Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zorro  u Siječanj 16, 2020, 08:07:51
To se jednostavno, kratko i jasno veli: vonabić offroad advenčeri s kravama od 250 kila  :bzvz:



offroad je zakon  :blato:
Nop
Vobabić offroaderi bi bili oni koji bi htjeli na offroad a ne znaju ili imaju motore koji nisu za to.

Ja govorim o ljudima koji niti bi htjeli na offroad niti ih offroad zanima :thumbup:, i to onda nikako nisu vonabić offroaderi, a velike ADV motore su kupili iz gore navedenih razloga, drugim riječima kupili su ih zato što im se može i hoće :) ;) :ooda:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 16, 2020, 08:43:46
Nop
Vobabić offroaderi bi bili oni koji bi htjeli na offroad a ne znaju ili imaju motore koji nisu za to.

Ja govorim o ljudima koji niti bi htjeli na offroad niti ih offroad zanima :thumbup:, i to onda nikako nisu vonabić offroaderi, a velike ADV motore su kupili iz gore navedenih razloga, drugim riječima kupili su ih zato što im se može i hoće :) ;) :ooda:.
Krivos me sFatio ..tis u pravu  ;)
..ja sam mislio na to da je jednostavnije opisat one koji žele advenčr gume na kravama od trista kila s jednom riječju: VONABIĆ-i
A to što ti pišeš glede vlasnika velikih krava ..slažem se u potpunosti  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 16, 2020, 08:50:09
Krivos me sFatio ..tis u pravu  ;)
..ja sam mislio na to da je jednostavnije opisat one koji žele advenčr gume na kravama od trista kila s jednom riječju: VONABIĆ-i
A to što ti pišeš glede vlasnika velikih krava ..slažem se u potpunosti  :thumbup:

Samo je jedan motor krava...... i to sveta.  :smijeh:

Bagy

Citat: zorro  u Siječanj 16, 2020, 08:07:51
To se jednostavno, kratko i jasno veli: vonabić offroad advenčeri s kravama od 250 kila  :bzvz:



Na svu sreću - ima izuzetaka!  :ooda:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Siječanj 16, 2020, 11:05:17
Na svu sreću - ima izuzetaka!  :ooda:
Taj off koji ona vozi..to Ćoso izveze slajdanjem od početka do kraja  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

Ima više offa do Brestovca i do Vrhovaca nego što je ona vozila :smijeh: Ja sam za nju manga :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy


Ponti


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


Ćoso


Ponti


Ćoso

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2020, 16:48:09

Šta je ovo ... sa 200 na sat?  :smijeh:
Najmanje


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

:moto2:

098 9232180

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED