Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Saxi

Najbolji primer tvrdnji da nije zlato sve što sija je Suki koji šeta Haidenau gume i jako je zadovoljan. Dok sam bio u fazi nabavke Africe čitao sam razne utiske i tamo su hvalili gomilu jeftinijih guma, sem tog Shinka koji je imao ubedljivo najjeftiniju gumu za Africu ali je bilo dosta njih koji su tvrdili da nije ništa posebno za razliku od Mitas i Haidenau koje su ihaaaj jeftinije od Miselinki i sličnih izvikanih guma.

Ponti

Moram i ja mijenjati gume. Gledam ove mitasice i skeptičan sam.
Problem je što 80% motorista ne zna voziti motor i onda mi oni kažu kako je guma ta i ta super. Možda i je super za penzić vožnju.
Živac sam i redovito tjeram motor muški i da tresnem zbog gume baš mi se i ne mili.
Ne znam, nisam pametan.

bajki

Citat: Saxi  u Listopad 31, 2018, 10:37:25
Najbolji primer tvrdnji da nije zlato sve što sija je Suki koji šeta Haidenau gume i jako je zadovoljan. Dok sam bio u fazi nabavke Africe čitao sam razne utiske i tamo su hvalili gomilu jeftinijih guma, sem tog Shinka koji je imao ubedljivo najjeftiniju gumu za Africu ali je bilo dosta njih koji su tvrdili da nije ništa posebno za razliku od Mitas i Haidenau koje su ihaaaj jeftinije od Miselinki i sličnih izvikanih guma.

Heidenau baš i nespada u red jeftinih guma.

fatboy

Zašto to ne bi bilo za GSA? Po Jameriki ih je gomila s tim... :misli:

zorro

Citat: Ponti  u Listopad 31, 2018, 10:37:55
Moram i ja mijenjati gume. Gledam ove mitasice i skeptičan sam.
Problem je što 80% motorista ne zna voziti motor i onda mi oni kažu kako je guma ta i ta super. Možda i je super za penzić vožnju.
Živac sam i redovito tjeram motor muški i da tresnem zbog gume baš mi se i ne mili.
Ne znam, nisam pametan.
Slažem se s tobom..i meni se želudac okreće kad vidim da netko piše recenziju o gumama, a nije u životu dotjerao do 3/4 ruba..a kamoli do ruba  :bzvz:
Ja na Pegascu imam michelinke (Pilot street) i 2-3 puta mi je prednja popustila..onda sam jednom pokušao ostaviti prednji kotač za šumu..a promjeniti samo zadnju cestovnu..i preporodio sam se ..nek ti veli Suki. Znači ni jednom mi nije popustila..a sa zadnjom slajdam u zavoju ..a ta prednja guma je ova: (Mitas E-09)

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Ma sve te navedene gume su dobre i kod Tibija nije problem u gumama nego u njemu.
Ja se recimo uvijek vozim solo. Imam 90kg. S istim parom guma mogu proći barem 50% više km nego on. I toj to.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Gastal ili Rupurut može pomoći... :ooda:

fatboy


Suki

Citat: bajki  u Listopad 31, 2018, 10:39:12
Heidenau baš i nespada u red jeftinih guma.
Komplet K60 Scout s montažom oko 220e
:moto2:

098 9232180

zander

Cim je proizvodjac uvrstio dimenzije koje pripadaju GSA motorima jasno je da je to i za GSA....Nije to piljar iz komsilika oglasio da proizvodi gumu ....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Stavio sam fotku te moje prednje gume da se vidi da je ta guma skoro pa cross..a kak tek onda drži cestovna guma   :thumbup:

Za po kiši Mitas je dosta loš..ali ništa lošiji od Michelinke Anake 2 ..tvrdim iz osobvnog iskustva
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: Ponti  u Listopad 31, 2018, 10:37:55
Moram i ja mijenjati gume. Gledam ove mitasice i skeptičan sam.
Problem je što 80% motorista ne zna voziti motor i onda mi oni kažu kako je guma ta i ta super. Možda i je super za penzić vožnju.
Živac sam i redovito tjeram motor muški i da tresnem zbog gume baš mi se i ne mili.
Ne znam, nisam pametan.

Ti ćeš onda biti referenca za Mitasicu!  ;) Ako ti poslije kažeš - to je to, bit će nestašica tih Mitasica!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Zoran

Citat: Ponti  u Listopad 31, 2018, 10:37:55
Moram i ja mijenjati gume. Gledam ove mitasice i skeptičan sam.
Problem je što 80% motorista ne zna voziti motor i onda mi oni kažu kako je guma ta i ta super. Možda i je super za penzić vožnju.
Živac sam i redovito tjeram motor muški i da tresnem zbog gume baš mi se i ne mili.
Ne znam, nisam pametan.

:thumbup:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

tibertov

Ja ne vozim agresivno, znaci za mene bi bila svaka guma dobra...trazim gumu koja se pod mojom tezinom nece potrosit brzo...to za mene nije cestovna guma, iako je najbolja za moju voznju, jer vozim samo po cesti...znaci trazim kompromis...da li je to Mitas? Kakva je po kiši? To me zanima.

zorro

Citat: tibertov  u Listopad 31, 2018, 11:29:26
...da li je to Mitas? Kakva je po kiši? To me zanima.
..ko je uopće ikad vozio na toj gumi s ovog foruma  da bi mogao dobiti mišljenje iz 1. ruke  :bzvz:  ..sem mene..naravno..al ja nisam relevantan jer ne kupujuem skupe stvari,..tak da..zanemari moje mišljenje  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: