Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: Osy  u Studeni 09, 2020, 12:20:17
Šteta, a kod Matka Motobox akcija po nevjerojatnoj cijeni...Pirelli Angel GT 1350 kuna :thumbup:
Tko treba mjenjati, sada je prilika...
a.OK.,ove origgigi su mi 1750 kn.sa izmjenom... tako,da mi je to OK.cijena,s obzirom da su iste i nove...  :)

Saxi

I ni prineti ovim Pireli gumama koje su gle čuda em bolje, em jeftinije, odlična ponuda Osy.

Paf

Citat: Saxi  u Studeni 10, 2020, 02:20:27
I ni prineti ovim Pireli gumama koje su gle čuda em bolje, em jeftinije, odlična ponuda Osy.
Cijena dobra,gume Dot 2016 god.,ima i za 1.000 te god.na akciji... :)

Saxi

Ima nas raznih, al jedan prednjači u tome da smara, troluje, guši, davi i spamuje ceo forum teškim glupostima. Kao i svaki stručnjak opšteg profila, rad je svima sve da objasni, na svoj šarlatanski način isključivo, dovodeći u zabunu i mlađe i neiskusnije i one željne znanja koji su došli po savet, ali zato nema trika da prihvati činjenicu i argument, da nekad povuče ručnu i ode da se olakša na nekom drugom mestu kao sav pristojan i normalan svet nego iz teme u temu, seje mine iznenađenja svuda
Metastazirao je svuda, čuvajte se dragi ljudi.

Paf

Citat: Saxi  u Studeni 10, 2020, 13:37:01
Ima nas raznih, al jedan prednjači u tome da smara, troluje, guši, davi i spamuje ceo forum teškim glupostima. Kao i svaki stručnjak opšteg profila, rad je svima sve da objasni, na svoj šarlatanski način isključivo, dovodeći u zabunu i mlađe i neiskusnije i one željne znanja koji su došli po savet, ali zato nema trika da prihvati činjenicu i argument, da nekad povuče ručnu i ode da se olakša na nekom drugom mestu kao sav pristojan i normalan svet nego iz teme u temu, seje mine iznenađenja svuda
Metastazirao je svuda, čuvajte se dragi ljudi.
Tocno Prika kako ti kazes.,nevalja prednjacit,pomalo,i ne more brze...al mene su upravo zvali,stigle su nove gume,sutra pokret Sibenik,naleti na kafuuuSlag... izmjenaaaaa...  ;)

Suki

Citat: Saxi  u Studeni 10, 2020, 13:37:01
Ima nas raznih, al jedan prednjači u tome da smara, troluje, guši, davi i spamuje ceo forum teškim glupostima. Kao i svaki stručnjak opšteg profila, rad je svima sve da objasni, na svoj šarlatanski način isključivo, dovodeći u zabunu i mlađe i neiskusnije i one željne znanja koji su došli po savet, ali zato nema trika da prihvati činjenicu i argument, da nekad povuče ručnu i ode da se olakša na nekom drugom mestu kao sav pristojan i normalan svet nego iz teme u temu, seje mine iznenađenja svuda
Metastazirao je svuda, čuvajte se dragi ljudi.
Budali je teško ukazati na lijepi način :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Paf

Citat: Suki  u Studeni 10, 2020, 14:35:24
Budali je teško ukazati na lijepi način :ooda:.
bees ga...najgore e govoriti istinu,nekog boli,a nekom e dobro,i tako ide to...a uvik nahebe onaj prvi...  ;)
               

zorro

Citat: Paf  u Studeni 10, 2020, 10:22:59
                  Cijena dobra,gume Dot 2016 god.,ima i za 1.000 te god.na akciji... :)
Kak znas ..esi zvao..pitao..bio...pogledao ?

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Paf

Citat: zorro  u Studeni 10, 2020, 15:13:22
Kak znas ..esi zvao..pitao..bio...pogledao ?

Poslano prek one stvari
Ma necu vise nista rec,nego jesi ti zvao...isto da pitam ja tebe,kako neznas Stroma upalit kad je skinut rezervar,a sve znas i ja sam ti glavni krivac za Obranu,brige mene,onda se ne javljaj ako ti ne pase,il me iskljuci s Foruma...nece to pogodit ni tebe a ni mene... a van ovog uvik cu te pocastit,nes potrosit neboj se... sta ti pises ponekad...al meni udje na jedno a izadje na drugo uho, sto e neko reka...Ne kuzim... :beer:

Ćoso


pikas

Drugi set na ..

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Paf  u Studeni 10, 2020, 16:02:31
                  Ma necu vise nista rec,nego jesi ti zvao...isto da pitam ja tebe,kako neznas Stroma upalit kad je skinut rezervar,a sve znas i ja sam ti glavni krivac za Obranu,brige mene,onda se ne javljaj ako ti ne pase,il me iskljuci s Foruma...nece to pogodit ni tebe a ni mene... a van ovog uvik cu te pocastit,nes potrosit neboj se... sta ti pises ponekad...al meni udje na jedno a izadje na drugo uho, sto e neko reka...Ne kuzim... :beer:
Gle..ja te ozbiljno pitam kak znaš da su gume 2016. DOT ..pitam za prijatelja  :huh:
Kad sam ja skidao rezervoar sa stroma i palio ga da bi štelao TPS ti si se tek učio vozit bAciklo po zaleđu Zadra  :) :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves

Citat: Paf  u Studeni 09, 2020, 11:18:30
Nakon svih pregleda,kojeg upita,savjeta...ipak sam se odlucio za gume koje i jesu na Stromu,upravo narucio nove u Antonio-Sibenik,kad dodju zvace me,pa se zaletiti prominiti...Dunlop Trail Smart Max...neznam,mozda ima i boljih,i izdrzljivijih...al trenutno cu probati sa istima,jer sam nekako i naucia na njih,pa i jedan savjet od iskusnijih - svako mijenjanje nosi i odredjenu prilagodbu -, bio je mozda najpresudniji u odluci...valjda nisam fallia...,a ope,novo e novo...   :misli: ...
Dobre gume
Imao Trailmax, Trailsmart (2 seta) i sad Trailsmart Max.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Paf

Citat: zorro  u Studeni 10, 2020, 16:52:56
Gle..ja te ozbiljno pitam kak znaš da su gume 2016. DOT ..pitam za prijatelja  :huh:
Kad sam ja skidao rezervoar sa stroma i palio ga da bi štelao TPS ti si se tek učio vozit bAciklo po zaleđu Zadra  :) :P
bahaha...di si brate...  :P
aa,e...sve mores naci ka i ja,sve ti pise...  :kava: