Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

tibertov


zare

To tvoj GS nekako jako troši gume, da bi potrošio cestovnu gumu na 5000 km moraš biti lud vozač  :moto2:

tibertov

Gumu sam sjebao na putovanju kroz alpe...tj. sjebala ju je težina, sepentine i sigurno kriv tlak u gumi.


P.s. pa ja jesam lud vozač, samo se pravim pristojan i dobar [emoji16]

zare

 :thumbup:
ja jesam pristojan  :) još nikad nisam potrošio gumu za 5tk

tibertov

Ti imas 70kg s krevetom...pa ne mozes se uspoređivat samnom  :smijeh:

agolac

Pa možda onda stvarno probaj Anakee 2? Tvoj "problem" je opterećenost. Sigurno s ženom ne stružeš fuzućima? Za takve vožnje Anakee2 vrh. Traju i traju a po ljeti su sigurno super.

Ili jednostavno odjebi s plakanjem i kad voziš to BMW skupo đubre plaćaj i gume i ne budi cigan. Ako imaš za BMW imaš i za gume. Jedan mudrac na ovom forumu je slično pričao za kasko. To najmanje košta na tom putu kurčenja  :buahaha:

Nisi imao ta pitanja dok si imao DL1000. Odjebi  :smijeh: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Na stromu sam imao Metzeler Next.

agolac

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2018, 23:06:03
Na stromu sam imao Metzeler Next.

Pa dobro, ako s njima nisi imao istih problema, uzmi opet njih. Stanu i na tu kramu  :buahaha:
Kardan će svejedno crknut ali to nije poanta  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Krama ti u gaćama [emoji16]

Nikad ne vozim na istim gumama...bit ce neke na kojima jos nisam vozio.

agolac

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2018, 23:10:29
Krama ti u gaćama [emoji16]

Nikad ne vozim na istim gumama...bit ce neke na kojima jos nisam vozio.

Onda kupi Mitas. Čoek koji je vlasnik gumi servisa u Materiji ima GS i kune se u te gume za ta drla. :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Tko proizvodi te gume, slo?

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2018, 23:13:10
Tko proizvodi te gume, slo?

Frend koji je uzeo za moj bivši DL650 kaže da na njima piše Made in Slovenia.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2018, 23:06:03
Na stromu sam imao Metzeler Next.
Deo ovdašnje GS i GSA ekipe se fura na te Metzeler Tourance Next, a vozili su svakojake, kad sam im rekao da ja vozim Pireli Scorpion Trail 2 na malom bilo je nemaš pojma, nisu ni one loše ali za BMW ove su dokazano najbolje. E sad od njih se niko ili retko jako vozi u dvoje uglavnom solo, divljače za medalju, voze oštro...

tibertov

Mitas Terra Force-R je guma dvostruke namjene namijenjena maxi enduro motociklima koji se koriste 90% cestom a svega 10% u terenskoj primjeni. Ona je namijenjena vozačima koji vole duga putovanja sa suputnikom i prtljagom.

Jebe me jeftinoća gume...odmah mislim da ne valja kurca.