Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Špoki

Bit će prezentacija ili u Iloku ili u Batini i to nakon brze i dinamične vožnje cestama Slavonije, Baranje i Srijema  :moto2: :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: Špoki  u Siječanj 15, 2020, 11:54:23
Bit će prezentacija ili u Iloku ili u Batini i to nakon brze i dinamične vožnje cestama Slavonije, Baranje i Srijema  :moto2: :kava:
Nakon tih zavojito serpentinskih cesta obvezno otići negdje di ima ravniša ..čist da se ispita kak idu po ravnom kad se piči 120-130  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 15, 2020, 12:18:25
Nakon tih zavojito serpentinskih cesta obvezno otići negdje di ima ravniša ..čist da se ispita kak idu po ravnom kad se piči 120-130  :thumbup:

:smijeh: :smijeh:


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: Osy  u Siječanj 15, 2020, 10:44:03
Za tebe ću napravit posebnu prezentaciju na projektoru :-*
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

damjandugi

Na mom motoru su MITAS touring  force. :thumbup:
Ako sam došao sa njima na Vrdovo bez problema.mogu onda biti i na GS-A. :moto2:

glažar


Black Betty

Sve neki GP raceri,fino polako i po zakonu vozite i nemate brige koje gume imate,( ja uvijek po ograničenju di su kamere.... :vino:)
Prepostavka je majka zajeba

Bagy

Citat: Black Betty  u Siječanj 15, 2020, 18:06:06
Sve neki GP raceri,fino polako i po zakonu vozite i nemate brige koje gume imate,( ja uvijek po ograničenju di su kamere.... :vino:)

Ma, lako za ove fixne!  :bzvz:  ;) Ali, kad projuriš pokraj one sakrivene u grmlju...  :-\
mob: 095/573-6874

Grba

Kupi ti Osy Mitas, taman za resto kupiš one Rakeline čarape 2 para. Jedne za noge druge ko nakurnjak stavi kad gejsom prolaziš kroz mećavu.
098 737 604

Danijel 23

Citat: Osy  u Siječanj 14, 2020, 09:39:53
Ajmo mišljenja...znači, kupujem gume za GSA. Znate me, više cesta nego makadam, osim kad me Suki odvede, znači 70:30 ili slično. Kao što znate, više sam sporiji nego brži, da ne kažem dinamični :) :smijeh:. Može svi proizvođači osim Mitasa, da dobro drži, da je dobra na kiši i da traje barem 10, 12000...Prijedlozi... :gimme5:
Na ADV motocikl ADV guma, nikakva cestovna il enduro guma!

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Siječanj 15, 2020, 21:02:34
Na ADV motocikl ADV guma, nikakva cestovna il enduro guma!
Jebo vas makadam


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 15, 2020, 21:02:34
Na ADV motocikl ADV guma, nikakva cestovna il enduro guma!

Većina kupaca velikih ADV modela ih kupuje iz razloga što su ti motori veliki, široki, teški, udobni, sigurni, pogodni za putovanja, dugotrajni, praktični, nakrcani svim mogućim i nemogućim pomagalima za vožnju....
Rijetki su oni koji drljaju s njima pravi ADV stil.
Takvo je tržište i to i proizvođači znaju, pa tako i sortiraju svoje game proizvoda.

Ista je situacija i s vozilima na 4 kotača u SUV segmentu.

To je tako, i po meni, to je u redu.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 16, 2020, 08:00:49
Većina kupaca velikih ADV modela ih kupuje iz razloga što su ti motori veliki, široki, teški, udobni, sigurni, pogodni za putovanja, dugotrajni, praktični, nakrcani svim mogućim i nemogućim pomagalima za vožnju....
Rijetki su oni koji drljaju s njima pravi ADV stil.
Takvo je tržište i to i proizvođači znaju, pa tako i sortiraju svoje game proizvoda.

Ista je situacija i s vozilima na 4 kotača u SUV segmentu.

To je tako, i po meni, to je u redu.
To se jednostavno, kratko i jasno veli: vonabić offroad advenčeri s kravama od 250 kila  :bzvz:



offroad je zakon  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: