :-\

Ćoso



Navodno su me slikali


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Citat: zander  u Svibanj 09, 2019, 12:33:13
Drugari i kolege, posto treba u Medulin da se dovezem Jadranskom magistralom, a ovo je svakako interesantna i vazna prica, gde sve mogu da ocekujem ili radare ili kamere.? :misli:

A link sa slovenackog sajta nisam uspeo da otvorim..i ako ga otvorim i skinem te kamere po Hrvatskoj, kako da ih ubacim u Garmina?
Frende od Splita do Medulina ih sad ima pun k.
Uvati nekoga da ti pomogne ovo ubacit u Garmin ili sta vec koristis.
Ima ih previse da ti nabrajam...

Black Betty

Riječka zaobilaznica
Raša
Loborika
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Citat: Black Betty  u Svibanj 09, 2019, 13:48:09
Riječka zaobilaznica
Raša
Loborika

Ja se nadam ionako poslije Raše desno za Barban pa prema Vodnjanu... :)

Black Betty

Citat: fatboy  u Svibanj 09, 2019, 14:47:19
Ja se nadam ionako poslije Raše desno za Barban pa prema Vodnjanu... :)
Nemoj,produži ravno do ulaza u Pulu,prođeš aerodrom i dolaziš na duple trake i na odvojak za Medulin
Prepostavka je majka zajeba