Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

Citat: zare  u Rujan 20, 2018, 12:45:00
Boli me čošak koja se prije potroši, uvijek mijenjam obe, jer još mi se nije desilo da bi jedna izdržala dvije druge

ma štima i to  :thumbup:

na autu možeš rotirati prednje-zadnje pa se istovremeno potroše ili kupiš alfu pa su ti gume najmanja briga  :smijeh:

poanta je...............zašto bi se prije potrošila prednja ako je zadnja ta koja prenosi snagu na podlogu,
naravno, jedini logičan odgovor je da si se vozao po šumi izbjegavao sirijca koji je iskočio iz grma i sletio u jarak pa je motor poslije auzvinkl  :buahaha:, ali osim toga ima li još koji pametan razlog

fatboy

Razlika u podešenosti ovjesa, način vožnje/kočenja, baksuz u kvaliteti...sumnjam da ima išta više... :misli:

Osy

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 20, 2018, 15:17:36
ma štima i to  :thumbup:

na autu možeš rotirati prednje-zadnje pa se istovremeno potroše ili kupiš alfu pa su ti gume najmanja briga  :smijeh:

poanta je...............zašto bi se prije potrošila prednja ako je zadnja ta koja prenosi snagu na podlogu,
naravno, jedini logičan odgovor je da si se vozao po šumi izbjegavao sirijca koji je iskočio iz grma i sletio u jarak pa je motor poslije auzvinkl  :buahaha:, ali osim toga ima li još koji pametan razlog
Pitaj Bimbu ako si na motori.hr

Vec

Pitanje na drlu su gume bridgestone batlax adventure a 40 rf to je oznaka i dot je 1517 .. kakve su??

Stjepko


Vec

Citat: Stjepko  u Rujan 28, 2018, 16:49:58
Nove

Ma da ??  :)

Pitanje je bilo da li valjaju ili da slažem pirelli škorpion II gore...

iviccaa

Ma vozi dok se ne potroše.
A40 ne bi trebale biti loše kao starije Bridgestonke (ne znam ime..Trailwing ili tako nešto).
Te Pirellice se nisu nešto pokazale na kenjama, na somarama je druga priča. Bar po iskustvima ljudi s više foruma.

Vec

A moji se kunu u njih

Dva ih imaju na Gs u a dva na kenjarama

I sad Nek budem pametan 😂😂

Hvala puno , bitno da znam da su ok i da nisu neko njesra a za koga su budu dobre

Vec

I još jedno pitanje , kaj valja da metnem na početku iduće sezone?? Kaj je dobro za moje drlo??
Znam da su ove nove ali vjerujem onom kaj sam kupim ... jbg...

iviccaa

Ako ćeš igrati na sigurno onda možeš uzeti "bratsku" gumu Metzeler Tourance Next.
Ja još nisam pročitao da je netko bio nezadovoljan s tom gumom.  :huh:
Možda ima boljih, bržih, sigurnijih na kiši, ali ukupan paket je tu.
A i cijenom su li-la s Pirellicama.

Ali kao što sam rekao, odvozi te do kraja osim ako ne znaš što ćeš s 250€.  :)
Ili ćeš ih potrošiti na drugu opremu.

zare

Nemam pojma koja je prva ugradnja bila na mom stromu, al do 10 tkm su bile Ok, čak skroz korektne  :thumbup: ne kao scorpion II ili MR5 koje sam vozio poslije
Vozi dok ne počnu bježat na svakom zavoju

Vec

Meni Ak pobjegne ode ja dole 😂😂😂

Nisam bas neki Rossi

Ali ok Bum ih vozil pa bumo Vidli

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Bagy

mob: 095/573-6874