Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: Osy  u Studeni 09, 2020, 12:20:17
Šteta, a kod Matka Motobox akcija po nevjerojatnoj cijeni...Pirelli Angel GT 1350 kuna :thumbup:
Tko treba mjenjati, sada je prilika...
a.OK.,ove origgigi su mi 1750 kn.sa izmjenom... tako,da mi je to OK.cijena,s obzirom da su iste i nove...  :)

Saxi

I ni prineti ovim Pireli gumama koje su gle čuda em bolje, em jeftinije, odlična ponuda Osy.

Paf

Citat: Saxi  u Studeni 10, 2020, 02:20:27
I ni prineti ovim Pireli gumama koje su gle čuda em bolje, em jeftinije, odlična ponuda Osy.
Cijena dobra,gume Dot 2016 god.,ima i za 1.000 te god.na akciji... :)

Saxi

Ima nas raznih, al jedan prednjači u tome da smara, troluje, guši, davi i spamuje ceo forum teškim glupostima. Kao i svaki stručnjak opšteg profila, rad je svima sve da objasni, na svoj šarlatanski način isključivo, dovodeći u zabunu i mlađe i neiskusnije i one željne znanja koji su došli po savet, ali zato nema trika da prihvati činjenicu i argument, da nekad povuče ručnu i ode da se olakša na nekom drugom mestu kao sav pristojan i normalan svet nego iz teme u temu, seje mine iznenađenja svuda [emoji856]
Metastazirao je svuda, čuvajte se dragi ljudi.

Paf

Citat: Saxi  u Studeni 10, 2020, 13:37:01
Ima nas raznih, al jedan prednjači u tome da smara, troluje, guši, davi i spamuje ceo forum teškim glupostima. Kao i svaki stručnjak opšteg profila, rad je svima sve da objasni, na svoj šarlatanski način isključivo, dovodeći u zabunu i mlađe i neiskusnije i one željne znanja koji su došli po savet, ali zato nema trika da prihvati činjenicu i argument, da nekad povuče ručnu i ode da se olakša na nekom drugom mestu kao sav pristojan i normalan svet nego iz teme u temu, seje mine iznenađenja svuda [emoji856]
Metastazirao je svuda, čuvajte se dragi ljudi.
Tocno Prika kako ti kazes.,nevalja prednjacit,pomalo,i ne more brze...al mene su upravo zvali,stigle su nove gume,sutra pokret Sibenik,naleti na kafuuuSlag... izmjenaaaaa...  ;)

Suki

Citat: Saxi  u Studeni 10, 2020, 13:37:01
Ima nas raznih, al jedan prednjači u tome da smara, troluje, guši, davi i spamuje ceo forum teškim glupostima. Kao i svaki stručnjak opšteg profila, rad je svima sve da objasni, na svoj šarlatanski način isključivo, dovodeći u zabunu i mlađe i neiskusnije i one željne znanja koji su došli po savet, ali zato nema trika da prihvati činjenicu i argument, da nekad povuče ručnu i ode da se olakša na nekom drugom mestu kao sav pristojan i normalan svet nego iz teme u temu, seje mine iznenađenja svuda [emoji856]
Metastazirao je svuda, čuvajte se dragi ljudi.
Budali je teško ukazati na lijepi način :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Paf

Citat: Suki  u Studeni 10, 2020, 14:35:24
Budali je teško ukazati na lijepi način :ooda:.
bees ga...najgore e govoriti istinu,nekog boli,a nekom e dobro,i tako ide to...a uvik nahebe onaj prvi...  ;)
               

zorro

Citat: Paf  u Studeni 10, 2020, 10:22:59
                  Cijena dobra,gume Dot 2016 god.,ima i za 1.000 te god.na akciji... :)
Kak znas [emoji3166]..esi zvao..pitao..bio...pogledao ?

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Paf

Citat: zorro  u Studeni 10, 2020, 15:13:22
Kak znas [emoji3166]..esi zvao..pitao..bio...pogledao ?

Poslano prek one stvari
Ma necu vise nista rec,nego jesi ti zvao...isto da pitam ja tebe,kako neznas Stroma upalit kad je skinut rezervar,a sve znas i ja sam ti glavni krivac za Obranu,brige mene,onda se ne javljaj ako ti ne pase,il me iskljuci s Foruma...nece to pogodit ni tebe a ni mene... a van ovog uvik cu te pocastit,nes potrosit neboj se... sta ti pises ponekad...al meni udje na jedno a izadje na drugo uho, sto e neko reka...Ne kuzim... :beer:

Ćoso


pikas

Drugi set na [emoji573].. [emoji108]

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Paf  u Studeni 10, 2020, 16:02:31
                  Ma necu vise nista rec,nego jesi ti zvao...isto da pitam ja tebe,kako neznas Stroma upalit kad je skinut rezervar,a sve znas i ja sam ti glavni krivac za Obranu,brige mene,onda se ne javljaj ako ti ne pase,il me iskljuci s Foruma...nece to pogodit ni tebe a ni mene... a van ovog uvik cu te pocastit,nes potrosit neboj se... sta ti pises ponekad...al meni udje na jedno a izadje na drugo uho, sto e neko reka...Ne kuzim... :beer:
Gle..ja te ozbiljno pitam kak znaš da su gume 2016. DOT ..pitam za prijatelja  :huh:
Kad sam ja skidao rezervoar sa stroma i palio ga da bi štelao TPS ti si se tek učio vozit bAciklo po zaleđu Zadra  :) :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves

Citat: Paf  u Studeni 09, 2020, 11:18:30
Nakon svih pregleda,kojeg upita,savjeta...ipak sam se odlucio za gume koje i jesu na Stromu,upravo narucio nove u Antonio-Sibenik,kad dodju zvace me,pa se zaletiti prominiti...Dunlop Trail Smart Max...neznam,mozda ima i boljih,i izdrzljivijih...al trenutno cu probati sa istima,jer sam nekako i naucia na njih,pa i jedan savjet od iskusnijih - svako mijenjanje nosi i odredjenu prilagodbu -, bio je mozda najpresudniji u odluci...valjda nisam fallia...,a ope,novo e novo...   :misli: ...
Dobre gume [emoji106]
Imao Trailmax, Trailsmart (2 seta) i sad Trailsmart Max.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Paf

Citat: zorro  u Studeni 10, 2020, 16:52:56
Gle..ja te ozbiljno pitam kak znaš da su gume 2016. DOT ..pitam za prijatelja  :huh:
Kad sam ja skidao rezervoar sa stroma i palio ga da bi štelao TPS ti si se tek učio vozit bAciklo po zaleđu Zadra  :) :P
bahaha...di si brate...  :P
aa,e...sve mores naci ka i ja,sve ti pise...  :kava: