Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Suki  u Lipanj 23, 2018, 21:35:06
...stavi ti svojih :)
Šta ću ja stavljati slike svojih kada ja vozim ko baba.. meni gume izdrže preko 20t..

Neka stave ovi što tjeraju gume do kraja a kažu da guma ne valja.. jer zubakisovi fuzici kažu da valja.. :)

Osy

Citat: Mrki  u Lipanj 23, 2018, 21:39:58
Šta ću ja stavljati slike svojih kada ja vozim ko baba.. meni gume izdrže preko 20t..

Neka stave ovi što tjeraju gume do kraja a kažu da guma ne valja.. jer zubakisovi fuzici kažu da valja.. :)
Ma to mu Stjepko poslo sliku da se kurči... :) :smijeh:

agolac

Što gume bolje drže kraće traju. Što gume lošije drže duže traju. Još nisam vidio drugačije..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tonciv666

Ja jesam Metzeler tourance next.. 20000 km i 3 god stare i do zadnjeg dana držale odlično..

agolac

Citat: tonciv666  u Lipanj 23, 2018, 22:53:13
Ja jesam Metzeler tourance next.. 20000 km i 3 god stare i do zadnjeg dana držale odlično..

Naravno, sve zavisi kako se voziš. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tonciv666

Ko baba [emoji33][emoji16][emoji16]

Lavandić

Zubakis ga gonja ko da nema sutra, tu stvarno kapa do poda. Ponti na  neutralnom terenu ga zasigurno ne bi ostavio.
S druge strane kuštravi se vozi u ekipi sa XR 1000 i Hayabusom, nema tu cile mile.

Osy, TC pojača osjećaj bježanja gume, nije to toliko u stvarnosti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Lavandić  u Lipanj 24, 2018, 08:35:55
Zubakis ga gonja ko da nema sutra, tu stvarno kapa do poda. Ponti na  neutralnom terenu ga zasigurno ne bi ostavio.
S druge strane kuštravi se vozi u ekipi sa XR 1000 i Hayabusom, nema tu cile mile.

Osy, TC pojača osjećaj bježanja gume, nije to toliko u stvarnosti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
:thumbup: Nisam tada znao šta je to, ali je protreslo motor dobrano...vjerujem da je pomoglo da ne padnemo

tibertov

Odustajem od dual-purpose guma...koji ce to meni kuki kad ja vozim samo po cesti...dakle ili opet angel gt ili road 5...posto sam vec imao angel gt onda ce bit road 5.

Saxi

Super izbor Tibi, jedva čekam recenziju i poređenje iz prve ruke [emoji108]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ćoso

Citat: tibertov  u Lipanj 24, 2018, 23:46:34
Odustajem od dual-purpose guma...koji ce to meni kuki kad ja vozim samo po cesti...dakle ili opet angel gt ili road 5...posto sam vec imao angel gt onda ce bit road 5.
Ja donio istu odluku već prije 5 godina [emoji1303]

tibertov


Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 25, 2018, 22:15:20
Road 5 ili Roadtec 01?
Bude hitio nove A3 idu Pirelli St2.

Osy

Citat: tibertov  u Lipanj 25, 2018, 22:15:20
Road 5 ili Roadtec 01?
Ove druge, Glažar ih jako hvali...

Milanezi

Citat: tibertov  u Lipanj 24, 2018, 23:46:34
Odustajem od dual-purpose guma...koji ce to meni kuki kad ja vozim samo po cesti...dakle ili opet angel gt ili road 5...posto sam vec imao angel gt onda ce bit road 5.

Ovi iz bmw marketinga snimaju kaskaderske scene i kojekakve vratolomije ne bi li prodali tu kantu kao super sposoban advencer motor, koji ide k'o da nema sutra, po kamenju, potoku, stenama, vatri, pustinji...
A ti odjebavaš sve to i stavljaš putne gume na advenčera  :)