Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Peco

Citat: zare  u Kolovoz 29, 2017, 21:38:56
Ovaj viked su me opet odusevile pirelli scorpion trail II
gume su stvarno super, ovaj put nisu ni jednom kliznule  :)
imaju 12 tkm i gotove su, tj. ja sam do kraja dokrajcio zadnju
petak navecer provjerim pritisak i bilo je sve ok, subotu voznja po praznoj staroj rijeckoj uzivancija, po gorskom kotaru bilo je voznje i kroz sumu, i makadamu i po kamenuu i ozgleda da sam je negdje probusio
U nedjelju ujutro mi je malo kliznula, reko jebem ti pirelli i ko me nagovori na nju, kako smo se vozali iznad N Vinodolsog po uskim i sporim cestama primjetio sam da nekako cudno mijesa al nisam se previse obazirao na to dok nisam dosao na Rudolfinu i poceo voziti kako treba tj. pokusao voziti :thumbdown:
Stanem pipam je tvrda na pritisak, vruca i u gaznom sloju onom na nagibu skroz cudno potrosena
Provjerim pritisak a ono 1 bar :shhh: napumpam na 2.8 i opet me gume oduseve, do Ogulina sam tri puta svrsio  :smijeh: cesta je fantazija
Koja cesta mi je pod nosom, a nisam se vozio po njoj Željko hvala  :thumbup:
Sve u svemu opet bi uzeo te pirellice i ako sam jednom prilikom rekao da necu, mozda se i odlucim za cestovnu verziju angel
Bjezi od Angel. Ne valja. Potvrdjeno visekratno [emoji965]


Sent from my iPhone using Tapatalk


agolac

Citat: iviccaa  u Rujan 05, 2017, 19:02:47
slučajno naletio na YouTube-u, super video:



Je, odličan je lik. Stavio sam već neke njegove reviewe. Pogledaj onaj u temi za KTM 1290
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Ovaj lik i njegove recenzije su mi vrh! Stvarno, pratim ga već par godina i nisam našao recenziju u kojoj je fulao :bravo: :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

mob: 095/573-6874

JZ

Znaci ovaj deckic kaze anakee 3 .....ma ja ga necu bas poslusati....
Kupujem polovnu kacigu


Saxi

Citat: JZ  u Rujan 06, 2017, 17:22:33
http://ausmotorcyclist.com.au/pirelli-scorpion-trail-ii-confirms-itself-as-the-best-enduro-street-tyre-by-winning-moto-magazine-and-red-live-it-comparative-tests/
Vozio Anakee 3 pre Scorpion Trail 2,razlika velika u svim segmentima u korist Scorpion Trail 2, iskreno Anakee 3 mi je korak unazad u poređenju sa Anakee 2,sem u trajnosti, mada jebo duže trajanje ako guma ne lepi kao luda, bucna je, i u zavojima nije to to.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Di si Gianni?
Nekidan u Delnicama došla skupina Njemaca sa teškim enduro motorima od toga dva sa zračnim GSima i za iznenadit oboje su se vozii na Anakee 2!

Danijel 23

Citat: gianni  u Lipanj 22, 2018, 15:06:53
Mozda su bile na akciji :smijeh:
Po meni je bolja nego A3
A3 su mi bile (još dobre) na GSu, kad sam se vratio iz Dolomita stavio sam Škorpiu II.

tibertov


Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 22, 2018, 15:27:07
Ja cu uzet škorpion 2
:) :thumbup: plaćam kavu!
Pošto je guma talijanska možda neće biti kvalitetna i dugotrajna ali zato ima VRHUNSKI dizajn i dobro je obojan Škorpion!  :smijeh:

Ponti


damjandugi

I moja ka se ova scorpia potroši,ponovo scorpia. :thumbup: :thumbup:

Danijel 23

Citat: damjandugi  u Lipanj 22, 2018, 15:43:43
I moja ka se ova scorpia potroši,ponovo scorpia. :thumbup: :thumbup:
I tebi ide kava....talijanska industrija bu ponovno doživjela procvat!  :smijeh: