Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Bagy

E, sad bi vi i jake motore i da vam gume traju! Nemere to tako!  :tongue:
mob: 095/573-6874

agolac

Ovi s prednjom vjerujem puno više koče. Dakle ne voze konstantnom brzinom pa u zavoj već puno više kočenja... Razmišljam na glas
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 20, 2018, 08:15:52
Ovi s prednjom vjerujem puno više koče. Dakle ne voze konstantnom brzinom pa u zavoj već puno više kočenja... Razmišljam na glas

I ja sam to mislio, ali uvijek satarem prije zadnju nego prednju osim kod metzelera. Evo i sada PR4 zadnja je skoro gotova, a prednja nije ni na pola.

zander

Citat: agolac  u Rujan 20, 2018, 08:15:52
Ovi s prednjom vjerujem puno više koče. Dakle ne voze konstantnom brzinom pa u zavoj već puno više kočenja... Razmišljam na glas

Prvo se potrosi zadnja guma kod teskih i jakih motora....prednja samo u varijanti koji je rekao Agolac...i ja mislim isto i doziveo isto u vise zamena guma
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Ali Seep nije nekakav žustri rejser vozač..bar po pisanju njegovom..pa samim tim sumnjam da nešto drastično koči pred zavojima i slično ..a opet mu se potrošila ta prednja više no zadnja  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


iviccaa


Suki

Nema druge nego zaključit. Motor je sigurno nekoliko puta bio razbijan i drobljen i sad je cijeli ausvinkl i prednja se jede i troši abnormalno. Nema drugog logičkog zaključka. U prilog tome ide i činjenica da je kod tog lošeg slaganja motora ostao samo šprican u temeljnoj boji i kao takav dalje uvaljen za jeftine pare.
:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

Citat: zorro  u Rujan 20, 2018, 08:59:11
Ali Seep nije nekakav žustri rejser vozač..bar po pisanju njegovom..pa samim tim sumnjam da nešto drastično koči pred zavojima i slično ..a opet mu se potrošila ta prednja više no zadnja  :huh:

niti odvrćem gas niti nešto puno kočim,
meni gume traju cca 15-16.000, a sad se dogodilo da mi je na 12 prednja guma skoro pa gotova a zadnje ima puno

kad vidim da ima dosta ljudi koji prije pojedu prednju nego zadnju gumu sve sam skloniji mišljenju da proizvođači namjerno tako rade

Danijel 23

Citat: Suki  u Rujan 20, 2018, 09:24:31
Nema druge nego zaključit. Motor je sigurno nekoliko puta bio razbijan i drobljen i sad je cijeli ausvinkl i prednja se jede i troši abnormalno. Nema drugog logičkog zaključka. U prilog tome ide i činjenica da je kod tog lošeg slaganja motora ostao samo šprican u temeljnoj boji i kao takav dalje uvaljen za jeftine pare.
:huh:

tibertov


Suki

Citat: Danijel 23  u Rujan 20, 2018, 09:41:43
:huh:
Šta se čudiš ko pura dreku :smijeh:. Ak si frajer reci štab drugo moglo bit?! :misli:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Rujan 20, 2018, 10:23:21
Šta se čudiš ko pura dreku :smijeh:. Ak si frajer reci štab drugo moglo bit?! :misli:
:-X

zare

Boli me čošak koja se prije potroši, uvijek mijenjam obe, jer još mi se nije desilo da bi jedna izdržala dvije druge

Saxi

Pazi ovako Toma je na svim motorima trošio prvo zadnju, dok nije uzeo FJR polovnog i uvek prvo trošio prednju i vulkanizer mu je rekao da je to od težine velike motora, a on sne kupio ove godine novog FJR 1300 i ista priča se nastavlja.