Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

zander

Desnom rukom uzeti povecu guntu blatnjave zemlje, :ooda: a ako je nema onda politi vodom suvu zemlju, i formirati gustu lepljivu masu.
Potom neznim  pokretima desne ruke, premazati vazne delove tablice, pa isto ponoviti za 15 sec. To bi trebalo da je sasvim dovoljno :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

I to zemlju cRljenicu....puno je masnija od iLovače!  :smijeh:

sasaa

Citat: zander  u Svibanj 29, 2019, 14:17:21
Ponti je sve odgovorio i sve je tacno tako. :thumbup: I ja sam ga poslusao za veci deo..... :)

Ali realno, kamere su svuda na ulazu u mesto ili u sredini ili na izlazu duz Jadranske....a tu je jasno da je 50 ili 60kmh dozvoljena brzina...Na autoputu kroz SLO bilo je 2 3 kamere na 130kmh....

Sve to i ne treba i treba razmisljati o tome....ali nek se nadje kad vec postoji...

I sasaa Garmin nudi update na svom sajtu tako da mozes da pokusas i tamo...nisam siguran da li se to placa ili ne....za navigatora V ne placam nista vezano za update...

Garmin express instaliraj i prikljuci se na racunar....odmah ces videti sta se nudi ili ne...

Ne placam update karata, ali ima neka opcija da placas update pozicja kamera.
Kad se vrtim kuci, pozabavim se malo time.
Hvala svima na informacijama.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "


Ćoso



A ja se vozim vlakom 250 km/h



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

...jel to Dugo Selo - Zaprešić ili Novska - Ivanić Grad :misli:.


:smijeh:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Aha, najveću brzinu sam doživio 139 u vlaku na putu doma...i to je već Wharp 2... :-\

Suki

Citat: fatboy  u Svibanj 30, 2019, 12:33:25
Aha, najveću brzinu sam doživio 139 u vlaku na putu doma...i to je već Wharp 2... :-\

139!?! :-\....misliš 89 :) :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Borko


Suki

Citat: Borko  u Svibanj 30, 2019, 12:52:12
Slikaje li Jozo pireve?!  :smijeh: :smijeh:
...to vjerojatno u fušu :), kad mu je već oko istrenirano :smijeh:
:moto2:

098 9232180

fatboy



HAL

Baš sam malo razmišljao, možda bi trebali pokrenuti inicijativu da se označe kamere putem prometnog znaka kao u Poljskoj, a ne da nas tjeraju da skrivamo tablice instaliramo aplikacije itd...
Ovim putem neće se financirati proračun ali će se razina sigurnosti povećati, kao što MUP propagira., Meni osobno ne smeta da netko tko se vozi nepropisnom brzinom na lokaciji označenoj znakom bude i kažnjen.....

MUP to vjerojatno neće dozvoliti s obzirom da se financiraju od tih kazni - Prethodno napisano se može prepoznati i kroz inicijativu MUP-a da se kamere sakriju, da budu što manje i da se postave na mjesta koja su u principu "sačekuše"
     
Mislim da je potrebno pregovarati sa privatnim vlasnicima parcela u blizini kamera kako bi na svojoj parceli postavili "znak" ili nešto prepoznatljivo a da nije u sukobu sa zakonom.

Ili opcija broj dva prosvjed, u obliku vožnje minimalnom brzinom koja je propisana zakonom (ovaj dio je zanimljiv u turističkoj sezoni) !


Samo da se još nadovežem na kažnjavanje, ja osobno nisam imao problema, mada imam preko "nekoliko" moto kilometara !

Suki

...bilo bi "pošteno" da se u naselju, ako postoji kamera, uz recimo znak naziva mjesta postavi i znak snimanje prometa. Nek se zna.
Izvan naselja recimo jedan km prije kamere da postave znak/upozorenje snimanne prometa.
Na prevenciju u smislu sigurnosti u prometu sigurno bi djelivalo, jedino što represija ne bi bila toliko izdašna koliko bi oni htjeli.

U Bosni postoje ti znakovi upozorenja/obavijesti o snimanju prometa :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 31, 2019, 10:10:13
...bilo bi "pošteno" da se u naselju, ako postoji kamera, uz recimo znak naziva mjesta postavi i znak snimanje prometa. Nek se zna.
Izvan naselja recimo jedan km prije kamere da postave znak/upozorenje snimanne prometa.
Na prevenciju u smislu sigurnosti u prometu sigurno bi djelivalo, jedino što represija ne bi bila toliko izdašna koliko bi oni htjeli.

U Bosni postoje ti znakovi upozorenja/obavijesti o snimanju prometa :thumbup:.
Tako je u svom normalnom svijetu  :thumbup:
Naravno hrvatistan ne spada u iste ..pa nismo đaba među najglupljim narodom na svijetu..ako ne i najgluplji  8)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: