Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

fatboy

Crne, okrugle i nove ako je moguće!  :ooda:

iviccaa

Citat: fatboy  u Rujan 28, 2018, 18:39:41
Crne, okrugle i nove ako je moguće!  :ooda:

i napumpane na pravi tlak!
Jel tako Tibi?  :smijeh:

fatboy

Citat: iviccaa  u Rujan 28, 2018, 18:46:05
i napumpane na pravi tlak!
Jel tako Tibi?  :smijeh:

To je prema željama...i opterećenju.... :smijeh: :smijeh:

Stjepko

Nove a onda se privikneš na njih i njihove mogućnosti

branimir

Citat: fatboy  u Rujan 28, 2018, 18:39:41
Crne, okrugle i nove ako je moguće!  :ooda:
A onda ih napraviš kockastima...

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 28, 2018, 18:27:17
Trail Attack 2

Može i to, ali ako je samo na cesti, RoadAttack :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: Vec  u Rujan 28, 2018, 17:20:02
I još jedno pitanje , kaj valja da metnem na početku iduće sezone?? Kaj je dobro za moje drlo??
Znam da su ove nove ali vjerujem onom kaj sam kupim ... jbg...
Ako imaš nove gume vozi ih sve dok te čine sigurnim...Ja ne jebem kilometražu...Jednom me "stiltaju" idu dolje/dalje

zander

Metzeler roadtec 01...moj drugar Pera sa gsa vaszdusarom terao po Rusiji uglavnom pravci brzo vozio kaze i guma izgleda nestvarno dobro posle 9000km....moje Anakee III ista kilometraza izgledaju mnogo gore.....centralni deo se pojeo i sranje je....
Ove njegove jesu potrosene ali ne tako jer je taj centralni deo podesen kako treba izgleda....Kaze da drze kao lude i dan danas...iskusan je vozac i odlicno vozi i brzo i sigurno i ne strecaod krivina ni 1%....

Mosilim da je to moja sledeca guma za 2019....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Rujan 28, 2018, 22:15:37
Metzeler roadtec 01...moj drugar Pera sa gsa vaszdusarom terao po Rusiji uglavnom pravci brzo vozio kaze i guma izgleda nestvarno dobro posle 9000km....moje Anakee III ista kilometraza izgledaju mnogo gore.....centralni deo se pojeo i sranje je....
Ove njegove jesu potrosene ali ne tako jer je taj centralni deo podesen kako treba izgleda....Kaze da drze kao lude i dan danas...iskusan je vozac i odlicno vozi i brzo i sigurno i ne strecaod krivina ni 1%....

Mosilim da je to moja sledeca guma za 2019....
Potpisujem  :thumbup:

iviccaa

Po pisanju kolega sa njemackog V-Strom foruma
vezano za Metzeler Tourance Next i Pirelli Scorpion Trail II:
- prednja guma Made in Germany
- zadnja guma Made in China

:huh:


tibertov

Jel postoji trail guma koja traje vise od 5000km al da je priblizno dobra kao cestovna?

Nema mi smisla davat 2000kn da bi prosao 5000km...Dakle u godini bi morao kupovat dva seta guma. Cestovne gume se pod menom trose kao kurve.

Jedino mi se trail gume nisu tako brzo trosile...morat cu se prebacit opet na njih...ali koje.

zare

Anake 2 će ti trajati i trajati.....

tibertov

Znam da hoce, ali vozna svojstva te gume su u banani.

Ćoso

I gdje god budeš išao će zviždati (za tobom)